מה קורה אחים שלי

מה קורה אחים שלי

תקשיבו, קיבּלתי הצעת עבודה בּתור איש תמיכה טכנית בּחברת אינטרנט מוכּרת. אז הזמינו אותי למבחנים, מישהו יודע מה שואלים שם? איזה סוג שאלות? ואיך שואלים? בּעל פּה/בּכתב? והבנתי שיש מבחן גם בּאנגלית. על מה? טוב אני די חייב עזרה אז מי שיודע/שמע/עבר משהו דומה, אנא מכּם שתפו אותי בּידע שלכם

ה

ק פ צ ה

../images/Emo152.gifמישהו יודע?

יש מצב לעזרה פה? טוב אני מקוה שזה יקפוץ הפעם כי קודם לא הצלחתי אז קבלו אותי וקדימה, אני רוצה לראות שיתוף פעולה

../images/Emo124.gifתקשיבו

הבנתי שלא איכפת לכם בשיט אבל!!!!!! אם יש פה צדיק בסדום שכן איכפת לו, אז אנא ממך אני ממש חייב עצות

xroeeh

New member
~~~~>

תראה, זה לא שלא איכפת לנו, זה שעד כמה שאני יודע לאנשים שהיו כאן מאז ששאלת לא היה ממש מה להגיד לך כי זה לא העבודה שלהם, זה לא התחום שלהם, בנוסף לא עבר מספיק זמן בשביל ששאלה ברמה הזו תקבל תשובה ככה שאין לך מה לבוא טענות. לעניין התשובה, כמו שאני מכיר את התמיכה אצל ספקיות האינטרנט הידע שלהם די מוגבל (למרות שיש יוצאי דופן), נראה לי שאם תעבור על פורום רשתות ופס רחב בחודש האחרון ותדע לענות על השאלות שעלו שם אתה תוכל להיות תומך טוב. רועי

רועי, אין ספק

שאתה אחלה גבר זה כל מה שרציתי, תגובה וכמובן שעוד תגובות יתקבלו בברכה ואני לא תוקפן זה יצא ככה, sorry אז תודה וביי

למעלה