מה צריך לעשות?

cast a

New member
נצל"ש

משהו שלא הבנתי גם בסימס הקודם, מה זה המד חברות התחתון הזה?

Sims14Boy

New member
תשובה

מד חברות עליון זה תווח היחסים לזמן קצר. מד החברות התחתון זה תווח היחסים לזמן ארוך. כדי שהמד יהיה מלא הם צריכים להתנשק, לאהוב, לעשות וו הו, ו... זהו!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלשחק אחד עם השני

חיבוקים וכל הדברים שקשורים לקירבה....

brunu

New member
עוד שאלות

מתי הסבא ימות? הוא בן 71 והמד כמעט מלא...אני רוצה להספיק לחתן אותו עם המשרתת וכך להגשים את חלומו [ממש טלנובלה יצאה לי...] שמתחתנים עם המשרתת היא תמשיך להיות משרתת? אחרי שאני עובר בית היחסים המשפחתיים נשארים? הם יוכלו לעבור אליו אח''כ? נגיד ויש בשכונה אם חד הורית והסים שלי יתחתן איתה אז היא תביא איתה את התינוק? הסים שלי יהיה לו לאבא?

Cat Woman 2005

New member
תשובות: ../images/Emo29.gif

אין לי מושג מתי הוא ימות אז תזדרז אני לא יודעת אם היא תמשיך להיות משרתת כי אין כזאת עבודה ואחרי שאתה עובד בית היחסים נשארים ואתה תוכל לבחור מי יעבור עם האמא ולא יודעת אם הוא יחשב כאבא שלו!

gal56

New member
בקשר לסבא, אין לי מושג.

.1היא לא תמשיך להיות משרתת, אבל כשתחתן אותה עם הזקן, תוכל לראות שהיא יודעת לבשל הכי טוב שאפשר וכך גם לנקות. 2.היחסים נשארים אותו דבר. 3.הם יוכלו לעבור אחר כך. כן. .4הסים שלך יהיה אבא שלו.

brunu

New member
תודה רבה../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

1 ו2 כבר לא חשוב...אריק מייצנגה הלך לעולמו טרם הספיק להתחתן
הוא היה סבא חביב מאוד שבישל אחלה ארוחות וגידל את ישראל להיות נער חזק ויפה...

catslover

New member
הוא לא יהיה אבא שלו!!!!!!

הוא יהיה כמו חבר שלו.. אבל הוא לא יהיה האבא הביולוגי שלו....

T h e H e l l

New member
בדיוק ראיתי את זה בחוברת שלי...

(היא נעשית מאוד שימושית, לא?
) אם האם תתחתן עם האבא ותעבור לגור איתו, אתה יכול לבחור מי מבני משפחתה יבוא איתה. אם התינוק גם יעבור, אז האבא ייחשב בתור אבא חורג. (זה יקרה, למרות שאי-אפשר לעשות אבא חורג בבניית המשפחה).

brunu

New member
עוד שאלה

יצרתי את האם חד הורית ושמתי אותה בבית שכן. שמתי לה טלפון ומחשב ואני לא יודע איך ליצור איתה קשר....עזרו לי בבקשה

brunu

New member
משפחת מיצנגה...טלנובלה ממש

הכל התחיל מהזוג ברונו ולאה היפים והמאושרים להם היה פעוט ישראל...איתם גר סבא אריק [רציתי שהוא יהיה אבא של ברונו אבל לא הצלחתי לקשר...מישהו יודע למה?] ברונו ולאה חיים בעושר ואושר, הצליחו כמעט להתגבר על אובדן הפעוט אלכס והילדה אלה שנלקחו מהם. עובדים במדע נראה לי...עוד 8 ימים זקנים ישראל כבר נער חתיך שלא עוזב את המראה וחיי המסיבות...עוד 5 ימים מבוגר אריק חווה בחייו הרבה דיבורים עם הארנב והרבה סבל ממני אבל בסך הכל היה חביב ועזר המון...חלומו היה להתחתן ושסוף סוף כמעט הצליח בגיל 71 בדרכו למקלחת נפטר...המשפחה בוכה

Masteron

New member
../images/Emo7.gif

מרגש.... אבל באמת, איך עשית כזאת טלנובלה
לי אף פעם לא מצליחים כאלה דברים

D Bowie

New member
מה הבעיה לקשר?

את גוררת עם העכבר בלחיצה שמאלית את התמונה של הסבא אל התמונה של האבא וכתוב מה סוג הקשר? ואת כותבת parent of brouno מה הבעיה?

brunu

New member
ברגע שקישרתי בין...

ברונו, לאה וישראל לא הצלחתי. אולי עשיתי לא נכון, פעם ראשונה...אה ואני בן!

למעלה