מה עם מפגש בשרון?

nesh oron

New member
מה עם מפגש בשרון?

משי ד, אסנת, אני בטוחה שיש עוד מה זה? אני דיי חדשה כאן אבל מה עם התארגנות, כל האיזורים כבר סגרו ואנחנו??????

nesh oron

New member
א ו ד ל י ה קלטתי גם אותך...

גם את מהשרון לא? נו מה אתן אומרות?

etty57

New member
קדימה נש קחי עליך וארגני

אני בטוחה שיגיעו לא מעט בנות

סו כריה

New member
גם אני מהאזור ומוכנה לנדב את ביתי

קצת חדשה כאן אבל אשמח לקחת חלק במפגש פורומי כזה.

דש1דש

New member
אשמח להצטרף,

אם מתאים גם לחדשות וטריות... ואפשר גם בביתי, בעיקר אם שישי בבוקר. יש הרבה מקום.

nesh oron

New member
אני מוכנה לארגן אבל אין לי אפשרות ל

לארח, מי שיכולה לארח שתשלח לי מסר מאיפה היא ומתי מתאים.... שבת שלום

etty57

New member
יופי כל הכבוד

הארוח לא חיב להיות אצלך כל מה שאת צריכה לעשות הוא לקשור קצוות ולהשתמש בעזרה שמוצעת לך ויש פה בלי עין הרע המון עזרה שמוצעת והמון יוזמה ברוכה תחשבי רק מה היתן רוצות לעשות יחד או ללמוד יחד ויש אין סוף אפשרויות אם את צריכה עזרה כתבי לי מסר אשמח מאוד לעזור

אורלי 333

New member
רעיון מצוין למפגש בשרון

האמת חיכיתי שמישהי תרים את הכפפה, כל הכבוד. אני לא יכולה לארח אבל אשמח לסייע בארגון

סו כריה

New member
אני אשמח לארח אצלי

זו תהיה הפעם הראשונה שאארח מפגש של הפורום, האם הישיבה היא סביב שולחן או בסלון? המפגש הוא בעל אופי סדנאי? ובכלל מה עושים במפגש שכזה? אני אישית מעדיפה באחד מימי חמישי בערב (לא ממש משנה לי איזה ), אחרי שהילדים כבר במיטות (נניח סביבות 8). מה דעתכן?

etty57

New member
את אופי המפגש אתן צריכות לתת

ממש לא צריך סביב שולחנות, אצלי היה אחד בחצר ומה יהיה התוכן , רק אתן תדעו להגיד ולהחליט אבל באזור שלך יש כוחות אדירים כך שיהיה טוב להכין קודם רשימה של מי שנמצאת באזור לפנות במסר ולבדוק מה מענין כמה ואם ולפי זה לבנות את המפגש או הפוך להחליט מה רוצים לבדוק אם יש מעונינות ואז לבנות את המפגש בקיצור השמים הם הגבול ואני כבר מקנאה במה שיכול להתבשל באזור שלכן

למעלה