מה עושים עם אורז מיותר

נופר30

New member
מה עושים עם אורז מיותר

îúëåï: îàôä àåøæ åôéøåúéáùéí øëéáéí: 2-3 ëåñåú åøæ îáåùì 1 ëåñ ôéåú éáùéí ÷öåöéí 1/2 ëåñ ãáù 3 áéöéí 1 ëåñ çìá îòè úîöéú åðéì îòè ùááé çîàä àåôï äëðä: îôåøøéí àú äàåøæ á÷òøä îåñéôéí àú äôéøåú äéáùéí åäãáù åîòøááéí . èåøôéí àú äáéöéí îåñéôéí àú äçìá åúîöéú äåðéì åáåçùéí äéèá îùîðéí úáðéú àôéä , ùåèçéí áä àú úòøåáú äàåøæ åäôéøåú äéáùéí òìéä éåöøéí àú úòøåáú äáéöéí åäçìá îôøæéí ú ùááé äçîàä åàåôéí áúðåø îçåîí áçåí áéðåðé ë 45 ã÷åú îâéùéí áìåééú ÷öôú àå øåèá åðéì äòøåú: î÷åø äîúëåï: äñôø àåëì ìà æåø÷éí - ðéìé áø÷ï - âåìï / áøëä áøåù äåô÷ òì-éãé îèòîéí 2001. אוףף שוב יוצא מוזר מישהו מוכן להפוך את הקובץ mat למתכון רגיל ? או שעלי להדפיס מחדש ?

הבנתי כל מילה...ג´יבריש זו המומחיות

שלי...

שיגריס

New member
מתכון נפלא !

מתקופת הפרעונים... (רק הם ידעו לפענח את הכתב הזה)

נופר30

New member
מישהו קרא עד הסוף ?

אני צריכה להקליד או מישהו מוכן לתרגם את הקובץ mat אחרי שהוא יכניס לתוכנה

שיגריס

New member
מתכון: מאפה אורז ופירות יבשים

מתכון: מאפה אורז ופירות יבשים רכיבים: 2-3 כוסות ורז מבושל 1 כוס פיות יבשים קצוצים 1/2 כוס דבש 3 ביצים 1 כוס חלב מעט תמצית וניל מעט שבבי חמאה אופן הכנה: מפוררים את האורז בקערה מוסיפים את הפירות היבשים והדבש ומערבבים . טורפים את הביצים מוסיפים את החלב ותמצית הוניל ובוחשים היטב משמנים תבנית אפיה , שוטחים בה את תערובת האורז והפירות היבשים עליה יוצרים את תערובת הביצים והחלב מפרזים ת שבבי החמאה ואופים בתנור מחומם בחום בינוני כ 45 דקות מגישים בלויית קצפת או רוטב וניל הערות: מקור המתכון: הספר אוכל לא זורקים - נילי ברקן - גולן / ברכה ברוש הופק על-ידי מטעמים 2001.

שיגריס

New member
אנחנו אף פעם לא קוראים עד הסוף !

למה להפעיל יותר מדי את הראש? אני שומרת אותו למקרה שאזדקק לו בעתיד...

rubin

New member
נופר, לא להקליד שוב פשוט

לעמוד על הטקסט בתוכנה וללחוץ ctrl+c לעבור לפורום וללחוף ctrl+v ככה חלק חלק (מצרכים, אופן ההכנה וכו´)

odeia

New member
רובין, לא צריך לעבוד קשה, יש את היד

הכותבת, לוחצים עליה, מקבלים הודעה שזה נשמר בזכרון, נכנסים להודעה חדשה בפורום, עכבר ימני, הדבק וזה כל הסיפור.

rubin

New member
נכון, רק שמי שיש לו win 2000

מקבל תוצאות בגיבריש.

למעלה