מה עם מי שממש ממש מתחיל???

TzutZ

New member
מה עם מי שממש ממש מתחיל???

אני לא יודעת אם זה המקום הנכון, אמנם שם הקהילה היא אמנות שימושים למתחילים, אבל לפי מה שאני רואה שהולך פה אני עוד כמה צעדים לפני.... בכל מקרה אני מתענינת בקופסאות/ תיבות מעץ... ראיתי דברים מדהימים שנעשו בעבודת יד עם כל מיני הדפסים משגעים של פרחים או מלאכים.. הבנתי שיש חנויות יצירה שניתן לקנות שם את חומרי הגלם- כמו למשל את קופסאות העץ, צבעים, הדפסים.... השאלה שלי- קודם כל אם ידוע למישהו איפה יש חנויות כאלה באזור ירושלים?... ואיפה או איך אני לומדת לעשות את זה?... תודה מראש.......!!!

קודם כל ברוכה הבאה

אל תקני מחנויות יצירה הרבה חומרים חבל על הכסף , תלכי לקניון ישראל בתלפיות יש שם בדיוק מה שאת מחפשת ב4.90 שקל וגם צבעים ,מפיות, דבק זכוכית =דבק פלסטיק מעורבב במים תכנסי למאמרים תכתבי לך על דף את התחליפים , בהצלחה

TzutZ

New member
תודה רבה!

האמת שאני צריכה קצת יותר עזרה ממה שרשמת לי... קודם כל - מה אני קונה שם בחנות בתלפיות??? ומעבר לזה איפה ואיך אני לומדת איך להכין את זה??? STEP BY STEP.....

אפרתינה

New member
../images/Emo24.gifנעזור לך קצת !! ברוכה הבאה

קודם כל אם את לא יכולה להגיע לתלפיות יש במרכז העיר ליד הדוידקה חנות של הכל ב- $ , שם תוכלי למצוא קופסאאות וחמסות שזה הבסיס במחיר מאוד מוזל של 4.90 . שנית מה שאת צריכה זה כמה מכחולים, צבעים אקרילים מהצבע שבא לך, מפיות בשביל להדביק, דבק פלסטי(או, דבק מפיות, למרות שהוא יקר יותר), לכה וזהו לבינתיים. את הטכניקות איך עושים ומה, תלכי למאמרים שם יש הסברים איך עושים ואם את מסתבכת אנחנו פה לעזור!!! בהצלחה .

Elizab3th

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

ואנחנו אכן פורום למתחילים. נעזור לך בכל שלב ושלב, אל תדאגי, לכן אנחנו יוצרים בפרוייקטים מידי שבועיים או חודש, שמראים בתמונות והסברים שלב אחר שלב טכניקות שונות. את כל הפרוייקטים אנחנו מעלים בסוף לגלריה שיועדה לכל פרוייקט. ממליצה לך בנוסף לקטגוריית המאמרים לבקר בגלריות הפרוייקטים, בנוסף יש גלריית חומרים שבה תוכלי ללמוד להכיר כל מוצר מהו ומה תפקידו. ואנחנו תמיד כאן כדי לעזור

מ ש כ י ת

New member
חנויות מומלצות בירושלים../images/Emo70.gif

"הובי" בגבעת שאול, חנות יצירה מאד מומלצת, יחס אדיב ולבבי, מחירים זולים יחסית לירושלים. כאן גם יש 10% הנחה עם הצגת כרטיס חבר בפורום אומנות שימושית. "ברכת דוד" בצומת סנהדריה אמנם לא חנות יצירה אלא חנות כללית אבל עם מחלקת יצירה גדולה ומחירים זולים מאד
גם כאן היחס אדיב וחביב, והשרות מעולה, גם דברים שאין הם תמיד מוכנים להזמין. במיוחד ממליצה על המכחולים, חבילה של תריסר באיכות טובה מאד עולה 9 ש"ח. המון צורות עץ, נייר ובד במחירים מצחיקים. וכמובן כל חנויות הכל בדולר, בתחנה המרכזית/ סנטר אחד, בבית יואל, בדוידקה ובקניון ישראל בתלפיות, מוצרי עץ, חמסות, קופסאות, תאים ועוד, חיתוכי ליזר, נרות, צבעים, נגצים, מפיות, כלי זכוכית ועוד ועוד. והכל כמובן ב-4.9 ש"ח. שווה לבדוק גם בכפר השעשועים סניף תלפיות יש להם מחלקת יצירה לא מכירה את המחירים כל כך. וכמובן, כל הטיול הזה לא לפני שתקראי היטב את כל המאמרים, המילונים וכל השאר, תבקרי בגלריות של החברות פה ותראי מה מעניין אותך, תקבלי הסברים וטיפים ותדעי לקראת מה את הולכת. בהצלחה

ברוכה הבאה-לדעתי יש לך

אפשרות ללמוד הכל דרך הפורום המצוין הזה.יש בו הכל החל מהסברים ועד רעיונות.נשמח לעזור

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

מצטרפת להמלצה של אפרתינה על חנויות הכל ב- $. תבדקי גם את החנות בבית יואל, יש להם מבחר יפה מאוד של מפיות וגם צבעי אקריל לצביעה על עץ. פרסים, מדבקות, דקאלים - תוכלי למצוא בחנויות יצירה. יש בתלפיות אבל הם קצת יקרות. תנסי בחנות במרכז כלל (מחשבה ויצירה) או בהובי בגבעת שאול. שיהיה
ו
זה ממכר

אפרתינה

New member
דמעות של מלאכים , שאלה לי אליך .

מה זה החנות בבית יואל ? איפה היא ?????? שתפי אותי בבקשה .

מושית10

New member
אספר לך מניסיוני האישי: קודם ולפני

שנכנסתי בכלל לחנות יצירה, קראתי את כל המאמרים (ואת הנושאים המדוברים והחומרים בכלל לא הכרתי). אח"כ קראתי מה כותבים בפורום, השאלות והתשובות. אחרי זהטרדתי כאן בשאלות ולמדתי משאלות ותשובות של אחרים ,והבנתי מה הולך עם מה ומי נגד מי - רק אז נכנסתי לחנות יצירה לקנות. כך התחלתי תחום אחד ובהדרגה אחרי נסיון ועוד נסיון עברתי לתחום אחר. שיהיה לך בהצלחה

TzutZ

New member
ווואווווו!!!!!

חזרתי עכשיו אחרי סופ"ש שלם שלא היתה לי גישה למחשב... נכנסתי לפה וראיתי את ההודעות של כולכם.... קודם כל- תודה רבה!!! אני באמת אקרא את המאמרים, אבין מה קורה ואכנס לענינים.... אלך לקניות ואתחיל ליצור...!!! בטח עוד אשאל שאלות.. ולבסוף אעדכן אתכם בתוצאות! שוב- תודה תודה !!

למעלה