מה עשינו בעצמנו לחיינו !!!

מה עשינו בעצמנו לחיינו !!!

היה היה איש ``מיושן`` כזה שקם בבוקר ,הולך לעבודה ומששב לביתו מתכנן את שעות הפנאי- מי בחוגים,מי בספורט מי בעניני אקטואליה ומי סתם עם האשה והילדים. אמרו לאיש כי עכשיו הגיע עידן חדש-עידן המחשב! הלעיטו אותו עד שנהיה אדם ``מודרני``. מצא האיש מאות אתרים אכן משכילים אך חיש קט גם לפורומים ולצ`ט הגיע. טרם שיער האיש שאותו החיבור לוירטואלים יהווה בעצם את ניתוקו מהריאליים. החל האיש לתת את כל שעותיו הפנוית ליד המחשב וחיש קט התמכר כליל. מפגשי הפורום להם ייחל יותר מאשר מפגש עם אשתו. שיחות חולין על פוליטיקה ,כלכלה וילדים הפכו לדיווח מן האינטרנט למעט הקטעים הפיקנטיים מהצ`ט (האדום). ה-T.V. על ערוציה המגוונים הפכה למדיה בעדיפות נחותה וחדר המחשב לחדר מלחמה. כל בן בית ממתין לתורו לשבת אל מול הגולם המושך כל-כך. ארוחות אשר היו מוגשות ברוב הדר הפכו לסנייק באר על שולחן המחשב. צריך לבקר חברים ומיד מבררים האם גם להם מחשב וחייב עם אינטרנט. בשבת עם שמש ,במקום הפיקניק המיושן יושבים בבית ומעדיפים המקלדת. ואני שואל- אז מה שוות הפנטזיות לעומת מה שמחמיצים? אז מה עושים כדי להתגעגע חזרה לחיים ``המיושנים``? נ.ב. יכולתי למנות ולפרט עוד רבים מנזקי האינטרנט וההתמכרות אך נמנעתי עשות כך כדי שלא יהיו מימצאים שליליים בידי בן/בת -הזוג.

רותי ב.

New member
חייב להיות איזה שביל-ביניים,

כדי שזה לא יגרום למשברים, ושפינת המחשב לא תהפוך לשדה קרב, ושישאר זמן גם לדברים שפעם היו כל כך חשובים, לפני עידן המחשב.

סימון

New member
תגובה

נסחפת כנראה משיריך ומהתגובות להם חזור לחיים האמיתיים למרות שהנני חדשה וזכותי להציע קטנה הורד המינון עד כי בנשואים נשואות תהיה כאחד האדם לא ראש וראשון למגיבים מספר אחד בכותבים המתן עד הגיעך לאמצע הרשימה ומעט מנוחה תבוא לנפשך

מי את?????

שביקרת בפורום ``שלי`` היו לך הצעות מסוג אחר!!!! את נועזת לאורך כל הדרך ובכל הכיוונים ואיך אצלך החיים??????????????? נעבור שנינו לחדר וידויים ונחשוף את עצמנו?? אם דאגתך היתה כנה כמו גם עצותייך היית יודעת להעביר אותם באמצעות המייל.לא עשית כך ולכן הרשי לי להתייחס אלייך ואל עצותייך בחשדנות מרובה-למה דווקא נידמה לי שהתעלקת עלי כדי לנגוע באבק כוכבים??!!-אל תתפרסמי על הגב שלי,בבקשה. נ.ב לא רציתי לבייש אותך בפורום שלי-כאן אין לי חברים וכאן אני וירטואלי עדיין ואני מקווה שיהיה די בפנייתי זאת שיותר לו תנסי להכנס לחיי הפרטיים דרך הדלת האחורית ,לפחות-ובוודאי לא ע``י ניגוח חברתי לחיים. גם היא המתינה בסבלנות ומצאה את ``הזמן והמקום`` אבל את הרמז הזה את לא הבנת...

למעלה