מה עשו לדדפול? היה קטע שנשאר לו כדור אחד ואז הוא אמר

רוב הזמן נח

Well-known member
שהם יאלצו להתחלק בו. ואז הוא ירה. צפיתי שוב והורידו לגמרי את הקטע הזה. הוא רק יורה.

Lion_Heart

Well-known member
tbh אני דיי בטוח שהוא ירה באיזה...4 אנשים באותו הכדור,למה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי. דדפול 1. נקודת זמן 12:30 בערך.
יש לדדפול 12 כדורים שאותם הוא סופר תוך כדי שהוא יורה ברעים.
בסוף הוא נותר רק עם אחד והוא יורה אותו דרך הראש של איזה 4 בחורים. אם כי לא שמעתי אותו אומר שהם יצטרכו לחלוק בכדור.
אז זה לא קרה עכשיו כשראית את הסרט?
ייתכן שראית בגרסה המיוחדת שעשו שהיא קצת מצונזרת ככה שהיא לא Rated R?

אם כבר בנושא תחילת דדפול 1 - משהו שהעסיק אותי כבר בעבר בסצנה שם ומאז בעוד כמה סרטים/סדרות. דדפול קופץ לתוך מכונית ומתחיל לחסל את הבחורים שבתוכה ככה שיוצאים ממנה יריות ומישהו אחד לפחות נזרק ממנה. במקביל יורים על המכונית שהוא נמצא בה ממכוניות ואופנועים אחרים. כל זה בזמן שהם נוסעים בכביש מהיר. אבל תוך כדי יש על הכביש המהיר עוד מכוניות עם סתם אזרחים שלא קשורים לזה. אבל הם ממשיכים לנסוע על הכביש.
אם הייתי בכביש מהיר והיו מתחילים יריות בין מכוניות אחרות שנוסעות אז הייתי מוצא את הנקודה הראשונה כדי לעצור בצד בשוליים. אבל איכשהו האנשים שם לא עושים את זה. לאחר שמכונית עם דדפול מתרסקת ומתחילים לצאת אנשים חמושים מתוך כמה מכוניות, רק אז האזרחים הרגילים יוצאים מהמכוניות שלהם ומתחילים לברוח.

Aranel Nenharma

Well-known member
אוקי. דדפול 1. נקודת זמן 12:30 בערך.
יש לדדפול 12 כדורים שאותם הוא סופר תוך כדי שהוא יורה ברעים.
בסוף הוא נותר רק עם אחד והוא יורה אותו דרך הראש של איזה 4 בחורים. אם כי לא שמעתי אותו אומר שהם יצטרכו לחלוק בכדור.
אז זה לא קרה עכשיו כשראית את הסרט?
ייתכן שראית בגרסה המיוחדת שעשו שהיא קצת מצונזרת ככה שהיא לא Rated R?

אם כבר בנושא תחילת דדפול 1 - משהו שהעסיק אותי כבר בעבר בסצנה שם ומאז בעוד כמה סרטים/סדרות. דדפול קופץ לתוך מכונית ומתחיל לחסל את הבחורים שבתוכה ככה שיוצאים ממנה יריות ומישהו אחד לפחות נזרק ממנה. במקביל יורים על המכונית שהוא נמצא בה ממכוניות ואופנועים אחרים. כל זה בזמן שהם נוסעים בכביש מהיר. אבל תוך כדי יש על הכביש המהיר עוד מכוניות עם סתם אזרחים שלא קשורים לזה. אבל הם ממשיכים לנסוע על הכביש.
אם הייתי בכביש מהיר והיו מתחילים יריות בין מכוניות אחרות שנוסעות אז הייתי מוצא את הנקודה הראשונה כדי לעצור בצד בשוליים. אבל איכשהו האנשים שם לא עושים את זה. לאחר שמכונית עם דדפול מתרסקת ומתחילים לצאת אנשים חמושים מתוך כמה מכוניות, רק אז האזרחים הרגילים יוצאים מהמכוניות שלהם ומתחילים לברוח.
אם זה הדבר היחיד שמפריע לך בסרט דדפול אז אתה חיי בעולם מוזר.
וכן תמיד סצנות יריות הן לא ראיליסטיות בסרטים

רוב הזמן נח

Well-known member
טעות שלי. הוא אמר את זה לפני שהתחיל לירות. שיש לו 12 כדורים והם יצטרכו להתחלק.

למעלה