מה עשה לי ת'שבוע?

מה עשה לי ת'שבוע?

בוקר טוב! אתן מוזמנות לספר לנו מהמה עשה לכן את השבוע- אירועים, שירים ותמונות. מבחינתי זה היה החופש כמובן (אלוהים, כמה הייתי צריכה את זה!) Pearl Jam- I Am Pink Floyd- Goodbye Blue Sky Scorpions- Angel תמונה- אני בפורים! אני השמאלית תמונת אורלנדו
סופ"ש נעים

הי הי הי!!!

אבל למה לפרסם אותי ,הא?! חחחח מה שעשה לי את השבוע זה החופש..ברור...
חבל שהוא נגמר מחרותיים..
אמ ושירי השבוע- הביטלס-הי ג'וד הביטלס-יסטרדיי פאנטום פלנט-קליפורניה (כן כן אני עצלנית מדי כדי לכתוב באנגלית.שוט מי.
)

אה.../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

החופש. בהחלט. והאימון ביום חמישי, שהיה פשוט קורע
והטיול שנתי ביום ראשון-שני שהיה ממש מעולה.. וזה שישנתי מלאאאאא כל החופש
וזהו.

yardenga

New member
טוב אממ נראה..

מה שעשה לי את השבוע זה החופש ברור והפורום הזה!!! :) אממ שיר השבוע אווריבדיס פול של אוונסנס גוין יונגר גם של אוונסנס ואממ ליק א סטון של פרל ג'ם.. ואממ שחר (שחרונת זו שחר נכון? והיא בת נכון?) את יכולה לשלוח לי את השירים Pearl Jam- I Am Pink Floyd- Goodbye Blue Sky פלייזז המסן שלי זה [email protected]

אורוש47

New member
הו תמונה יפה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אממ טוב אז אממ היה לי שבוע רגיל......
נראה לי מה שעשה לי אותו זה אממ החופש
שירים: Boon Jovi- Born To Be My Baby Bon Jovi- Misunderstood Alex Band- Hold On To You The Beatles- Norwegian Wood Mario- Let Me Love You

VIVIAN3

New member
יווו!!! שחרעעע איזו מגניבההה!

למה התחפשת אם אפשר לשאול? מה עשה לי את השבוע? הממממ שראיתי את "ריי" ביום רביעי והיה ממש ממש יפה וכמובן החופש והעובדה שיש לנו 4 ימים ולא שלושה!!! שירים: pink floyd: we don't need no educaition סורי על השגיאות... אמממ זהו אין לי הרבה שירים....

VIVIAN3

New member
יוו מה דעתכן על מפגש צ'אט עכשיו?

כמובן מי שיכולה...

אממ לשיר הזה קוראים../images/Emo80.gif../images/Emo110.gif

Another Brick in The Wall. מצטערת, אני אובססיבית לדברים האלה :p ולא התחפשתי למשו מוגדר...חח

../images/Emo39.gif נמ

החופש בהחלט...[: השירים: שירי מימון- השקט שנשאר jesse mccartney- because you live jesse mccartney- she's no you והאוסף של בלו[: ואיפי של מארון

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo109.gifלא רוצה ביצפר../images/Emo7.gif

נמ נו אתן יודעות חופש, והייתי בעזריאלי ביום רביעי במפגשון חביב. וראיתי אתמול את הצלצול 2 [סמארה
] ומחר מגן באנגלית בע"פ
זהו
The Corrs-Long Night וכל הדיסק של גוון סטפני

../images/Emo39.gif סאמרה../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo58.gif

im not your fucking mother!!!! איזה יצור היא הייתה כשהיא טיפסה בתוך הבאר! בבעעעע

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo109.gifחח נכון../images/Emo6.gif

יו איך צחקתי בקטע הזה היא הזכירה לי את גולם משום מה

../images/Emo39.gif חחחחחח כןןן...

איך שהיא הולכת שם בדיוק כמוהו...אבל זה היה ממש מעוות...אני כזה אומרת לעצמי נו כבר שתעלה ושתתן לה כבר רגל בראש

אך ורק החופש!../images/Emo99.gif../images/Emo41.gif

למה הוא נגמר?! למה?! ומה עוד עשה לי את השבוע? הופעתי בעדלאידע בחולון הופעתי בקניון בפ"ת ופורים עצמו^_^

yardenga

New member
אממ אולי אני אביא לכם אתר ו...

תעלו את כל השירים של פרל ג'ם ותשלחו לי.... :p???? פלייזזז

אמממ...

החופש...דפנטלי...איי איך לא בא לי לחזור מחר...מזה מתאים לי עוד קצת הרבה חופש..
..לא בא לי ללכת לביצפר ולראות את האנשים שם...אין לי כוח אליהם...אני עייפה ומבואסת וממש לא בא לי..
.. אמממ אין תמונת שבוע..ואין שירים גם...

kittycatbone

New member
הממ....

דפיניטלי מה ש*עשה* לי את השבוע... חוץ מפורים שהיה מאוד כיף^^ היה המפגש פורום (אוונסנס) שהיה ביום חמישי
שם ראיתי הרבה אנשים חמודים וחתיכים שרציתי לראות!
ואז... מאוחר יותר באותו יום הלכתי עם חברות שלי למופע של שייגעצ ביישוב שלי, היה מצחיק ונחמט ופגשתי שם כמעט את כל מגמת מוזיקה שלי
ואז חברה שלי ישנה אצלי...
והממ.. זהו^^
עכשיו אני בעיקר סובלת כי אני צריכה להתכונן למבחן המלחיץ הזה-ומלחיץ כי אני לא יודעת כלום

למעלה