מה עושים???

מה עושים???

סיפרו לחברה שלי שאמרתי עליה משהו שאפשר לקרוא לזה שהשתתפתי בצחוק עליה ולא הגנתי עליה כשלמעשה עשיתי את הדבר הכי נכון שהיה בקטע הזה עם האנשים האלו, עצרתי את מה שהיה שם והעברתי נושא, איך אפשר לצאת מהשטות הזו ולחזור לטוב שהיה לפני? מה לעשות עם זאת שסיפרה לה את זה עלי (היא ידידה טובה שלי שתמיד הייתי שם בשבילה)? תציעו, תעזרו בבקשה.

Sweet Shely

New member
אמממ..

אומרים לה את האמת. שעשית את הדבר שחשבת שהיה הכי נכון! עם הידידה? לא יודעת, אולי זה סתם היתה פליטת פה.. אולי היא באה לסכסך.. תברר בהצלחה

תודה רבה!!!

אמרתי לה שעשיתי את הדבר הכי טוב שיכלתי לעשות בשבילה, אני מקווה שהיא תבין אותי ותהיה איתי. בקשר לידידה הזו עוד לא החלטתי מה לעשות, נראה לאן יוביל כל הקטע השטותי הזה. תודה על ה...

שוב תודה!!!

הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר, דיברתי עם חברה של וסידרנו הכל. אני רק עוד לא החלטתי מה לעשות בקשר לידידה, המון תודה עזרת לי מאוד, תהני מהחיים, בהצלחה.

עדכון.

הידידה ההיא שבישלה את כל הסיפור המגעיל הזה עלתה מולי בסמס והעלתה לי את הסעיף לגמרי ובכך חרצה את גורלה למחיקה מכל תחום שהוא בחיי.

המשך...

הזבל הזו ממשיכה לנסות לסכסך בינינו, היא סיפרה לה שאני כביכול סיפרתי על הבאלגן שהיא עשתה לכמה אנשים מסביבנו, איך סותמים פה גדול ומגעיל כזה?

Sweet Shely

New member
הפתרון הכי טוב:

להתעלם!!! היא תראה שזה לא מזיז לך.. היא תפסיק!

תראי...

כל עוד שזה נוגע רק אלי אני יכול להתעלם ואני עושה את זה, אתמול והיום בבוקר היא הפציצה אותי בסמס וכתבתי לה שאני לא מתווכח איתה על כלום רק שתצא לי מהחיים ותמחוק כל זכר ממני אצלה, אבל הבעיה היא שהיא לומדת עם חברה שלי בבצפר וביחד עם החברות מסביב ששומעות רק אותה הן מדברות על כמה שאני זבל ובוגדני ומה חברה שלי יכולה לעשות חוץ מלשמוע אותן? הן לומדות איתה בכיתה ולא כל כך שייך להתעלם מזה. מה אני עושה, אהה?

המשך...

הזבל הזו ממשיכה לנסות לסכסך בינינו, היא סיפרה לה שאני כביכול סיפרתי על הבאלגן שהיא עשתה לכמה אנשים מסביבנו, איך סותמים פה גדול ומגעיל כזה?

המשך...

המשך...

למעלה