מה עושים?

ק 1

New member
מה עושים?

אני מחנכת כתה ב ויש בכתתי תלמיד אחד שמושך אליו באופן שיטתי תשומת לב שלילית. אתם בטח מכירים את הטיפוס שבמת משהו באופן ההתנהלות שלו מעלה לכולם את הסעיף... אבל למרות ואולי גם בגלל זאת ברור לי שאני חייבת להגן עליו. יש שלושה ילדים שבאופן שיטתי מתנכלים לו- בכל יום הולדת ובכל הזדמנות הם מכים, בועטים, מקללים, משפילים. כבר שוחחתי עם ההורים, המנהל מיודע... מה עושים?

shaquil

New member
אם הוא מושך תשומת לב שלילית תגרמי ל

לכך שימשוך תשומת לב חיובית ע"י כך שתתני לו תפקידים אחראיים ותעסיקי אותו כמה שיותר לגבי חבריו לכיתה שמתנכלים לו יש סיכוי שהם יודעים מה את ממילא חשה כלפי אותו ילד ונהנים מתשומת הלב השלילית שאת נותנת לו וכאן בעצם נוצר מעגל שעלייך לשבור ע"י כך שתבהירי לאותם תלמידים שאת מרגישה דברים חיוביים כלפי אותו ילד

לגבי אותם טיפוסים שמתנכלים לו-

חד משמעית הצבת גבולות ברורה. תגובה החלטית ותקיפה מצדך תצמצם התנכלויות. לגבי אותו ילד- לדעתי הוא סובל ממחסור עצום באהבה....אני יודעת שקשה ליישם וקל להגיד- פשוט נסי לחבב אותו, לשדר לו חיבה ....זה לא במקום גבולות, זה בנוסף

משוחחים עם הבועטים...גם להם משהו

משוחחים עם הבועטים...גם להם משהו כואב.מציק...מעצבן... אולי תאזיחני להם....תקיימי איתם חוזה כאילו....תני להם משימות מעניינות אחרות...

למעלה