מה קורה אם הזקיק גדול מדי?

נוקי30

New member
מה קורה אם הזקיק גדול מדי?

בוקר טוב ושבת שלום

נמצאת כרגע בסבב של החזרת מוקפא

בגלל שיש רירית סרבנית שלא מגיבה לאסטרופם/ פרוגינובה ואין לי גם ביוץ טבעי (רק חלק קטן מבעיותינו...) אז מקבלת פיוריגון 75 כדי שיהיה זקיק אחד וההחזרה תהיה לפי ביוץ.
היום ריריתוש הייתה רק 6.5 ולהזקיק כבר 20... בר חוה החליט החודש שנלחמים על הרירית ומתעלמים מהזקיק, אז ממשיכה כרגע להזריק עד ראשון (כמובן בשילוב עם צטרוטייד כדי למנוע ביוץ של בזקיק הזה) בתקווה שהרירית תתעבה עוד קצת.
אז... מה יהיה עם הזקיק הזה??? יהפוך לציסטה? זה לא יפריע להחזרה? יבייץ בגלל האוביטרל למרות שיהיה כבר ענק?
אשמח על הדרך טיפים לריריתוש ואציין כבר שניסיתי דיקור, סלק טרי, כמוסות סלק, מקבלת אספירין... הקיצר אני בשלי וריריתוש בשלה.
עשיתי היסטרוסקופיה- הכל לקין. פיפל בסבב הקודם ולא נקלטתי.
הקיצר... מה עוד אפשר???
(אציין שלמרות הסרבנית הצלחתי להקלט בעבר להריון עם רירית 6.5

טוליתי

New member
לגבי הזקיק, תלוי בזקיקים הקטנים האחרים

אם יספיקו לצמוח מהר, ייתכן מאוד שגם משם תצא ביצית (קרה לי שבאותה שאיבה זקיק של 24 מ"מ וזקיק של 16 מ"מ הכילו ביציות מעולות), אם לא - הזקיק יהפוך לציסטה וייספג. מתישהו.
&nbsp
אם הצלחת להיכנס בעבר להריון עם רירית 6.5, לא הייתי מוטרדת מהרירית, אלא פשוט ממשיכה כמו שא עושה עד כה.
&nbsp
בהצלחה

נוקי30

New member
היתר ממש קטנים, אז לא נראה לי שיגיעו לביוץ

הציסטה לא תפריע?
&nbsp
אומנם הצלחתי להקלט עם רירית כזאת, אבל מאז גם עם רירית טובה יותר לא מצליחה

נוקי30

New member
עכשיו זו החזרה תהיה החזרה רביעית...

החזרה ראשונה - טרי - כימי וקיבלתי מחזור 12 יום לאחר ביוץ. קיבלתי דקאפפטיל כל יום לתמיכה.
החזרה 2- מוקפא - כימי. קיבלתי 4 אנדומיטרין ו 2 אסטרופם (ואחרי שבוע ירדנו ל 2 אנדומיטרין במקום 4).פרגניל בהחזרה ויומיים אח״כ דקא.
החזרה 3- מוקפא- מחזור 11 יום לאחר ביוץ. 4 אנדומיטרין ואז ירדנו ל 2. פרגניל ביום ההחזרה ויומיים אח״כ דקא.
בכל ההחזרות גם קלקסן אמפירי ואספירין. זה הכל החזרות של בלאסטוציסטים.
עכשיו הבנתי שאולי הוא יוסיף לי גסטון...

למעלה