מה עושים כשמתייאשים מלמצוא אהבה?

jessy19

New member
מה עושים כשמתייאשים מלמצוא אהבה?

השבוע היה לי שבוע מאוד מאוד קשה בצבא, נשארתי עד מאוחר כל יום, היו לי מטווחים וגם נשברתי סופית מהקטע שמנצלים אותי במשרד ושלאף אחד במשרד לא איכפת מה קורה ולא עוזרים בכלל וזה בדיוק היה שבוע שהייתי זקוקה לתמיכה, למישהו שאוכל לדבר איתו, שיחבק אותי, שינשק אותי, שירגיע אותי אבל כרגיל אני לבד, בודדה, כן בודדה למרות שיש לי משפחה וחברים נפלאים, בודדה בגלל שאין לי אהבה. מה עושים כשמתייאשים מלמצוא אהבה? אני מרגישה כבר ממש מיואשת ושזה פשוט לא יקרה, אני יודעת שאני עדיין צעירה, רק בת 20, אבל אני כל כך רוצה לתת את האהבה שיש בלב שלי וכל כך רוצה וצריכה את האהבה המיוחדת הזאת ופשוט לא זוכה. מה אתם אומרים- מה עושים כשמתייאשים מלמצוא אהבה?

אוריאנת

New member
אהבה

את כל כך מתוקה!אני מאמין בך!גם אני הייתי לוחם בצבא והרגשתי משהוא כזה.אם יהיה לך קשה דברי איתי.אני בדייכ נימצא בצאט תפוז.בשםORIENT

אני מבין...

שירי אני בהחלט מבין.. אני אישית מצאתי אהבה..אך היא מצידה חושבת שהקשר "אינו מתאים" אני אתן לך את העצה שנתנו לי פה בפורם... המשיכי לנסות..המשיכי לקוות..כי בסוף תוכלי רק לזכות. גם אני רוצה באהבה..כזו שתשלים את זו שאבדה..אני ממשיך לנסות..ומה איתך? אל תתיאשי..כי אם את תוותרי..

PieOMy

New member
מה שאני עושה

מתבאס ומקווה לטוב למרות שאני לא רואה את האור בקצה המנהרה.

Shanti79

New member
לא מתיאשים!!!

פשוט לא מתייאשים מתוקה.. אני יודעת שזה נשמע נדוש וקל .. ובפועל קשה שלא להרגיש ככה אבל יש ימים טובים יותר וימים טובים פחות . ונכון שבימים הפחות טובים מבנים פתאום כמה לבד.. וכמה היה נחמד ונעים אם היה מישהו שאוהב שיוכל לתמוך ולהיות שם בשבילך וזה יגיע אני מבטיחה .. מנסיון... ובינתיים.. כל פעם שיש לך יום קשה ומעפן כזה.. קחי אוויר, תתנתקי לרגע מהכל, שימי לך מוסיקה שאת אוהבת.. תתקלחי בכייף תלבשי את הבגד שאת הכי אוהבת תתאפרי קצת... ותיפגשי עם החברים שעושים לך הכי כייף... גם אם אין בן זוג כרגע.. זה עדיין לא אומר שאין אהבה מחברים ומשפחה... וחוץ מזה תמיד יש אותנו פה :)

Purple Mushroom

New member
לא צריך להיתיאש .

גם אני מחפש . גם אני מחפש מישהיא שאוכל לדבר איתה , לחבק אותה ולנשק אותה . גם לי אין אהבה , אבל זה עוד יקרה לך , כי את עדיין צעירה . אז מה את אומרת ? אם את מחפשת ואני מחפש , וזה פורום היכרויות ?

למעלה