"מה עשה לי את השבוע?"...

Soul Kitchen

New member
"מה עשה לי את השבוע?"...

או בעצם את החודש כי אני ממש ממש סנילית ופתחתי את זה רק פעם אחת ואז שכחתי..?? מצטערת ששכחתי..אני אשים לעצמי תזכורת או משהו לשבוע הבא..
אז יאלה לכו על זה
סקס סמים ורוקנרול,פיס,לאב..ואט אבר מה עשה לכם את החודש-אירועים,שירים,תמונות,חצילים... הכל בכיף שלכם

NiKi†a

New member
קודם כל

עשה לי את השבוע זה שלא הלכתי בכלל לביצפר
זה היה סופר-מולטי-מגה כייף, מרגישים את הסוף :] דבר שני, היה ל"ג בעומר, הייתי עם עופר
, אוח היה כזה כייף אלוהים. ביום שלישי היתה החתונה של דוד שלי, זאת הייתה החתונה האחרונה לשנים הקרובות שתיהיה לנו במשפחה, והיה כל כך כייף, הייתי מגה שיכורה ורקדתי איזה שעתיים כמו מטורפת
נממ..חוצמזה שהספקתי ביומיים האחרונים לשמוע 3 דיסקים שלא שמעתי הרבה זמן- Megadeth - Youthanasia Dream Theater - Scenes from a memory Dream Theater - Awake אח, התגעגעתי
ממחר מתחילים להיות שוב עמוסים...יש לי מבחן, בגרות ומתכונת. אפשר למות

DarkYula

New member
אוקיי.. היר קאמז חפירות :]

אז קודם כל, ל"ג בעומר באמת עשה לי את השבוע או מה שזה לא היה.. הרבה אוכל.. שתיה.. אנשים טובים.. מה עוד אפשר לבקש? :] יום אחרי זה הייתה לי מתכונת בכימיה.. אבל לא ממש אכפת לי מזה ויום אחרי זה, שזה כבר יום חמישי, הלכתי להופעה של יוסלס איידי בירושלים@#$!#$ והיה פשוט מעולה! ויצאתי עם שלל גדולגדול :] ועכשיו אני עדיין בירושלים, אצל אחשלי וחברה שלו.. יוצאים, מבלים (עד כמה שזה אפשרי בעיר הקודש) מחר כנראה אני חוזרת.. למרות שאנלא רוצה..:( ואז ביום רביעי, יש לי בגרות בכימיה!.. (יאיי..) אבל מצד שני, אני מסיימת עם כימיה לתמידדדד!! האאא!!!D: וחוצמזה, אני מופתעת לגלות כל פעם מחדש עד כמה המין הזכרי הוא טיפש. אבל זה לא קשור :]

Soul Kitchen

New member
גםם אני../images/Emo13.gif

ואי השבוע היה לג בעומר? איזה מוזר זה נראה לי לפני חודש.. שיהיה...קיצר היה מתכונת במתמטיקה ביום שני היה חרא אבל ישר אחרי זה נסענו לים והיה כייייף נשארנו עד למחרת והגעתי הביתה ב-11 בבוקר...היה ממש כיף...ישנתי עד הערב...ואז רביעי חמישי סתם היה מיותר בביה"ס...היה שוק..ואתמול הלכתי לצופן דה וינצ'י והיה חביב ביותר.. וזייהו...עכשיו לומדים למתכונת בלשון ולבגרות במתמטיקה... JOY ממ שירים ששמעתי אותם הרבה השבוע היו בעיקר Cant stop של רד הוט, poisen של אליס קופר

lifahead

New member
אכלתי חצי קילו גלידה

אני מאוהבת בעצמיוכואב לי הראש..

tigw

New member
הו גאד

היה ממש כיף בל"ג בעומר וביום שאחריו (חופש הי הי)!! והתחזית לחודש- חודשיים הקרוביים היא : מתכנת, בגרות, בגרות, מתכונת וחוזר שוב פעם. בקיצור, חייבים ללמוד.....! שבוע חמוד לכולם

Pink Ego Box

New member
מה שעשה לי את השבוע...

זו הופעת המחווה של Solstice Coil אתמול.... היה פשוט מצויין... נהניתי כלכך... מי שהיה שרוצה לדעת מי אני, אני הייתי היחידה בכל הערב עם חולצת מיוז. לא קשה לזהות אותי.. חח...:)

למעלה