מה עושה לכם/ן יום האהבה

כל הקטע שהיא לא אמרה כלום

היא רק ביקשה "נס קפה" במילים אחרות תרד למטבח אבל החיוך שלה אמר הכול

זה עושה לי

להתגעגע... ------------------------------------- ולשיר מדהים להדהד באוזני: THE POWER OF LOVE I'll protect you from the hooded claw Keep the vampires from your door Feels like fire I'm so in love with you Dreams are like angels They keep bad at bay-bad at bay Love is the light Scaring darkness away-yeah I'm so in love with you Purge the soul Make love your goal* The power of love A force from above Cleaning my soul Flame on burn desire Love with tongues of fire Purge the soul Make love your goal I'll protect you from the hooded claw Keep the vampires from your door When the chips are down I'll be around With my undying, death-defying Love for you Envy will hurt itself Let yourself be beautiful Sparkling love, flowers And pearls and pretty girls Love is like an energy Rushin' rushin' inside of me*(Repeat) This time we go sublime Lovers entwine-divine divine Love is danger, love is pleasure Love is pure-the only treasure I'm so in love with you Purge the soul Make love your goal The power of love A force from above Cleaning my soul The power of love A force from above A sky-scraping dove Flame on burn desire Love with tongues of fire Purge the soul Make love your goal I'll protect you from the hooded claw Keep the vampires from your door

../images/Emo140.gif כוחה של אהבה

הייתי אומרת סם חזק תרופת פלא וברגעים אחרים קצת אחרת.. תמיד יש מן געגוע לתחושה נעימה ואהבה זה תמיד יותר נעים מלא נעים

ד ו ל ה

New member
האמת...

עושה לי די עצוב... ולו רק בגלל התחושה שספק אם אתאהב שוב... "האהבה כבר לא גרה כאן יותר..." (אילן גולדהירש)

לכל אדם אהבה בלב ../images/Emo24.gif

רק שיש אנשים שיכולים להרוס מרוב אהבה ויש אנשים שבוני מתוך אהבה.. אף פעם אל תגידי אף פעם ובטח ובטח אין
ריק מאהבה

../images/Emo25.gif נכון

אני תמיד אומרת שגם ביום שיש ענן כבד תמיד צריך לזכור שגם הרגעים האלה באים מאהבה

רחלי228

New member
גורם לי לדמיין

איך פעם, מזמן , בימי התלמוד היו בנות ישראל שועטות להן הכרמים למציאת זווג פוטנציאלי תמונה יפה, עם הרבה לבן, ירוק, פריחה, שמהו אביבי כזה....

לי עכשו זה גורם לדמיין את הודו

ואיזה סרט אהבה מאחורי העצים אישה יפה בבגד מיוחד וגבר קסום ושחום

שלגיה 13

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo141.gif האהבה....

מחייה מחזקת עוטפת ולוטפת ובשביל אחת שחוותה כל כך הרבה אהבה השנה
... יודעת להעריך כל רגע ורואה שגם את! יום האהבה הוא רק סמל לכל הטוב הזה!

יודעת לאהוב.

כן שלגיה, מגיע לכולנו לחוש את זרמיה. אך יותר מכל, אנו צריכים להמשיך וללמוד כיצד לשמר אותה ולהעריך כל חלקיק שלה. אוהבת לאהוב

Shane11

New member
זה חשוב אם מי נמצאים באותו רגע

למשל עכשיו אני ממש לא מתרגשת מיום האהבה, אני מצטערת אבל אין לי שום סיבה. אולי בעתיד כשיהיה לידי הבן אדם שאוהב אותו והוא אותי אז נראה.

למעלה