מה פירושה של המילה "זָכָר"?

סוהי 7

New member
האם זה מידע אישי,חוויה או טראומה?

הפעם אני מסכים איתך ב 100%

אבל זה נאמר מניסיוני האישי.
אצלי ברגע שהתחתונים היו נופלים הן היו לוקחות מטר אחד אחורה וההבעה שלהן היתה הבעה של הלם.
אבל אחרי ההלם הראשוני הן היו דווקא מתות עליו על הנקניק האישי שלי.
אולי זה בגלל הגודל? 29 סמ" אורך שלושת רבעי צול עובי?

29 ס"מ זה נקניק של חמור קטן. ואכן גורם רתע גועל והלם

לעומת זאת 5 ס"מ גורם צחוק מתגלגל.
ה15 הס"מ הרגילים ג"כ גורמים רתע גועל והלם.
אבל כמובן, כשאשה מנוסה משתמשת בנקניק, היא מברכת "שהחיינו".

לפי הניסיון שלי מעולם לא נתקלתי בבחורה

שהגודל גרם לה לגועל ולרתיעה.
זה גרם להן להלם קטן אבל מיד הן התעשטו ונכנסו לעניינים.

ולנו הדביל הנ"ל היה מספר שמרוב שהיה לו נקניק גדול

הוא נאלץ לקצץ אותו בניתוח
אבל זה בסדר הוא מספר לכולם שהוא מליונר שחי בפלורידה למרות שכולנו יודעים שהוא נהג טקסי קשה יום מראשון

אבל בעיקר נקרא הזכר לענג את אברה החיצוני של האשה

את השפתיים הפנימיות הרגישות וה"דגדגן" הרגיש, בלשונו שבפיו. עד שתבוא לה האורגזמה, ותראה בטוב.

marabo

Well-known member
ומה פירושה של נקב"ה?

מי שיש לה נקב למטה

הענין הוא ש"זכר" זו מילה מדויקת לגמרי

אבל "נקבה" זו המצאה של אינפנטיל נבער. לאשה יש כמובן איבר מין חיצוני (שעליו כנראה, עלבלוב, אינך יודע הרבה, וגם אינך יודע איך מענגים את האשה בו), ואיבר פנימי - צינור פנימי המוביל לרחם. ויש לה כמובן בתוך הגוף מערכת רביה מפוארת ומורכבת.
האינפנטיל שהמציא את המילה "נקבה" חשב קרוב לודאי רק על דבר אחד: איך לתחוב את נקניקו לואגינה.....(אני לא משלה את עצמי שעלבלוב כמוך מכיר את המילה ואגינה).

marabo

Well-known member
ממש לא נכון, אין לך אפילו השכלה של ליבה בלשון

"זכר" זה לא מהשורש של "זקר",
"ז.כ.ר" זה שורש עצמאי ממנו נגזרת המילה "זכרון" למשל.
לעומת זאת השורש של נקבה זה נ.ק.ב

בלבול, טשטוש מכוון. נסיון עיוות גלוי.

"זכר" בא משורש זק"ר. והנגיד הכתוב בבראשית זכר לנקבה, במשפט המפורסם "זכר ונקבה בראם...... ויקרא שמם אדם". משמע, מי שיש לו איבר מזדקר, לעומת מי שיש לה איבר פנימי. וזיקורת הבבלי הוא המגדל המזדקר המפורסם. וצורת כאיבר מין זיכרי.
ואפילו חז"לזלינו, שניסו בכל הכוח לטשטש את המובן הבוטה המקורי של המילים, וקבעו כי "זכר " הוא "זכור בשם" ו"נקבה " היא "נקובה בשם", בכ"ז דיבור על "זכרותו של קומקום", דהיינו הזרבובית המזדקרת חחחחחח
וכפי שכתבתי, הקשקוש של האינפנטיל הבער שהמציא את המילה "נקבה" מסתיר את העובדות הפשוטות של המציאות: לאשה איבר מין חיצוני (מה אתה, אפסיון , יודע עליו? ומה אתה יודע על חובתך לענג את האשה באיברה החיצוני הזה?) +איבר פנימי , שהוא צנור פנימי המוביל אל הרחם, + מערכת רביה מפוארת ומורכבת, הבנויה משחלות יוצרות הביציות, חצוצרות מובילות הביצית, ורחם. האינפנטיל הבער שיצר את המילה "נקבה" כנראה מוחו היה שטוף רק בתשוקה אחת: לתחוב את נקניקו לואגינה.....

marabo

Well-known member
מי אמר שהכתוב "זכר ונקבה בראם" הנגידם זה לזה במובן שהבאת?

זו סברה שלך.מה הסימוכין שלך לזה?

tgranot

New member
אז כנראה שאבותינו היו אינפנטילים כולם בתאורים שלהם.

”וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת הָאָדָם בְּצַלְמוֹ בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ זָכָר וּנְקֵבָה בָּרָא אֹתָם.“ (בראשית א, פסוק כז)

tgranot

New member
לא מחייב.

לדעת רש"ר הירש נקיבה משורש הוא נָקַב (ב) , מלשון הפרשה הבדלה או ייעוד.

למעלה