מה עושים עם השמיכה שלו בלילה

my guy

New member
מה עושים עם השמיכה שלו בלילה ../images/Emo29.gif

גיא מסתובב בלילה כלכך הרבה שפשוט אי אפשר לתת לו לשון עם שמיכה. בקיץ פשוט הלבשתי לו משהוא מעט יותר חם בגלל המזגן אבל עכשיו יש לילות שבגד דק ארוך לא מספיק ובגד חם זה יותר מידי. אני ממש לא יודעת מה לעשות. לפני מספר ימים הוא קם בסיבות 4 והגוף שלו היה ממש קר אז לקחתי את השמיכה והכנסתי אותה בין הצדדים של המזרן לדופן המיטה אבל מהר מאוד הוא הסתובב ב-180 מעלות והסמיכה רק הציקה לו. אולי יש לכם רעיון?. יעל

שי ז.

New member
אני נאבק עם זה עוד מהחורף שעבר

את מיכל מגיל 4 חודשים אי אפשר לכסות. אפילו משק השינה היא הצליחה לצאת. הפיתרון שלי היה פשוט לחמם את החדר.

אני מלבישה את עמית עם בגדים

ארוכים אוברול עם רגליות ככה אני לא דואגת בקשר לשמיכה

אבא אחד

New member
דווקא יש פתרון

פתרון של חי"ר: לקחת שתי שמיכות (או שמיכה אחת שהיא מספיק גדולה) ולתפור מעין שק-שינה. זה עובד משהו לא רגיל! *החכמה היא לחבר את הכל כך שיהיה גם ניתן לפרק בקלות והיכנס/לצאת מכל המערכת בקלות. **אנחנו גם מחזיקים באוטו שק"ש קטנטן לילדונת.

שי ז.

New member
אז יש לך ילדה ממושמעת

אני ניסיתי את כל השיטות כולל שק שינה עם רוכסן וקשירת השמיכה ב 4 פינות למיטה. כבר בדיל 4 חודשים הדברים האלה לא עבדו עליה.

אני מלבישה אותו בבגדים ארוכים ודקים

כי הוא לא מתכסה ומסתובב עשרים אלף פעם בלילה, אז פשוט מלבישה אותו טוב.

נ ס ע

New member
ויתרתי מזמן

השמיכה של עדי בארון כבר שנה וחצי. הוא כל כך שונא אותה שהיא מעירה אותו. אז הוא כבר ישן עם בגדים ארוכים דקים, ובחורף יהיה לנו חשבון חשמל אדדדדדיר וחוץ מזה שבכלל לא ברור לי איך אפשר לשון בלי שמיכה ...

גל לנו יש את אותה בעיה. מה עם

גרביים? אני מפחדת שהיא תתקרר. היא מזיזה את השמיכה והרגליים חשופות וקרות

my guy

New member
והנה שוב מה שכתבתי ונעלם

אני מלבישה אותו עם בגדים ארוכים ודקים וקניתי בגדים יותר חמים לימי החורף הקרובים. אבל מזה בקשר לגרביים. באוברולים של גיא אין גרביים ואני זוכרת שתמיד אמרו לי לא לשון עם גרבים כי הגוף צריך לנשום. מה נכון לעשות?

אני לא שמה לו גרביים כי כל היום

הרגל שלו סגורה בנעל, אני מעדיפה בערב להשאיר אותה חשופה....אבל אני סוגרת לו את החלון בחדר....

מחשבות

New member
לסיכום:

חשבתם שאולי חם להם ולא צריך למעשה פתרון? עוד לא נשמע כזה דבר מוות בגילוי בוהן.

Rשף

New member
לא מדובר בדאגה לבריאות

הבת שלי מתעוררת בבכי ואומרת שקר לה...

../images/Emo13.gifואצלנו

הרופאה שמכירה אותם מלידה, והיא כבר חלק מהמשפחה, ואם אתם מגיעים לאילת וזקוקים לרופא ילדים נא לגשת רק אליה היא אלוהית ושמה דליה אורבך. ...פעם החזירה את הילד עם האבא עם פתק : "לבוש יותר מדי"... מייד הפתק מוסגר כאות וכסימן לחוש האמהות הפגום שלי...

הילהל

New member
רוצה עוד הזדהות?

גם הבן שלי סרבן שמיכה. לא רק שהוא מעיף אותה, הוא גם קם בבכי אם הוא מסתבך איתה. ויתרנו מזמן.

שרון123

New member
אנחנו כבר לא מנסים

מתחת לגיל שנתיים, עוד יש אוברולים ורגליות בהם הרגליים סגורות, אבל הבד לא לוחץ או חונק, אלא מאד חופשי. אני עדיין לא מלבישה להם את זה, כי ניראה לי שעוד חם מידי, אבל כבר קניתי כמה לימים הקרים יותר. גם ממש בחורף, הילדים לבושים חם, והחדרים מחוממים, אבל אין שמיכות כבדות.

למעלה