מה קורה בתפוז אנשים ?

juggernaut

New member
אל תשאל!

הצעתי להם מפיות של נארוטו תמורת כמה מפיות של בלטריקס ומאלפוי אה..."מתנים אהבים"...בסוף מסתבר שזה בכלל היה טום רידל...הם שלחו לי הבייתה מפיות שונות... אני אומר, להשבית את פורום מפיות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifצודק!!!../images/Emo124.gif

מה קרה? מעריצי הארי פוטר לא נחשבים?
צריך לחסל את תפוז! לא רק שהם עושים כל כך הרבה בעיות, הם גם מפלים אותנו?! חוצפנים! צריך לשים לזה סוף! אני בעד להזמין רוצח שכיר שיהרוג את כל מי שאחראי על הדברים האלו ואנחנו נשתלט על הנהלת תפוז!
אבל מצד שני.. למי אכפת מה אני אומרת?

Crazy Figgy

New member
שלחתי הודעה בתפוז משוב-

- גם כן התקדמות, אני יודעת. אבל ברגעים אלה ממש אני כותבת את המכתב שאני אשלח לנציגי ג'יי קיי... אני חושבת שזה יעזור אם כמה אנשים יצטרפו למאמץ. אולי יכתבו עוד מכתבים, יעזרו בהטרדה. בכל מקרה, אני אשלח את המכתב שלי לכתובת:[email protected] אם למישהו יש כתובת אחרת ששווה לנסות- בבקשה שתף אותנו
.

ToryMaster

New member
אתם רוצים לנסות באמת?

אני אבדוק ברצינות אם זה אפשרי (בשבוע הבא כשאחזור הביצה, אפילו אתקשר אליהם)

פלאפאל

New member
אני לא יודעת אם זה יהיה כל כך נפלא,

אבל אם תצליחי, אני אסגוד לך לנצח. אין לי מה להגיד לה, אבל בכל זאת, ג'יי קיי רולינג...
איך אפשר לעזור?

juggernaut

New member
אני אתרגם את התיאוריות

ואציג אותם בפניה..נראה איך היא תגיב...

פלאפאל

New member
היא תגיד:

I saw that befor. כמובן בלי כל השגיאות, כי היא לא פטל ארגמני כמוני

Crazy Figgy

New member
אני מוכנה לעזור במחלקה הזו-

-ואני בטוחה שעוד רבים מסוגלים ומזומנים. אבל קודם, בואו נעבוד על המכתבים שנשלח לג'יי קיי
. אני חושבת שהקלף החזק שלנו הוא כמה אנחנו היהודים מסכנים במדינתנו מוכת הטרור ושאר שטויות דומות. יש לך מושג לאיפה עוד אפשר לשלוח מכתבים?

YaEloNeT

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif../images/Emo45.gif

למעלה