מה עושים עם שרירי חזה תפוסים?

מה עושים עם שרירי חזה תפוסים?

לא, לא הפכתי למשוררת, אבל כל הזמן שרירי החזה שלי תפוסים (אלה שבאיזור המחשוף, יא סוטות). מסיבות ברורות, מסאג' הוא לא ממש אופציה. לפני ההריון הייתי מורחת בנגיי, אבל עכשיו אסור. ניסיתי בקבוק מים חמים אבל זה בקושי מקל. למישהי יש רעיון ?

תפסיקי ללכת עם חזה נפוח מגאווה!

ניסית מתיחות של בית החזה?

כנראה שלא מתחתי מספיק אחרי הכושר

צודקת, מחר אקפיד לעשות מתיחות טוב יותר... אבל אם למישהי יש טיפ איך להעביר את הערב בשלום, זה יהיה נחמד...

etza

New member
טיפ "סבתא" אבל נשבעת שעובד

למרוח שמןזית על בית החזה, על זה לשים חולצה צמודה (במקור זה לסובב חיתול בד בצמוד אבל לא בטוחה שיש לך חיתול בד כמו זה שהיה כשהיינו ילדים
) ועליה סווטשרט עבה ומחמם... זה גורם להתחממות יתר של האיזור, וחום משחרר שרירים תפוסים קצת מגעיל, קצת דופק את החולצה אבל באמת באמת עובד

הולכת לנסות לאלתר... תודה !

חולצה צמודה זה קצת לא פרקטי ונוח כרגע, אבל אני חושבת למרוח שמן על החזה (ברשותך, בריח פצ'ולי ולא שמן זית), מעל זה פיג'מה ומעל זה בקבוק מים חמים. נקווה שזה יהיה אלתור מוצלח. תודה על הרעיון.

הצצים

New member
אפשר לנסות

עיסוי עצמי זהיר של איזור החיבור של השרירים עם העצם- סביב הכתפיים, בתי השחי ועצם החזה, אפשר עם שמן זית
צצה

Y 7 7

New member
יש את הכריות חימום האלו

שמחממים במקרו, שימי על החזה (לא להרתיח - לחמם!) להיכנס לאמבטיה חמה יכול לעזור, וגם עיסוי עדין עצמי/ של האיש, רק כדי לשחרר את השריר ולהזרים דם. אגב גם קרם גוף עם חיכוך קל (שפשוף קל של המקום) דיי יעשה את הטריק - אבל בד"כ קצת פחות יעיל

למעלה