מה קורה בתפוז אנשים ?

../images/Emo41.gif משהו נחמד לשעת לילה מאוחרת../images/Emo29.gif

משפטי פתיחה...משעשע
משפטי פתיחה יפים: את מאמינה באהבה ממבט ראשון?או שאני יעשה עוד סיבוב ואחזור? באה איתי לבנק? נפקיד את החיוך המקסים שלך ונקבל מיליון דולר כמה סוכר לשים לך בקפה בבוקר? החיוך שלך שווה מסע כומתה! עד שפגשתי אותך, חשבתי ששוקלד הוא הדבר המתוק ביותר... אני מה-זה ביישן, אבל החיוך שלך גבר לי על הביישנות עכשיו אני יודע מה הייתי לוקח איתי לאי בודד (גס) שלום בובה, אני מוכר אותיות, ושמתי לב שחסר לך "ז" איזה צד של המיטה את מעדיפה? (סקס חרדי) רוצה ללטף לי את הטלית? (להומואים) גבר, בא לך לנשוך כרית בשבילי? (למאנייקים) תגידי, את מכירה את תנוחת הקוסם? אני גומר ואת נעלמת נתקעת פעם במעלית? לא? אז בואי למעלית (ברוח מבצע סבתא) יש מצב לפנק את הצב? (למגעילים) יורקת או בולעת? (הכי פשוט) אני אשמח להכיר אותך. אם היית במקומי, איך היית מתחילה עם עצמך? כשאני מסתכל עליך, אני מבין שניוטון טעה. תבחרי מספר מ-1 עד עשר. ואז היא אומרת מספר ואתה אומר לה "וואלה, איך ניחשת"? וזה שובר את הקרח (למאצ'ואיסטים) הגעתי, יש לך עוד 2 משאלות ... משפטי פתיחה לא מבטיחים:
את יודעת, יש לך יופי איטלקי - את נראית כמו פיצה יש לך יופי אקזוטי. דומה לפאפייה יאללה בסדר, נעשה לך טובה משפטי פתיחה לנדחים: אם היו שמים את המוח שלך בבת יענה, היא היתה דוחפת את הראש שלה לתחת! וואלה חמודה מרחוק את נראת מיליון דולר! אבל מקרוב את חייבת לי 200 שקל יש לך יופי מסתורי. לא רואים אותו יש לך יופי פנימי, את יכולה לדגמן רנטגן כבר 20 שנה אני וטרינר, אבל כלבה כמוך לא ראיתי את יפה כמו הים, אבל האף שובר גלים

מה קורה בתפוז אנשים ? ../images/Emo45.gif

היום ומחר מתקיים אירוח מיוחד של נציגות פרויקט "עוצמה", שיענו לשאלותיכם בפורום הפרעות קשב ADHD. הנציגות תענינה על שאלות בנושאי שליטה בהתנהגות ומיומנויות חברתיות של ילדים. פרטים נוספים בפורום. מאיה עטיה, מאלפת הכלבים המקצועית תקיים הערב ב-20:00 שידור נוסף ב- Blog TV ותענה לשאלותיכם לגבי התנהגות כלבים ואילוף. באת הפסטיגל אנחנו מאפשרים לכם לזכות בדיסקים של הפסטיגל וכרטיסים למופע. כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות תמונה שלכם מחופשים לאחת מהדמויות שבאגדות. בהצלחה!

estyka

New member
השתתפות בסדרה דוקומנטארית

שלום לכל משתתפי הפורום, בימים אלה מצולמת סדרה דקומנטאירת המיועדת לשידור בערוץ 2 בחורף השנה. הסדרה עוסקת ב-10 הדברות. אנו מחפשים אנשים שמעונינים להשתתף בצילומים ולספר על חוויותיהם האישיות הקשורות לבגידה ולכישלון או הצלחה של חיי הנישואין. במידה והנכם מעוניינים, אנא פנו לאסתי - 052-3638411 או באימייל [email protected] אסתי אלטשול מטר פלוס הפקות

למעלה