מה עושים כשאין כוח רצון בגרוש?

dafdaf

New member
מה עושים כשאין כוח רצון בגרוש? ../images/Emo7.gif

הייתי פה ונטשתי ואני רוצה לחזור אבל יש לי כוח רצון שכנראה ננעל היכן שהוא במעמקי מוחי.... יש לי לפחות עשיריה להוריד ורק מהמחשבה הזו בא לי לבכות
איך עושים סוויצ' במוח? תודה למי שהגיעה עד הלום, הייתי חייבת לשפוך....

חן123

New member
איך עושים את הסוויץ' במוח?

שאלת המיליון דולר... אין לי תשובה ממש לפעמים החלטה על שמירה של יומיים שלושה בלבד, עושה את העבודה ומסדרת את הגוף ומוציאה ממעגל האינסולין, לגבי המוח זה קצת יותר מסובך. לפעמים משהוא קטן מהווה את הטריגר. זה יכול להיות חברה שרזתה מאוד, מכנסיים שלא ניסגרים, התבוננות מיקרית בבאוה בחלון ראוה וכו'. מה שכן, בלי החלטה זה לא הולך, אז מאחלת לך קודם כל שתחליטי את ההחלטה חן

1אורניתה

New member
קונים קילו גלידה

או שניים כמה שיותר אוכלים מתוך הכלי בהתחלה מתענגים,וממשיכים ללקק מכח האנרציה עד שהכלי נגמר,אז הולכים לראי מסתכלים על עצמנו ,שונאים את עצמנו,מקבלים בחילה ולא מחכים ליום ראשון עכשיו התחלנו ברגע זה דיאטה. פשוט הרעיון הוא להשתמש בחולשה שלך באופן מודע ע"מ לגרום לך להסתכל על עצמך מהצד,אל תלחמי תלכי עם עצמך.ודרך זה תגיעי להכרה כל שהיא מה את צריכה לעשות. טוב שבאת זה אומר שיש בך את היכולת להתמודד ולא להדחיק וזאת כבר התחלה.

טיפוטף

New member
אכן שאלת מיליון הדולר

אבל אני עליתי על הגל! מיום ראשון! איך זה קרה? 1. עלייה במשקל - הגעתי שוב ל- 71. וזה אחרי שלאחר הלידה הצלחתי לרדת כבר ל- 68! 2. בליסה קיצונית בשבת אצל ההורים של בעלי. 3. התבוננות מעמיקה במראה. ומכנסיים שפחות נוחים ממה שהיו. 4. מחשבה על הקיץ הקרב ובא בצעדי ענק והחלטה שהפעם אני קונה בגד ים חדש וחוזרת ללכת עם כל הגופיות הצמודות מלפני ההריון. בכל אופן. אז מיום ראשון אני "בסדר". ויום יום אני מתחייבת מחדש ללכת לחדר כושר. אבל זה לא יוצא - יש לי ים של עבודה (האמת - יתכן מאוד שזו סיבה מס' 5 ליכולת הפעם לשמור) - אתמול באמת רציתי ללכת אבל נדבקתי למחשב למשך 6 שעות רצופות של עבודה ועבודה ועבודה (ובלי גלישה באינטרנט בכלל!!!) קמתי משם עם כאבים בשכמות ואמרתי טוב מחר אני אלך לחדר כושר. אבל היום כמובן זה שוב לא יוצא. מה עוד שהיה לי לילה על הפנים עם הקטנה שהחליטה להתעורר משיעול כל שעה עגולה והגדול עם שלשול. ואני ממש מפהקת. אז החלטתי לפנות את מחר - אני אקפוץ לעבודה לשעה שעתיים, ומשם הופ לחדר הכושר - במקום ללכת לשעה וחצי וזהו, אלך גם לבריכה. אז מה אני עושה? פשוט שומרת, לא אוכלת ופלים, שוקולד, תפוצ'יפס ועוגיות, מקפידה על כמויות הפחמימות. החלטתי לוותר על סוכר בקפה - והתרגלתי לשתות נס לא מומתק. ובשעת השבירה, 5-6 אחה"צ, כשאני מרגישה שאני מסוגלת לטרוף את כל הבית - במקום להילחם בדחף הזה ובסוף לגמור עם עוד 1,000 קלוריות של נשנושים מכל בא לפה, אני מתיישבת ואוכלת - יוגורט 1% ותפוח ובננה, או בראנפלקס עם חלב, או כריך עם גבינה צפתית, ושותה 2 כוסות מים ונס קפה, והנה זה עובר ואני כבר לא רעבה כ"כ.

דפדפ, אז ככה: לא חושבים על

ה- 10 שיש להוריד. מציבים מטרה יותר ריאלית (נניח 10% ממשקלך הנוכחי). וחיים מעכשיו לעכשיו ולא חושבים בש x חודשים הקרובים את בדיאטה. בודקים כל מאכל לגופו - האם שווה או לא שווה להכניס אותו לפה.

dafdaf

New member
תודה קיקי ../images/Emo24.gif

יש לי איזשהוא סוויץ' על דברים מסויים כמו שהפסקתי לאכול את הבגט של הבוקר בעבודה ובבית עברתי ללחם קל ועברתי לסוכרזית בשתיה החמה ולדיאט בקרה אבל בהינף של שניה אני מוצאת את עצמי מורידה חצי חבילת שוקולד ואז לא עשיתי בעצם כלום. אוף
בכל מקרה תודה לכולן על התגובות.... אני אצטרף ביום ראשון לשרשורי השקילה ואולי זה יתן לי מוטיבציה.

הילהל

New member
חכי לי!

טוב, אל תחכי לי כי יש עוד יותר מידי זמן, אבל אני מבטיחה שכשנהיה שכנות (ונהיה שכנות) נוכל לצעוד יחד, לשבת על קפה עם סוכרזית וחלב 1%, ויהיה קל יותר!

חן123

New member
דווקא התעודדתי ממה שכתבת

כן עשית משהוא, וכן התחלת איזהשהוא שינוי. ברור שהוא עוד לא מושלם ויש עוד לא מעט דרך, אבל התחלת איזשהוא שינוי. תחשבי כמה קלוריות חסכת עד עכשיו עם הלחם קל במקום בגט וסוכרזית המקום סוכר. בקיצור-לדעתי את בהחלט עשית צעד, רק מה, צריך להמשיך... מקווה עבורך שאכן תעלי על הגל. חן

נורא מוכר. גם אני התחלתי ככה

שמרתי יפה כל היום ואז בערב - יכולתי לרדת על חבילת שוקולד. כך שביזבזתי יום שלם שהיה מוצלח. אבל לאט לאט עליתי על הגל.

dafdaf

New member
יש לך תפריט מסויים?

או שאת פשוט שומרת לא לאכול שטויות?

למעלה