מה עוזר לטחורים? (אני לא מוצאת את השרשור שהיה

timond

New member
מה עוזר לטחורים? (אני לא מוצאת את השרשור שהיה

טוב, היו לי טחורים כשילדתי את הבת שלי. עכשיו אני בהריון ושוב הם מציקים. אני רוצה לטפל בהם כדי לא להגיע למצב של ניתוח אחרי הלידה השניה...

timond

New member
מחפשת משהו יותר בכוון של משחות או

תרופות הומיאופטיות...

עופריקה

New member
אם משחה

אז לבייבי טבע יש משחה מצויינת. אבל חשוב להבין שמשחה בד"כ מטפלת בסימפטום ולא בבעיה עצמה. לכן חשוב או ליתר דיוק, מומלץ ללכת לטיפול כוללני כמו דיקור + צמחי מרפא סיניים או טיפול אצל הרבליסט או הומאופטיה קלאסית (לא מוצרי מדף). גם ברעננה יש בבית מרקחת בר אילן משחה ונרות טבעיים מצויינים שהם רוקחים. יש תרגילים שאפשר לעשות, לשמור על תזונה עתירת סיבים ועוד. בריאות!

נורקס

New member
בהנחה שאת מחפשת משהו טבעי

יש המון צמחים שמתאימים לטיפול בטחורים (אלוורה, מים שהושרו בהם זרעי פשתן, קליפת עץ אלון, אוכמניות, רימונים, קמומיל, מי הממליס, שוש קרח, סרפד ועוד...) אבל, שימי לב, לא את כל הצמחים אפשר לקחת בהריון ויתרה מזאת, צמחים רבים מהרשימה אסורים לשימוש במהלך ההריון. לכן אני מאד מאד ממליצה ללכת לייעוץ מקצועי אצל מטפל מוסמך (הרבליסט/ארומטרפיסת/נטורופת...) על מנת שינתנו לך המלצות שתואמות את המצב. בהצלחה

אוקיי, הצעתי את זה אז ואני עשיתי את זה על

עצמי.. וזה עבד. הולכים לישון עם שן שום קלופה (לא חתוכה) בין הלחיים של הטוסיק לא כל כך נוח אבל אצלי עבד נהדר. בהצלחה

למרוח חימר

קונים אבקת חימר ירוק, מערבבים מעט עם מים מינרליים במקל עץ (אסור בכף)עד שנהיה במרקם משחתי ומורחים. עובד כמו קסם. לא רק בטחורים. על כל פצע, שריטה,חצ'קון. מאחסנים בכלי זכוכית. אסור פלסטיק.

timond

New member
תודה רבה לכל העונות. אלך לקנות לי משחה או

משהו בסגנון. מקווה שיעבוד מהר.

timond

New member
אוקי, אז בסוף מה שעשיתי:

קניתי תמצית צמחים שעושים בבית המרקחת בבר אילן ברעננה והיא מעולה. כמעט מיד זה עבר. איזו הקלה. מקווה שזה לא יחזור.... (למרות שאני לא ממש אופטימית...) ותודה על התמיכה

yintang

New member
משחת הממליס להקלה

ולמניעה דיקור והומיאופטיה . בהריון טחורים יכולים להופיע לא רק בגלל חולשה אנרגטית אלא משום שפיזיולוגית יש לחץ על האיזור הרבה פעמים טיפול מגע כמו שיאצו או אוסטיאופטיה קרניו סקרל וכו' יכולים להקל בכך שהם משחררים לחץ ומתח מאיזור האגן . זה מניסיוני האישי כמטפלת ומטופלת

למעלה