מה קורה כולם? כמה דברים + עזרה בפנטסי

BB FuNaTiC

New member
מה קורה כולם? כמה דברים + עזרה בפנטסי

אז מה שלום כולם? כבר חצי עונה עברה וזה רק נהיה יותר ויותר מעניין. בדיוק כשהיאנקיז התחילו לנמח ונראה שהם בדרך חזרה למירוץ, הם הפילו כבר 4 ברצף...... למזלינו גם בוסטון מפסידים..... האמת שמה שמעסיק בזמן האחרון זה הIBL. אני חייב להגיד שאני ממש מתרגש ולמרות שהייתי בצבא בשביל משחק הפתיחה, מחר אני אלך לראות את המשחק הראשון שלי רעננה נגד פתח תקווה שזה בכלל טוב כי עומרי ודניאל בקבוצות האלה. בכלל עומרי עדיין כותב בפורום?? אני צריך לדבר איתו על משהו דיי דחוף, עומרי אם אתה קורא את זה שלח לי בבקשה הודעה!! אני אנסה לדבר איתך מחר אחרי המשחק...... לגבי הפנטסי. יש לי בעייה קשה לגביי פיצ'רים לשבוע הבא. בעייה דיי נדירה וטובה אבל בכל זאת בעייה. יש לי יותר מדי אופציות טובות!!! נתחיל מהפיצ'רים עם 2 פתיחות: יש את ברדרד, קלמנס, סמולץ, מץ' ווזקאז. זה משאיר לי מקום לעוד 2 פיצ'רים שאני צריך לבחור מתוך 3 כשאני בכלל לא הולך להשתמש בקלוזרים השבוע לאור כל כך הרבה סטארטרים. * יש את קול המלס שפותח בחוץ נגד יוסטון. אומנם זה בחוץ אבל להיוסטון יש אתקפה חלשה מאד. פעם שעברה שהושבתי את המלס בחוץ נגד סינסנטי הוא הביא 15 סטריי'אאוטס ואיזה 43 נקודות ב]תיחה אחת. * אחרי זה יש את דן הארן. הוא פותח בבית מול סיאטל. אוקלנד זה אצטדיון מעולה לפיצ'רים ויש להארן סיכוי מעולה לנצח שם לדעתי למרות שסיאטל חמים כרגע. גם כן הפיצ'ינג של סיאטל לא כזה משהו. * ויש כמובן את רוי האלאדיי שפותח בבית מול קליבלנד. במחינת מצ'אפים אז לשלושת הפיצ'רים יש נתונים מעולים נגד הקבוצה היריבה ואין לי מושג מה לעשות!!! נראה לי בסוף אוותר על המלס כי הוא קצת נחלש בזמן האחרון אבל נראה איך הוא יתפקד נגד המטס..... בנתיים מבין הפיצ'רים עם 2 פתיחות, אז היחידים שאפשר לחשוב לוותר עליהם זה מץ' ווזקאז. ווזקאז דיי טוב בבית והיה מעולה בפתיחה האחרונה שלו. מץ' עם ERA יותר גבוה בבית אבל OPP AVG הרבה יותר נמוך. בכל מקרה קנזאס מביאים הרבה יותר ראנס בבית ושני המשחקים של שנייהם בבית אז אני נראה לי אשאיר אותם. יש למישהו הצעות?

NYMets Man

New member
עמרי עדין פה כמובן

ותוותר על ההמלס... המטס חוזרים לעצמם לאחרונה... ולדעתי האלידיי עדין הוא מאסט סטארט

BB FuNaTiC

New member
אבל המלס נגד המטס השבוע וכבר מאוחר מדי כי הוא

בפנים. אני מדבר על השבוע הקרוב בו המלס נגד יוסטון

למעלה