מה עושה אשה שאינה רוצה ילדים?

מה עושה אשה שאינה רוצה ילדים?

ושעברה את גיל 24. נניח. כיצד היא מוצאת בן זוג שגם הוא אינו רוצה ילדים? ההנחה הרי היא שכמעט כל האנשים רוצים ילדים.

ברוך הבא ../images/Emo140.gif

לא כל אחת מוצאת בן זוג. אבל אתה גבר, לא? אז אתה מוזמן להצטרף לפורום ולאזן במעט את היחס בין המינים.

מארי 10

New member
אני מבינה שאתה גבר (לפי הכרטיס)

שאלת שאלה מאד כללית. ברוך הבא כמובן
אם אתה יכול ומעוניין להיות יותר ספציפי, לתת קצת יותר רקע, אני מאמינה שתהיה בידינו יותר אפשרות לסייע בעיצות/רעיונות וכו'.. האם אתה שואל עבור ידידה? חברה? שאלה כללית? האם משהו לגביך? כמובן, מה שנוח ומרגיש לך נכון לשתף.... כעיקרון עמדתינו בפורום היא שישנה אפשרות בחירה והחלטה אם להביא או לא להביא ילד לעולם עם כל הלגיטימציה בכך. אם אתה שואל עבור מישהי - היא מוזמנת אלינו גם לפורום. יש אפשרויות להכיר גברים שאינם מעוניינים בילדים, יש אפשרות להכיר אנשים שכבר יש להם ואינם רוצים בנוספים וליצור זוגיות יפה יחד. עניתי מאד בגדול....
ואם אתה רוצה עוד לשתף אנחנו כאן

meedas

New member
אם להתבסס על הנסיון שלי

בגיל 27, כשסוף סוף היא "מבשילה" לזוגיות, היא מחליטה להפוך מישהו שהיא מכירה כבר כמה שנים לבן הזוג שלה. מכיוון שהם מכירים מקודם, הוא כבר יודע שהיא לא רוצה ילדים ומגיע למערכת היחסים בידיעה שילדים לא יצאו לו מזה איך התסריט הזה? עובר?

תשובות בסדר הפוך

מידאס - זה נשמע כמו רעיון רע במיוחד. אורלנדה - בטח שזה לא רע. מי צריך גברים? (סרקזם, שאלה רטורית). מארי 10 - זו שאלה כללית, אין רקע, אבל תודה. סתוונית היורה - איזו קבלת פנים! הרי לא ייתכן שנקלעתי לכאן במקרה ושאלתי שאלה מתוך סקרנות.

אופס...עניתי לפני שראיתי מה שכתבת...

כמעט מכל תשובה שלך עולה התנשאות, ואם אתה רוצה לקבל תשובות בצורה נעימה לדעתי כדאי לך לכתוב בצורה קצת יותר נעימה ומכבדת... על מה שכתבת לסיתוונית, ברור שיתכן שנקלעת לכאן במקרה, אבל למה אתה מצפה שננחש את זה לבד? . רוב הא/נשים שמגיעים לכאן כותבים כאן כי הם עצמם לא רוצים ילדים. בפעם הבאה אתה יכול לכתוב "תודה רבה, אני דווקא רוצה ילדים, שאלתי מתוך סקרנות", אפשר גם להוסיף אייקון חיובי כמו פרח או
. אין צורך לרדת עליה בגלל ההנחה המוטעית שהיא עשתה. מה שקרה למידאס לא היה רעיון (רע או טוב) אלא מה שפשוט קרה לה. למה להחליט שזה רע במקום לשמוח בשבילה? ואם אתה לא רגיל לשמוח עבור אחרים (אפילו מתוך נימוס) אתה יכול לכתוב משהו אחר נחמד, או סתם "תודה",לדעתי אפילו פשוט לא לכתוב כלום, אם זה נורא קשה לך להגיד תודה על תשובה שבנאדם זר לחלוטין השקיע בלהקליד עבורך. לאורלנדה טוב לבד, זה שאתה צריך גברים לא אומר שאתה צריך להתבדח כביכול על חשבונה כי לה טוב לבד. (אתה גם מוזמן ללכת להציק בפורום א-מיניים, הם לא זקוקים לאף אחד, לא לגברים ולא לנשים ולא לבי או דו או טראנסים).

איזה אנשים קשים אתם (מכוון גם למארי)

איפה את מוצאת התנשאות? אז אמרתי למידאס שזה רעיון רע. זו תשובה מתנשאת? למארי עניתי על שאלתה ואף כתבתי "תודה". סליחה באמת. לאולרנדה הערתי הערה סקרסטית. זה כבר בניגוד לחוק? ולא ברור מה כ"כ נורא בתשובתי לסתוונית. מדוע אני צריך לכתוב "לא, אני רוצה ילדים". אולי אני לא רוצה, אולי אני לא יודע, אולי אני לא חושב שזה רלוונטי? מאיפה אני אמור לדעת מה קורה עם רוב האנשים שמגיעים לכאן ומה זה משנה? רגע אחד אתם נחמדים נורא ושנייה אחר כך מוכנים לזרוק אותי לכלוב האריות? איך בדיוק הגעת למסקנה שבאתי להציק? רחוק מכך.

מארי 10

New member
אנא תחזור לפוסט שלי ושל שאר החברה

ותשאל את עצמך מי באמת בן אדם קשה. כשתוכן הפוסט היה הזמנה להביע את שאלתך מעט יותר בהרחבה על מנת שנוכל לאפשר לך מקום. אם זה נקרא בן אדם קשה.??? שנה טובה

לא, זה לא

אני מתכוון לסיבוב של 180 מעלות שעשיתן. מחביבות לעוינות. כאשר סברתן שאני אחד מכם, קיבלתם אותי בחום, כאשר התברר שאולי אין זה הדבר, פתאום הפכתי לטרול. אכן הייתה הזמנה להביע את שאלתי מעט יותר בהרחבה (והעדפתי שלא לעשות זאת, אסור?), ואכן אני עניתי על שאלתך (שאלת: זו שאלה כללית? ועניתי: כן, זו שאלה כללית). אפילו הוספתי "תודה". אשר להשוואתי לטרול: את יודעת בכלל מה זה טרול אינטרנט? אולי הייתה פה אי הבנה? אולי קצר בתקשורת? אולי מחסום שפה? אולי האדם שבצד השני של המסך סתם סובל משפעת של סוף הקיץ? ישר טרול? ישר להניח את הרע ביותר?

מתנצלת עם טעיתי../images/Emo52.gifומסבירה:

לרגע לא סברתי שאתה אחד "מאיתנו" (למשל אני מתלבטת בסוגיה, עוד לא החלטתי לכאן או לכאן). ממש לא כלוב אריות, רק ציפיה לקצת נימוס... אמרתי "כמעט", לא אמרתי ש"כל" התשובות שלך מתנשאות. חלק היו סתם מעט חסרות נימוס (שזה לדעת חלק מהאנשים שאני מכירה, מתפרש כהתנשאות לפעמים...) לא כתבתי שכתבת משהו "נורא", גם לא לסתוונית. כתבתי שאין צורך או הצדקה לרדת עליה בגלל שההנחה שלה היתה מוטעית. וזה כן רלוונטי מי הם רוב הא/נשים שכותבים כאן, כי זה מסביר את ההנחה שלה. וזה שאתה רוצה או לא רוצה ילדים מאד רלוונטי למי שעונה, כי אם השאלה שלך היא סקרנות, או צורך בעיצה (למשל היכן לחפש נשים כאלה וכו') זה משהו אחר, מקווה שהבנת את כוונתי. מאיפה אתה אמור לדעת? אתה לא אמור, ולא אמרתי שאתה אמור. היכן כתבתי שאתה אמור!? סה"כ הסברתי את ההנחה שלה. ואגב, אם אתה נורא רוצה, אתה יכול להסיק זאת מההגיון הפשוט שכותרת הפורום מגדירה את קהל היעד שלו, או אפילו להשקיע 2 דקות ולקרוא את הודעת "הפורום והנהלתו" או הכותרות בעמוד הראשון או לרפרף על שירשור או שניים, ולראות מי הקהל העיקרי של הפורום. זה רק אם בא לך כמובן. כאמור, אתה לא אמור לדעת, בגלל זה הסברתי לך
. סרקזם=לדעתי זה לא בניגוד לחוק. היכן כתבתי שזה בניגוד לחוק? כן כתבתי בצורה עקיפה שזה חוסר נימוס...זה הכל
וזו דעתי. לא כתבתי שאתה אמור לכתוב שאתה לא רוצה ילדים. כתבתי שאם לא כתבת זאת, ההנחה היתה שגם אתה לא רוצה. כאמור זה רלוונטי או לא, כל אחד יכול להחליט לבד, לדעתי זה רלוונטי לשאלה שלך כי לא ברור בלי המידע הזה אם זו סקרנות/בקשת עיצה (לדוגמא עיצה היכן למצוא נשים שלא רוצות ילדים) או שאתה עושה שאלון או מחקר כתבה או כל דבר אחר שגורם לאנשים לשאול כאן שאלות בפורום. ואם הכל היה מוטעה ובראש שלי, מבקשת את סליחתך
ומוכנה להתחיל מחדש: למשל, המענה שלי לשאלתך "מה עושות נשים שלא..וגו', (עכשו שאני מבינה שזו סקרנות טהורה) זה שאין שום "כלל/חוק" שעל פיו כל נשות (וגברי) הפורום פועלים. לכל אחד יש אסטרגית חיפוש בנזוג/בתזוג אחרת, מה גם שלא כולם מחפשים בכלל זוגיות, חלק רוצים אבל לא עושים שום דבר "אקטיבי" בעניין, חלק נמצאים בזוגיות ועוד ועוד. ככה שאם אתה מחפש תשובה כללית, אז כמו בכל תחום כמעט, אין כזו שנכונה לכל הפורום ואף לא לחלקו, כל הזמן (כי חלק גם משנים אסטרטגיות חיפוש מידי פעם בעיקבות התנסויות שונות). וההשערה שלך שהיחס אליך השתנה זה לא כי אתה רוצה/לא רוצה/כן תרצה/לא תרצה ילדים, זה באמת לא רלוונטי ליחס העונים אליך, (הפלא ופלא, יש כאן לא רק כותבים ש"לא רוצים" אלא מתלבטים כמוני, ואפילו אימהות, ואנשים ששינו את דעתם מאי רצון לרצון, ועשו ילד ראשון, ועדיין כולם ממשיכים לקבל יחס נפלא לדעתי, כמובן כל עוד הם עצמם כותבים בצורה מכבדת). היחס שלי השתנה כי תשובתך לטעמי היתה לא נעימה, והסברתי במה. אם טעיתי בכוונות שלך, טעות שלי ומבקשת סליחה

תשובה

זו לא פעם ראשונה ולא פעם שביעית שאני מואשם בהתנשאות, בין אם ברשת ובין אם בחיים האמתיים. אני לא מתנשא ולא מנסה להישמע מתנשא, אבל איכשהו פעמים רבות דברים שאני אומר נתפשים כמתנשאים. אני לא עושה את זה בכוונה ואני חושש שגם אם ארצה, לא אדע מה לומר כדי להישמע מתנשא. לא יודע, אף פעם לא ניסיתי. אני לא רואה טעם לעסוק עכשיו בדקויות של תשובותי שבסדר הפוך, אומר רק שלא התכוונתי לפגוע באורלנדה ושסימן הקריאה שכוון לסתוונית לא נכתב בטון שלילי. לא התכוונתי לרדת עליה – דברים פשוט לא עוברים טוב במדיום הזה. החברה הנחמדה שלך, מארי (מותר להגיד "נחמדה”?), החליטה ישר שאני טרול – מאיפה שאני בא נהוג לתת לאדם ליהנות מהספק ואילו לכנות אדם "טרול אינטרנט" זה עלבון. גם אם מישהו כאן הסיק שאני אכן לא רוצה ילדים, מכיוון שלא אמרתי זאת בעצמי, לא היה צורך לשים מילים בפי ולהניח הנחות (לא את). כאשר אדם שואל שאלה כללית, אין זה ראוי לנחש את מניעיו בקול רם. זו באמת הייתה שאלה כנה ולא, לא קראתי את הודעת הפורום והנהלתו. תודה על התשובה המפורטת, ההתנצלות מתקבלת. בדיעבד אני מצטער שהעליתי כאן שאלה בכלל. תודה על כל החיבוקונים או איך שקוראים לזה.

צריך או לא צריך, אני דווקא רוצה

אבל עד שיהיה אני לא בדיוק יושבת ומתאבלת על הזמן שחולף, אלא נהנית מהחיים. יבוא, יבוא. לא יבוא, גם טוב.

meedas

New member
למה רעיון רע במיוחד? ../images/Emo2.gif

אתה מעליב את בן זוגי לחיים...

שאלה טובה

אני חושבת שבמועדפים יש שרשורים בנושא שאתה מוזמן לקרוא. זה נושא שנידון כאן לא פעם כי בהחלט קשה למצוא בן זוג (או בת זוג) שלא רוצים ילדים ותהיה איתם גם התאמה מכל שאר הבחינות. ישנן מערכות יחסים שמתפרקות על רקע זה. במקרה שלי, קודם התחתנתי ואח"כ הגענו שנינו להבנה בהדרגה שאנחנו לא רוצים - זה גם לא הגיע מאחד מאיתנו ספציפית אלא התבשל לו בתוך הזוגיות עם השנים והחוויות. זה היה מזל אדיר ואני מאד שמחה, כי אני בנאדם של זוגיות, ולולא היתה לי זוגיות הייתי כנראה די אומללה.

למעלה