מה עושים איתם?

meravido

New member
מה עושים איתם?

הגעתי למסקנה שאני מגדלת את טום וג'רי בבית. עידו ואלון לא מסוגלים להסתדר חצי דקה ביחד. זה מציק לזה וזה מציק לזה. זה מתחיל לבכות וזה מתחיל לצרוח. זה מסתיר לו טלוויזיה וזה מעביר לו ערוץ. זה תופס לו את הספה וזה לוקח לו ת'שמיכה. זה פשוט בלתי אפשרי נהיה. מעבר לעובדה שזה מתחיל מהרגע שהם מתעוררים ועד הרגע שהם הולכים לישון (בזמנים שהם ביחד בבית) ושזה מוציא לי שערות לבנות אני מרגישה שאני על סף אשפוז מרצון באברבנל. ממש בלתי נסבל! אני נעשיתי עצבנית בטירוף. הבכי והיללות של אלון והצווחות של עידו מוציאים אותי מדעתי. מה עושים איתם??? למישהי יש פתרון? אני מזכירה: עידו בן 8 ואלון בן 4. HELP!!!!!

rona25

New member
מה עם הפרדת כוחות?

שהגדול ילך לחבר או שיבוא אליו חבר והקטן יתעסק בפאזל שו משהו אחר לי יש 2 אחיינות בדיוק באותו הפרש וכל היום הגדולה בעיקר מכסחת את הקטנה ומתעללת בה (מכפכפת אותה חופשי) הפיתרון אצלם באמת הוא הפרדת כוחות

1במיה

New member
גם אצלי זה ככה../images/Emo10.gif

אתמול אמרתי לרוני - למה את מרביצה לשי? אז מה עונה לי הפספוסה - אני לא מרביצה לה אני רק צובטת אותה.. אצלי הן בנות 3 ו11 חד' ושי הקטנטונת לא זוכה לשחק בכלום ובין היתר כל שניה רוני טורחת לציין בפניה שכולם אבל כולםםםם אוהבים רק אותה ושאף אחד לא אוהב את שי והיא אומרת לה את לא יפה/חכמה/מקסימה רק אני... אז אני לא יכולה לעזור לך אבל אולי תתנחמי שזאת צרת רבים

rona25

New member
אני פעם תפסתי את הגדולה

דופקת את הראש של הקטנה בקיר, למול עיניי ואחר כך כמובן היא הכחישה שזה היה "בצחוק"

meravido

New member
זהו שההתעללות היא דו כיוונית

פעם זה מתחיל ופעם זה מתחיל. אני יודעת שאומרים שאסור להתערב אבל הקטע שאני רוצה קצת שקט ולא שיתעללו גם בי. גם לי מגיע קצת שקט לא?

אביטלתל

New member
אני חושבת שבגיל הזה

את כבר יכולה להגיד להם בתקיפות שלא נעים לך לשמוע ולראות את המריבות שלהם ואת מבקשת מהם ללכת לחדר אחר כשהם רבים

1במיה

New member
לא היודעת אם ../images/Emo6.gif או ../images/Emo7.gif

מנחם אותי שאני ואחי הלכנו מכות כל הזמן והיום אנחנו מה זה חברים טובים.

טלי 234

New member
../images/Emo6.gif גם אצלינו זה היה ככה

יכולה להגיד שזה עובר.... בגיל 16 בערך..... (או כשהולכים לצבא
). עכשיו הוא החבר הכי טוב שלי
ולא הייתי מחליפה אותו באף אחד. רק עוד 10 שנים... (וכן - אמא שלי התחרפנה, במיוחד לאור העובדה שהיא בת יחידה)

למעלה