מה עושים כשאוהבים סגנונות שונים

cowgirl Ms

New member
מה עושים כשאוהבים סגנונות שונים

חבריי המקועקעים.
שאלה ובעקבותיה התהיה שלי.
כל הקעקועים שלכם באותו סגנון [יפני \ ניו \אולד סקול וכו']? אם לא, האם אתם פועלים איכשהו מבחינת העיצוב והמיקום של הקעקועים על מנת שיצליחו לתקשר בצורה טובה?

אני אוהבת סגנונות יחסית שונים -צבעי מים רכים, סקצ'ים, נקודות... בנתיים מה שיש לי על הגוף לא יוצר בלאגן ויזואלי, אבל אני מרגישה שאני צריכה להתחיל לשקול ברצינות את הקעקועים והרעיונות החדשים שבאים עליי לטובה, כיוון שאולי יגיע יום ואני אראה כמו מחברת סקיצות ולא קנבס אחיד ומעניין. זה לא אומר שאני רוצה עבודה אחת על כל הגוף, גם קצת מאוחר מדיי בשביל זה, אבל נראה לי שצריך להיות איזשהו קשר בין הקעקועים...
אני לא יודעת, המחשבות שלי מבולגנות, ואני פשוט לא יודעת אם קעקוע ב"ניקוד" כמו שאני רוצה לעשות עכשיו ישתלב טוב לצד [טוב לא בדיוק לצד, אבל על אותו הגוף] קעקוע צבעוני נאיבי.
מצרפת תמונות של מה שיש עליי עד כה...

קיצור,
אני לא יודעת. תגידו מה אתם עושים בעניין הזה, ואיזה מחשבות יש לכם, אולי זה יצליח לסדר לי קצת את הראש.
מיאו.

cowgirl Ms

New member
החתול הנוסף שלי

שכיום כבר החלים, ונמצא ליד החתולה חסרת העין

cowgirl Ms

New member
אחרון

מתחתיו אני חושבת לעשות את קעקוע הנקודות...

אגב הקעקוע הזה גם זכה להופיע בבלוג bad hebrew tattoos. כבוד.

ozshomer

New member
לי יש בלגן בלתי מוסבר לחלוטין

טוב, כן מוסבר, כשהתחלתי להתקעקע לא הייתה שום מודעות לנושא ולא הבנתי מהחיים שלי, זה מה יש.

Freckled Fawn

New member
קודם כל

מאוד אהבתי את הקעקוע של סוס הנדנדה (עליסה בארץ הפלאות??)

ואת החתול הרישומי המושלם שלך. פשוט יפיפה.

לי יש רק קעקוע אחד . ואני כן מנסה לחשוב על הרמוניה לשאר הקעקועים שאני רוצה.
אני לא אוהבת את מראה "לוח המודעות".

cowgirl Ms

New member
אליס מבעד למראה,

כבוד על הזהוי!

תודה תודה..

הרמוניה שנוצרת ע"י שימוש באותו סגנון? אותם צבעים? איך?

Freckled Fawn

New member
הרעיון הכללי-

קעקועים צבעוניים. קשת צבעים פחות או יותר דומה. סגנון מעט שונה.

יש לי רק אחד

ונראה לי שהקעקוע הבא שלי יהייה בסגנון שונה (הקעקוע שלי נראה קצת פסיכודלי רק בגלל איך שהצבעים יצאו. אז הקעקוע הבא יהייה בצבע אחיד.)

אני לא מתכוונת לכסות את כל הגוף שלי בקעקועים אז לא אכפת לי אם כל אחד יהייה בסגנון אחר.

אני ממש אוהבת את החתולה המשורטטת שלך. ואוליי אני חסרת טעם אומנותי אבל אני לא רואה עלייך בלאגן. ולא הייה מציק לי אם הייתי רואה עלייך גם קעקוע נקודות.

cowgirl Ms

New member
כן העניין הוא שיש בדרך גם שרוולון צבעוני

בסגנון צבעי מים ריאליסטי שכזה...

למעלה