מה קורה בתפוז אנשים ?

מה קורה בתפוז אנשים ? ../images/Emo45.gif

היום ומחר מתקיים אירוח מיוחד של נציגות פרויקט "עוצמה", שיענו לשאלותיכם בפורום הפרעות קשב ADHD. הנציגות תענינה על שאלות בנושאי שליטה בהתנהגות ומיומנויות חברתיות של ילדים. פרטים נוספים בפורום. מאיה עטיה, מאלפת הכלבים המקצועית תקיים הערב ב-20:00 שידור נוסף ב- Blog TV ותענה לשאלותיכם לגבי התנהגות כלבים ואילוף. באת הפסטיגל אנחנו מאפשרים לכם לזכות בדיסקים של הפסטיגל וכרטיסים למופע. כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות תמונה שלכם מחופשים לאחת מהדמויות שבאגדות. בהצלחה!

juggernaut

New member
מה קורה?1 מה קורה?! אני אגיד לכם

מה קורה! מה שקורה זה שאתם מביאים את מאיה עטיה(מי זאת לעזעזאל!?) פותחים פורומים של רונה קינן(איך הסתדרנו בלי זה עד עכשיו..?) מזמינים כל יום מלא סלבריטיז...ומה עם פורום הארי פוטר?!?!?! אה?!?!?!! מה אנחנו, בהמות????(טוב כן..) אבל זה עדין לא אומר שאתם צריכים להתנהג ככה.... פורום הארי פוטר שובת...!! עד שלא מקבלים את ג'ייקיי!!

juggernaut

New member
ואז הם יבוא לפה

ויחסמו לפי האייפי..ואז בכלל לא נוכל להיכנס לתפוז...חח וזה קרה...לי לפחות... *תזכורת לעצמי: לא להתעסק עם הנהלת תפוז!! רק להשפיל אותם מאחורי הגב*

אני בעד להשמיד אותם../images/Emo70.gif

להשמיד את כולם! יאללה כולם למערכת תפוז עם נבוטים ואצבעות דגים! נכריח אותם לאכול למוות! מוהאהאהאהאה !!We Want J.K

YaEloNeT

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifWE WANT JK../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

YaEloNeT

New member
לפי האייפי../images/Emo35.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

תפוזונע

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|מה הבעיה?

מתחברים מחדש לאינטרנט והאייפי משתנה...

juggernaut

New member
איי פי פנימי.

שלא משתנה, הוא עובד ע"פ הסיריאל נמבר של המעבד שלך.

חיחיחי

כתבתי להם הודעה בפורום תמיכה בתפוז
הם לא יחסמו אותי דיברתי יפה..... *פרצוף לא מוגדר שאי אפשר להגדיר אותו*

juggernaut

New member
למה בתמיכה? זה יעיל כמו לכתוב

בפורום ניתוחי כבד. אם כבר אז במשוב.

יש להם פורום לכול דבר ../images/Emo11.gif

תני נושא לפורום אני די בטוחה שהוא קיים (וכן גם עם זה פורום מפיות!! יש פורום כזה!!
)

למעלה