מה עושים עם איראן???????

golanwalker

New member
תתייחס לזה איך שבא לך.

אף אחד בכלל לא הכריח אותך להגיב. או מנע ממך.

golanwalker

New member
זה מה שיפה בזה.

זאת שאלה רטורית - ועם זאת, שאלה שניתן להשיב עליה. אם רוצים.

golanwalker

New member
אם אתה מתכוון להתייחס לנושא אז בבקשה

אבל אם אתה מתכוון להתחיל לתחקר אותי באם אני באמת רוצה תשובה או לא - עדיף כבר שלא תגיב....

SupermanZW

Well-known member
לדעתי יש לתקוף באיראן כמה שיותר מוקדם

אך לא לעשות זאת לבד. לאיראן אויבים רבים וניתן לתאם תקיפה של מספר צבאות (אמנם ערביים אך במקרה זה ניתן להשתמש בשיטת "האויב של האויב שלך הוא החבר שלך") נכון שלתקיפת איראן יהיה מחיר כבד, אך לנפילת פצצת אטום בישראל יהיה מחיר כבד הרבה יותר, לכן עדיף הרע במיעוטו.

SupermanZW

Well-known member
לא כדאי לשכוח כל כך מהר את הטילים האחרונים

שפותחו ע"י איראן, חוץ מזה זלזול באויב הוא מתכון בטוח לכישלון.

אני בכלל לא מזלזל בפן הפוליטי ערכי דתי מוסרי

אבל צבאית....הם קצת רחוקים בשביל להיות פה. מעט מאוד מדינות בעולם קיימו מסע מלחמה מודרני במרחק כזה מהבית. מה יעשו, יחמשו את צבא לבנון? החמאס? את החיזבאללה? לא צריך לפחד ממה שלא כדאי.

golanwalker

New member
הבעיה היא שה י ו ם הם צבאית - בדיחה.....

אבל בעוד זמן לא רב.... עם פצצת אטום בפנים לא תוכל לנהל משא ומתן....

למה לא?

אם תחשוב ככה שכל רגע השמיים נופלים הם באמת יפלו לך עליך ישר לפנים. אם תגיד שאחרי הפצצה המזרח התיכון יראה אחרת לחלוטין... זה כבר נשמע אחרת.

אופטימיות כן. נאיביות- לא.

פצצה אטומית לא כ"כ מהר זורקים. כשכבר זורקים יש לזה מחיר שכן לא אלמן ישראל. אחרי זה פצצה סטייל הירושימה מחסלת שכונה בערך. קצת יותר לפה או לשם, תלוי בעמידות המבנים- בארץ יש תקן לא רע לרעידות אדמה וממ"דים וכולי. ילכו כמה עשרות אלפים. כמה פצצות ויהיה בלגאן לא קטן. עברנו את פרעה והיטלר. אבל....מלחמה גרעינית לא משפיעה כמעט על החזית הצבאית אבל עד שהאבק שוקע הרבה אנשים הולכים לאיבוד. מי עכשיו מפחד מפצצה גרעינית?

למעלה