מה עכשיו?

AVI MORAN

New member
מה עכשיו?

שמי אבי מורן, אני אחד מאלא שהוגדר ע"י ישה מ"החברים הדוממים". אני מבקר בפורום מדי יום ביומו בכדי ללמוד מה חדש. אנני מכיר אישית אף אחד מחברי הפורום אך למדתי להכירם על פי הכתוב בלבד. הפעם אני חורג ממנהגי ואנסה להביע דעתי על הערבה הפתוחה וזאת לאחר שכל הפורום הוצף בשצף קצף לכל עבר. הופעתם המרשימה של אופיר ואלכס היתה מהממת לכל הדעות. אני לא יכול להבין מנין יש לבחור הזה אופיר את הכוח הנפשי להמשיך ולהטיס לאחר ריסוק ההרקולס. כל הכבוד. זוהי טיסנאות לשמה. מאוד מפריעה לי העובדה שטיסני הסקייל נשארו מבויישים בצד. מי כמוני יודע מה גדולה ההשקעה בכסף ובעיקר זמן על מנת להוציא מן הכח אל הפועל טיסן סקייל. לראות את הערבה, את הסופר דקטלון ואחרים מחמם את הלב, איזה יופי , אך רק על הקרקע , חבל, לבי עם אותם טיסנאים בעלי הסקיילים. אני לא אחזור על מה שנאמר כאן בפורום ובודאי אנני שופט אף אחד . תקלות היו וגם יהיו בעתיד.השאלה כיצד ממשיכים קדימה. וכאן יש לי מה לומר. ראו הפורום הזה מורכב רובו ככולו מאנשים שתחביבם הוא טיסנים. וזה אומר טיסנאים למען טיסנאים ובוודאי לא למטרות כלכליות. אני מציע להקים עמותה ללא מטרות רווח שתקח על עצמה את ההפקה של ארוע ההערבה הפתוחה. יש כאן בפורום הרבה אנשים טובים שיכולים ומעונינים לקחת חלק ולתרום מנסיונם באירגון וניהול הפקה שכזו. אפשר גם אפשר. הכח בידנו. גוף שיקום מתוך אנשי הפורום יוכל להיות קשוב יותר לצרכיו של הטיסנאי. הערה נוספת, בנושא תחרויות אני מבין שרק קלוב התעופה מוסמך מטעם משרד החינוך לכן, ההייתי מפקיד בידיו את השיפוט ואירגון התחרות. יום טוב לכולם אבי מורן

למעלה