מה עושים כשכואב הראש ?

energy22

New member
מה עושים כשכואב הראש ?

שולחים להבות כחולות אליו,והכאב נעלם...

יחפנית

New member
כאב ראש על פי לואיז היי ... חחחחח

מתוך לואיז היי / אתה יכול לרפא את חייך . עמוד 169 ..... חחחחחחחח במקרה העמוד יש בו 69 ..... ציטוט : " כאבי ראש , נובעים מפסילת העצמי . ............." "שאל עצמך היכן וכיצד גרמת לעצמך לשגות .סלח לעצמך , הרפה מהעיניין . " מיגרנות " - בנושאי כאבי ראש ..... " ניתן כמעט תמיד להקל על מיגרנות באמצעות אוננות ........................................ שיחרור מיני מפוגג את המתח והכאב . " והיא מוסיפה ...... " יתכן שלא תחוש שאתה מצוי במצב רוח מתאים לאוננות ...... אולם אין ספק , כי שווה לנסות . אין לך דבר להפסיד . " מאד מחוייכת , וקורצת . אני

deep ocean

New member
חהחהחחהחהחחה

שלשום בלילה היו לי כאבי ראש במשך כמה שעות, ממש עד שנרדמתי. הכאבי ראש באו והלכו...באו והלכו. לדעתי הם נוצרו מתוך חוסר בשינה. בכל אופן, במהלך כל הזמן הזה שכבתי עם מישהו
אז אני מבינה שהייתי צריכה לאונן ולא לשכב איתו? חהחהחחה. ענק!!!! הממממ...המממממ....ממממממממ.....לקח להבא. אין בעיה-יתבצע!

energy22

New member
מיכל איל אפשר להיות/ לשכב

עם מישהו כשכואב הראש ? משמעות העובדה היא שנמצאים במצב של פיצול ולא של אחדות, איך את יכולה ? באשר לכאבי הראש, כואבת לי הגולגולת ויש בה מעין גבשושיות, כמו ריכוזים של דם, שאין להם זרימה חופשית. לכן, פעמים רבות אני חופפת את השיער כדי לרפא את הכאב. זרימת מים עדינה, שמפו ועשוי עדין מפיגים את המתח באיזור הראש. והרגשת המחוייבות לטפל באבא... הורי גרושים...

energy22

New member
תיקונים..

הכותרת: 1) מיכל איך אפשר...(במקום מיכל איל) 2)הרגשת המחוייבות לטפל באבא, והטיפול בו (ללא ליאות) גורמים לי לכאבים בגולגולת.. מקווה שעתה, המסר ברור..

Talia E

New member
האם הוא באמת זקוק לאופן הזה של

עזרה? למה אני מתכוונת: יש אנשים שכשהם עוזרים הם מתישים את עצמם עד כלות, ויש אנשים שכשהם עוזרים הם רגועים (באמת! לא מתוך העמדת פנים) ולא מכלים את כוחותיהם [ויש כמובן עוד אנשים חוץ מאלו
]. האם עזרתם של הראשונים עדיפה על זו של השניים באיזושהי צורה? (דמייני זאת).

energy22

New member
כשאני עייפה באופן מצטבר,

אני מקיימת את "הקשב הראשון" ואני מרגישה רחוקה מן "הקשב השני", עובדה זו גם כואבת וגם מפריעה... גם העובדה שאני רוצה לראות את קרובי מן "הקשב השני" ולא מן "הקשב הראשון" לא פשוט בכלל... זו מטרה מענינת כשלעצמה...

Talia E

New member
אני דווקא התייחסתי לאופן פעולתך

בקשב הראשון. לפעול אחרת לא מחייב מעבר לקשב השני...

deep ocean

New member
הממממ

דווקא ההרמוניה בינינו הייתה נהדרת ומופלאה!! אני עד עכשיו מחייכת לי חיוך פנימי
ממממממ....איזו שלווה ורוגע! כאבי הראש לא היו ממש חזקים (אחרת באמת שלא הייתי מסוגלת לשכב עם מישהו). אלו היו כאבי ראש קלים יחסית שנבעו מעייפות מצטברת של כמה ימים.

~דויד~

New member
זה הספר שאיתו התחלתי את דרכי

הרוחנית (1998). תודה שהזכרת לי אותו. ספר נפלא

חה חה חה - על זה עוד לא ידעתי ../images/Emo13.gif

חבל שההודעה שלך הגיע ביום אחד מאוחר, אם זה היה אתמול בטח הייתי משתמשת בתרופת הפלא
וקצת יותר ברצינות - עכשיו שאני מסתכלת על אתמול אני יודעת מתי בדיוק הבאתי על עצמי כאב-ראש. אוהבת

Talia E

New member
האם ניסית

להקדיש 10 דקות לעצמך? - לשכב, להרפות, לרפא, לתת לעצמך, להרגע... (זה מה שעלה לי מתוך מה שכתבת - כמובן שיש הרבה נתיבים אחרים שאוכל להציע לך)

למעלה