מה עושים בשבת בבוקר עם הילדים?

משיייי

New member
מה עושים בשבת בבוקר עם הילדים?

ניפתח בארנה בהרצליה מתקן לילדים מגיל 7 ומעלה משהו משהו(גיל 6 חייב בהורה מלווה) 40 דקות של אגדה והילדים ניכנסים לתוכה משחקים שם ופשוט נהנים בטירוף הייתי שם אתמול עם האחיינים שלי ועכשיו הם כבר בדרך לשם עם החברים שלהם ועם ההורים שווה ממליצה בחום
למקום קוראים טורנדו

שבת, שמש, אור

אז להכנס לארנה? זה טוב לחורף, או לימים בלתי נסבלים בקיץ הלוהט. היום? הילדים שלי עם אבא שלהם בסטף. לא הצטרפתי כי אני עוברת ניתוח(ון) ביום שלישי וצריכה לנקות קודם את השולחן מעבודה ומחוייבויות אחרות, אבל מרוב קנאה יצאתי קצת לשמש - נפלא בחוץ!!!! בכל אופן, תהנו שם

ארנה = קניון ארנה בהרצליה

מבצר שיש קיטצ'י של המאיון העליון עם ארועים והפעלות לעולים לרגל משאר קצוות העם
מקום מגעיל לטעמי, הן במראהו והן במשמעויותיו - אבל אני כנראה בדעת מיעוט כי שומעת מהמון א/נשים שאוהבים אותו. סטף זה נחל.

ו... ../images/Emo51.gif על האיחולים

ניתוח שגרתי בכף הרגל, שבירת עצם וקיבועה במקום שהיא צריכה להיות במקור (כל אחת וה"סטיות" שלה
) חודש בגבס....הסוגיה ההורית היא איך מסבירים לקטנטונת כל יום מחדש שאמא לא יכולה לקחת אותה על הידיים - היא כבר מתלוננת מראש

ליליה, קודם כל - הרבה הרבה בריאות

ובהצלחה בניתוח. לגבי ההסבר לקטנה - עברתי לפני כחודשיים וחצי ניתוח תוספתן, וכמובן שלאחריו אסור היה לי בתכלית האיסור להרים את הבן שלי. הוא צעיר יותר מהבת שלך (הוא עכשיו בן שנתיים, אז בהתאמה - בן 1.10). גם אני שברתי את הראש איך הוא יקבל זאת וכו' - להפתעתי הוא קיבל זאת בהבנה גמורה. אפילו לא פעם אחת הביע מחאה או בכי וכו'. אם היה מבוגר אחר בסביבה - הוא ישר נפנה אליו (ברוב המקרים - אליה...) והרים ידיים בבקשה. אם היינו שנינו לבד - קיבל בהבנה (כמובן שהצעתי ונתתי המון חום פיזי של חיבוקים ומשחקים, אבל בישיבה בלבד). עוד כשהייתי בבי"ח, ערכתי כל הזמן מו"מ עם הרופאים על משך הזמן של ההגבלה להרים אותו. זה אבסורדי, שהרי הרופאים התכוונו לטובתי, אבל לי יש את האילוצים שלי (בין היתר, ובעיקר - העובדה שאני מגדלת אותו לבד). מה שכן, משחלפה ההגבלה - הוא התחיל לדרוש להיות על הידיים הרבה יותר מאשר לפני הניתוח. קיבלתי את זה בהבנה לתקופה מסויימת, ואח"כ התחלנו במו"מ על הכמות... והכי חשוב -

../images/Emo51.gif

אחד הפתרונות שאשתמש בהם הוא להושיב אותה עלי יותר (זה בדר"כ אף פעם לא קורה - היא לא "על הידיים" בישיבה). מה שכן, היום קבלתי מליון נשיקות ברגל כי "כואב לך אמא" - העתיד וההווה עוד לא לגמרי מאורגנים לה, אבל מה אכפת לי - כל נשיקה היא רווח מתוק

צימעס

New member
שיעבור בקלות!

(לא הייתי מכנה שבירת עצם וחיבורה מחדש כ"שגרתי"
) כמו שאמרת - להחזיק על הידיים, בישיבה, לחבק הרבה. עוד משהו שעשינו כשלט יכולתי להרים היה לאפשר להם פתרונות טכניים, עם עזרה קלה - שרפרף/סולם כדי להגיע למקומות אליהם היא מגיעה בד"כ בעזרתך.

משיייי

New member
אין קשר למה שעניתם למה שאמרתי

נכון אז הקניון הזה קיטשי לחלוטין אך הייתי שם במתקן מקסים לילדים ועדיף ללכת בקיץ כי קר שם רצחחחחחחחחח תמיד המון מזגנים מקיפים תאתר בכל מיקרה אנחנו נהנו וכולה המלצתי לכם לקחת את הילדים אני מצטערת וחבל על התגובות שלכם תהנו לכם ובהצלחה בחייכם

למעלה