מה עושים עם הבחילות?

maayana25

New member
מה עושים עם הבחילות? ../images/Emo5.gif

הבחילות הגיעו במלוא עוצמתן לפני כשבוע ומאז אינן עוזבות..בוקר וערב ובלילה... כל הזמן אני לא מצליחה לאכול והכל הכל הכל עושה לי רע... ברור מאליו שאני לא מצליחה להתרכז בעבודה או בלימודים... מה עושים? אני יודעת שזה אמור לעבור בחודשים הקרובים.. אבל בינתיים מה ניתן לעשות בכדי להקל על המצב?? מחכה נואשות ל-

למרות הבחילות - לא להיות רעבה

שהבטן לא תהיה ריקה - פרוסת לחם בלי כלום או עם ממרח שאת מסוגלת לסבול (גבינה לבנה?), צנימים, פתי בר, לשתות תה. עזרו לי קצת סוכריות חמוצות וארטיקים קרח. לי עזר קצת גרבידול - אבל בסה"כ, עד שלא עבר השליש הראשון לא עברו הבחילות (מצטערת לאכזב אותך). כשיכולתי אכלתי דברים נטולי טעם/ריח/צבע - לחם, תפו"א, פסטה בלי רוטב, אורז. לפעמים הצלחתי להכניס תפוח. לשתות מים קרים-קרים בלגימות קטנות.

בובית 123

New member
מכירה את הבעייה יותר מידי טוב

אני בשבוע ה 11 וסובלת מהיום הראשון מבחילות, קשה לי להריח אוכל שמתבשל (לכן כבר חודשיים אני לא מתקרבת למטבח)לא מסוגלת לאכול בשר/דגים , כל מיני תבשילים וכבר ירדתי במשקל, כך שהמלצתי היא לאכול רק מה שאת אוהבת לא בשעות של ארוחות ולשתות הרבה מים עם לימון.

ראשית לקבל אותן באהבה

לי מאוד עזר זנגוויל בקפסולות, מים קפואים בלגימות קטנות, ותפוח חמוץ

ב ה ל ם

New member
מה שהכי עוזר לי זה

פשוט להקיא... לאכול ארוחות קטנות כל שעה וחצי-שעתיים לא להגיע למצב של רעב ו/או עייפות לאכול משהו קטן על הבוקר מאחלת לך (ולי) שיעבור מהר...

n e w h o p e

New member
בעית הבחילות של עזרה בקשה

תאמת שאני מברכת על הבחילות האלה הבעיה היא, אני קמה בבוקר עם בחילות לאחר שלפחות פעם אחת בלילה קמתי אם בחילה, אין לי חשק להכניס כלום לפה, אני מכריחה את עצמי לאכול בכוח ארוחת בוקר ועם כל ביס בא לי להקיא יותר, אני מוצאת את עצמי לא מסוגלת אכול ארוחת צהריים ובאמצע היום דחף להקיא, כלומר הקיבה שלי עושה את פעולת ההקאה אבל לא מוציאה כלום כאילו בעעע ריק, וככה אני לא מסוגלת לאכול עד הערב. לקחתי פראמין לא עוזר, אכלתי קרקרים לא עוזר

אל תכריחי את עצמך לאכול ארוחות

גדולות. תחלקי את האוכל לפעמים רבות יותר - כמות קטנה יותר - ואוכל "ניטראלי", לא מתובל מדי, לא מריח וכד'.

n e w h o p e

New member
זהוא הבעיה היא, שאני לא יודעת מה

לאכול אני לא מסוגלת להכין אוכל לא מתובל ואני לא יודעת איך להכין אוכל לא מתובל הרי אני לא מכינה רק בשבילי אני מכינה אוכל גם לחצי, פשוט אין לי חשק לבשל יותר או להכין אוכל

אם אין לך בעייה עם מתובל - סבבה

להרבה פשוט יש בעייה עם התיבול והריח (כמוני למשל) - אז הייתי מכינה תפו"א בתנור, שמה קצת יוגורט מעל. אוכלת אורז, לחם עם גבינה, קצת פסטה... להכין ממש לא היה לי חשק...

n e w h o p e

New member
מאז שאני בהריון יש לי בעיה עם מתובל

זה עושה לי הרגשה רעה ,וקשה לי לבשל בלי תיבול, פעם הייתי חולה על אורז עכשיו המרקם שלו עושה לי לא נעים בפה, אתמול הכנתי לבעל פרגיות עם אורז, מהאורז אכלתי 2 כפות וזהוא בפרגיות לא נגעתי, גבינות לבנות יגורט לבן גבינה לבנה אשל ומעדנים לא מסוגלת לאכול . אני מכריחה את עצמי להכנס למטבח רק כדי להכין לחצי אוכל

תעשי נסיונות - תראי מה את מסוגלת

לאכול. אין טעם להכריח את עצמך כי זה סתם יעשה לך הרגשה טובה. הדיאטנית שלי המליצה על גלידה, תפוח. יש כבר תפוזים - אולי תנסי תפוז. רק מה שעושה לך טוב. זה גם לא הזמן לחשב קלוריות.

שוגהדו

New member
בחילות../images/Emo5.gif

יקירותי, הדבר היחיד שאני יכולה לומר לכן הוא שזה עובר בסביבות שבוע 13, 14. לכל אחת עוזרים דברים אחרים - לי מאוד עזר לשתות חלטיה של ג'ינג'ר טרי, כלומר לקצוץ מעט משורש ג'ינג'ר טרי לשים בספל עם מעט סוכר ולהוסיף מים רותחים. יש לזה טעם רענן שמסייע לבחילה. חוץ מזה אכלתי המון לימונים, והשתדלתי לשתות הרבה. גם אני רזיתי בתחילת ההריון אבל מהר מאוד זה התאזן חזרה. בנתיים היו חזקות בהצלחה!!!

קניתי טיפות הומאופטיות

בסופר-פארם, נקרא R52ץ. עלה קצת יקר, הייתי סקפטית אבל הן מאד עזרו. השתמשתי יומיים שלושה כל 3-4 שעות אבל אח"כ רק לפי הצורך.

הולכים לקבל ייעוץ תזונתי ממטפל

בתוזנה סינית. אני לא מאמינה שריך לסבול. אני רואה כל הזמן בקליניקה, כמה שינויים קטנים במזון עושים מהפך גדול בתחושה.

למעלה