מה עושים?

חרדתית

New member
מה עושים?

אני מיואשת לגמרי,אני יודעת שאני צריכה לקום ולעשות דברים כי יש לי 2 ילדים קטנים. אני סובלת נורא בעיקר מהגרון,כאבי גרון שמלווים (באיך לקרוא לזה) ביתר רוק ,מוגלה,ליחה וזה מחליש אותי נורא.נראה לי שאני היחידה עם הדבר הזה, כי הרבה רושמים שהם מרגישים יובש בפה ואני ההפך

נגנבתי

New member
אצל כל אחד זה מתבטא אחרת

וחוץ מזה, אולי כדי שתלכי לרופא, אולי באמת יש לך דלקת גרון... תראי בילדים שלך את התקווה שלך והאושר שלך, תתעסקי כל היום בהם, או בדברים שמענינים אותך, ותראי איך תרגישי טוב. אני הבנתי שכשלא מתעסקים בזה ולא חושבים על זה אז זה לא קיים! תהיי חזקה.. שולחת אהבתי נשיקות וחיבוקים... שרון

חרדתית

New member
תודה שרון

תודה שכתבת לי קודם כל.את יודעת הבעיה היא שכל ההתקפי החרדה האלה הם בעצם לא נותנים לי להתעניין בכלום,אומנם כשהילדים איתי אז אני חייבת לתפקד,וכשהם הולכים לישון אני אוטומטית במיטה (רוצה לישון ולא להרגיש את כל הכאבים בגוף)

נגנבתי

New member
זה ברור

וזאת הבעיה הכי גדולה שלנו שכל היום שלנו סובב סביב החרדה , וזה הניצחון שלו נגדנו, ואסור לנו לתת לזה לנצח!!! בשום פנים ואופן לא . לפחות יש לך את הילדים שבאיזשהוא מקום כשאת איתם את לא חושבת על זה. מה שמוכיח שהכול בראש וכשאת רוצה את יכולה לנצח אותו, כי עובדה שאת מתפקדת גם עם את עושה את זה בחוסר חשק מה שאומר (ותכניסי טוב טוב לראש) שאת בסדר!!!! אני מבינה שקשה עם התופעות הפיזיות (לכולנו) אבל תנסי ללכת נגד זה. חוץ מזה אני חושבת שכדי שתמצאי איזה תחביב, אני למשל אתמול הלכתי לשיעור ניסיון ביוגה. אם זה לא יעזור לך לפחות יהיה לך איזה שעה שתהיי עסוקה ולא תחשבי על זה...

למעלה