מה עוזר לי להיות חרוצה -לפעמים-?

AtShiRaAaAs

New member
מה עוזר לי להיות חרוצה -לפעמים-?

אז ביום שבת הכנתי מעט שעורים, מעט מעט אמנם אבל התקדמתי קצת... יום ראשון עבר רובו ככולו במיטה, בבושת פנים אני מספרת את זה. היום מהשעה עשר בבוקר אני לומדת ועכשיו קצת בהפסקה, לקרוא חדשות וכאלה... אבל מה זה עוזר לי עכשיו אם אתמול שרפתי את כל היום!!! אופפפפפפפפפ! בצורה כזאת לא יעוזר לי שאני מוכשרת... ולא יעזור לי שאני כן משקיעה כי זה לפעמים... החוסר עקביות הזה זו מחלה רעה ומרושעת! שדופקת את כל מה שכן עושים, כי אי אםפשר לעשות פעם בשנה... צריך לעשות לאורך כל השנה... אחרת מה שעושים פעם בשנה הופך לחסר משמעות וחסר טעם. ואז כבר עדיף לא לעשות כלום! עכשיו אני מבינה למה כ"כ הרבה שנים ברחתי ללא לעשות כלום.... כי ידעתי שככה זה יהיה! כבר הספקתי לשכוח אמנם שככה זה אבל... אופפפפפפפפ בא לי לבכות
למה זה מגיע לי העונש הזה. כשאני כבר משקיעה ועושה אני לא מצליחה להתמיד בזה והורסת הכל... למרות שזה יותר מענין ללמוד כשיש פער להשלים. זה אתגר. אבל הפער גדל ומתעצם ובסוף יהיה מפחיד... ואני לא רוצה להוציא מאות ואלפי שקלים על שעורים פרטיים רק כי יש לי בעיה לשבת על התחת בעקביות. וזה מעבר ללשבת על התחת.... זה שלוש שעות ללמוד... יום לא... שמונה שעות בפזורות ללמוד... יומיים לא אי אפשר ככה! אני משתגעת ומתוסכלת! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע סליחה אם תוכן ההודעה חוזר על עצמו, יש לי נטייה לבלבל את המלל שאני אומרת\כותבת כשאני במצב רגשי מרוגש, יותר מאשר בד"כ. מקווה שאצל חבריי לפורום השבוע והמשימות הולכות יותר חלק... אופפפ עצוב לי מהמצב הזה
ואני לא רוצה לקחת ריטאלין בהנחה שהוא בכלל יכול לעזור לזה... אופפפפ חרא חרא חרא אופ

ריטליןם ריטלין ריטלין../images/Emo140.gif

חמודה לא עדיף לקחת ריטלין מאשר לשקוע בייאוש מתוך איזו שהיא תקווה שהכל בסדר אצילנו ושהרטלין הוא סתם תרוץ ?????? וחוץ מזה את אמורה לשמוח ולהתעודד מרגעים קטנים (של אושר), אם שלשום כן ישבת והתקדמת בחומר אז תתעודדי מזה ואל תשקעי בייאוש בגלל שאתמול לא הצלחת כמו שאנשים אומרים חצי הכוס המלאה..... אני יודעת שזה קל להגיד וקשה מאוד לבצע כי הבריחה למרה השחורה יותר קלה ואולי לפעמים מנחמת יותר אבל אני מחזקת אותך ואת לא טיפשה ולא לא מסוגלת את פשוט את ובקצב שלך את תגיעי הכי רחוק שרק תרצי .... מקווה שהמשך היום יה קל וטוב יותר

AtShiRaAaAs

New member
תודה!

אבל הקצב שלי לא טוב בכלל! הוא מסריח! כי כל התקדמות אחרי זה לא רלוונטית בגלל שאני צוברת עוד פיגורים בגלל בעיית ההתמדה. וככה גם כשאני כבר עושה משהו כמו שצריך הוא נבלע בעוד הרבה שלא עשיתי כי לא התמדתי... זה מתסכל. וככה החצי כוס תמיד נשארת ריקה. וככה העשייה חסרת טעם. או שעושים או שלא... באמצע זה כמו כלום. טוב זה קצת פרפקציוניסטי מצידי לקבוע ככה... אבל במקרה הזה זה נכון. וחוץ מזה שאני לא רוצה ציון 60, בשביל זה לא צריך ללמוד. אני רוצה ציון גבוה ובשביל זה אני צריכה את העקביות... והיא חמקמקה.

נו דאוט

New member
למה את לא לוקחת ריטלין?

אין על ריטלין ללימודים. אני הכי קופצנית בעולם ועם ריטלין אני שוכחת אפילו לעשות הפסקות סיגריה...

AtShiRaAaAs

New member
אני מתחילה בקרוב טיפול של נוירופידב

ק וחוץ מזה מחר אני אטעם טעם הריטאלין מהו... מבחן טובה !

בילוי נעים ב-tova ו...בהצלחה? ../images/Emo6.gif

מה אומרים לפני טובה? את אמורה להצליח או לא להצליח? כי אם תצליחי אז את לא add בעצם , נכון?
וזה גם טוב, לא? אבל אז - איך מתרצים את הדפקטים? ואם לא - אז נברך אותך שאת לא מרוכזת רישמית? טוב, לא משנה - שיהיה מה שהכי טוב לך !

Elia4

New member
ואללה לא יודעת

הפסיכיאטר שאיבחן אותי אמר שה ADD שלי כל כך חמור בגלל האבחון המאוחר ועוד כמה סיבות כך שהוא בכלל לא ייחס חשיבות למבחן הזה.

אבחון מאוחר? ../images/Emo4.gif

ומה נגיד אנחנו הקשישים שאובחנו בשלהי שנות ה 30 ויש מאיתנו שגם אחרי ה 40 ?... מיקרים אבודים לגמרי.....

Elia4

New member
זה לא נגמר רק בזה..

אובחנתי גם כבעלת ליקוי למידה (דיסקלקוליה) אני מתקשה מאוד בכתיבת יד ובקריאה והדובדבן זה ADD אז שיש מבחר כזה.. ככל שעברו השנים הפער נעשה יותר גדול. הלוואי וזה היה נגמר רק ב ADD.....

sharon84

New member
ELIA מי היה הפסיכיאטר שאיבחן אותך?

ועל איזה מינון הוא המליץ לך? אשמח לקבל מענה על השאלות,תודה - שרון

Elia4

New member
10 מ"ג ריטלין.

פניתי אליו דרך קופ"ח. את האבחון הרציני עשיתי דרך מכון רום לפני 3 שנים ועוד אחד לפני חמש שנים בניצן. שני האבחונים איתרו בעית קשב וריכוז והציעו המשך טיפול אצל פסיכיאטר לשימוש תרופתי. סירבתי לקחת ריטלין עד שנכנסתי ללימודים וראיתי שאני לא מצליחה. לקח לי 6 שנים לעכל, להפנים וללמוד לחיות עם זה ולכן היום אני מנסה.

j i m m y

New member
שירה.. אין לך מושג, הא?

אין לך מושג כמה שריטאלין עוזר.. אין לך פשוט מוזר, אני פשוט קורא את כל מה שאת כותבת כל פעם מחדש ויש לי משהו להגיד לך - ריטאלין פותר פשוט את כל, אבל כל הדברים שאת מתלוננת עליהם. זה לא יאמן איזה ADHD טיפוסי את. אני רואה בך כל כך הרבה ממני, ואת יודעת מה - הריטאלין (טוב, הקונצרטה) הצילה אותי!

madog

New member
שירה

אופפפפפפפפ שיעבור מימול
שיהיה שכויך ובכלל לא שיש לי מה לומר חוץ מזה שיש הר ועל ההר צריך לתפס (למה ככה) ואז יש לך 2 בררות 1. לשבת בבסיס ההר ולרחם על עצמך איך אוך איך טיפוס קטן רך ואוהב כמוך יתפס על הר גדול כזה ובסוף תמצאי עצמך באותה נקודה וההר הר 2. לתפס על ההר לא משנה כמה לקום ולתפס ולו בימעט מטר 2 לעלות לנשום עמוק מהבטן ולטפס כל מטר שאת עולה ההר קטן בדיוק באותו מטר שעלית בהצלחה

shiraaaa8

New member
תודה זה שיר מקסים!

ועדין אבל מלא הבנה ותובנה. תודה רבה !!!

למעלה