מה קורה לי?

roxie

New member
מה קורה לי?

כפי שסיפרתי לכם, התחלתי לעבוד לא מזמן (לפני חודש) ולכן אני גם פחות פעילה בפורום, העניין הוא שהיה לי כל כך טוב כשהתחלתי לעבוד- הרגשתי ממש טוב. ופתאום בשבוע האחרון ירד לי המצברוח, חזרה לי הרגשת חוסר הבטחון בכל מה שקשור למשקל שלי. אני יושבת כל יום באוטובוס ומדי פעם רואה זוגות ומתחילות לרוץ לי בראש מחשבות שמאשימות את העובדה שאין לי בן זוג במשקל שלי. אני מתחילה שוב לשקוע ברגשות מגעילות של: מי ירצה אותי ככה? נראה לי שהתמכרתי לפורום ובלעדיו אני פשוט דועכת.....

זה מצב לא טוב

לא טוב אם הבטחון שלך תלוי בפורום. נחמד אם הפורום יכול לחזק את הבטחון העצמי בהתמודדות עם החיים האמיתיים, אבל אם את מרגישה שללא הפורום את דועכת, כדי לחשוב על שינויים.

roxie

New member
הוא לא תלוי רק בפורום

אבל הפורום הוא חלק מזה

T A Z 1

New member
../images/Emo13.gif צריך גם להסתכל,

על חצי הכוס המלאה,תנסי להיות אופטימית, החיים כל היום מביאים לנו הפתעות חדשות, את בחורה יפה על פי התמונות שהצגת, ויש הרבה גברים שירצו אותך, תהני מהחיים, ושבת שלום לך.

חמודית

יש תקופות כאלה שפשוט מרגישים אממ...בעעעעעעעע שכזה זה יעבור ואת בן אדם מקסים ומצחיק וכישרוני וחכם ועם לב ענקקקקקקק ושיבוא האחד הנכון הוא יהיה באמת בר מזל יהיה לך בן זוג מי לא ירצה אותך ככה? והפורום...הוא טוב לחיזוקים אבל מיניסיון על תתני יותר מידי אמון באנשים או בתמיכה שלהם תהיי חזקה בזכות עצמך בזכות מה שעברת ומה שאת יודעת ומי שנהיית! בהצלחה! ואני תמיד פה בשבילך!

matyc

New member
זה קורה לפעמים

יש לפעמים ירידת מצב רוח אבל את חייבת להיות חזקה ולהתגבר על הזמנים האלה ולחזור להיות חמודה ומשעשעת כמו שהיית במסיבה רק בלי התחבושת

רוקסי...

אם תרשי לי לחזור שניה למפגש פורים.. .. כשניכנסתי לשם.. לא הכרתי הרבה אנשים .. הסתכלתי סביב.. ראיתי הרבה אנשים.. חלקם היו שמנים (לפי הגדרתי) אבל על חלקם חשבתי " מה לכל הרוחות הם עושים פה???.. איך האנשים האלה הגיעו למסקנה שהם שמנים???" את הית אחד האנשים שעליהם חשבתי את זה.. הסתכלתי עלייך וקינאתי (לא.. לא בקטע רע).. אמרתי לעצמי "יא אללה.. אם רק היתי ניראת כמוה.. לו רק היו רגליים יפות כמו שלה" בקיצור מה שאני מנסה לומר לך שהכל ענין של הגדרות .. והכל יחסי.. ואני תמיד אומרת שיש כאלה שיש להם בעית משקל .. ויש כאלה שיש להם בעיה בראש..ואל תכעסי עלי כשאני אומרת את זה.. אני באמת לא מתכוונת לזה בקטע רע.. אני גם לא מכירה אותך מספיק (עד כמה שזכור לי אמרת פעם שהורדת הרבה במשקל).. אז יכול להיות שיש סיבה מוצקה לכך שאת מרגישה שאת שמנה .. אבל מהמקום ממנו אני מסתכלת כרגע זה ניראה כאילו את מנפחת קצת את הבעיה...

katya2

New member
גם אצלי זה ככה:

מצטערת שלקחתי לך "זכויות יוצרים", אבל את ניסחת את זה דיי טוב... אני יושבת כל יום באוטובוס ומדי פעם רואה זוגות ומתחילות לרוץ לי בראש מחשבות שמאשימות את העובדה שאין לי בן זוג במשקל שלי. אני מתחילה שוב לשקוע ברגשות מגעילות של: מי ירצה אותי ככה? אבל, אצלי זה בלי קשר לפורום, זה סתם כי אני תמיד מרגישה ככה....

זה עניין של תקופות...

אז אצלך זה קשור למשקל ולמישהי אחרת על זה שאין לה עבודה ולמישהי אחרת על כשלון בלימודים. אל תתני לעצמך ליפול, תביני שאת עוברת תקופה קשה וקצת לחוצה, ותחזקי את עצמך. תתלבשי יפה, תתאפרי, תטפחי את עצמך ותצאי כל יום מהבית שאת יודעת שאת שווה מליונים! נ.ב- את ממש יפה בעיני אם זה משנה לך...

../images/Emo23.gifשיר ....אבל לפני זה......./images/Emo9.gif

תרשי לי לשלוח לך משהו באמת מהלב....ומי כמוך יודע כמה זה נכון . עיניים יפות שלי. לפי דעתי את מאד יפה ואני מאד נחשק אלייך ובמיוחד לאחר המסיבה כשראיתי את שתי עינייך...והנה לך מקדיש אני שיר.: איך כבשת את ליבי במבט שתי עינייך העירו בי מעט שיערך הגולש את מותנייך כובש וליבי מבקש רק אותך שיערך הגולש את מותנייך כובש וליבי מבקש רק אלייך כן כן כן את יפה אני נשבע לך את ידך אני אקח כי אני אוהב אותך כן כן כן את יפה אני נשבע לך זה הלילה שלי ושלך עוד אפרוט את שירי לכבודך כאביר אלחם למענך כמו השמש של ים רק אותך מכולם מבקש שתהיה לי לעולם כמו השמש של ים רק אותך מכולם אבקש להגשים האבתנו כן כן כן את יפה...

T A Z 1

New member
../images/Emo13.gif נסיך,,,,,,

כל הכבוד, הפתעת אותי, איזו רומנטיקה על הבוקר, מחמם את הלב, כן ירבו רגעי אהבה לכולנו, אמן.

roxie

New member
../images/Emo13.gif תודה

אני מניחה שזו באמת סתם תקופה חולפת.... מקווה שהיא תחלוף בצ'יק אני כבר מתחילה להסתכל על הבטן העגולה שלי בצורה אחרת נסיך- אתה מקסים- איזה שיר מחמם לב נשיקות

למעלה