מה עובר על בריטני

Tru Man

New member
מה עובר על בריטני ../images/Emo4.gif

הזמרת בריטני ספירס שהפכה לסופרסטאר וסומנה כיורשת של מדונה בסוף שנות התשעים, מעוררות בשנים האחרונות לא מעט שערוריות. זה החל כשהזמרת הצעירה עוררה שערוריה כשהתנשקה נשיקה צרפתית לוהטת עם הזמרת מדונה בטקס פרסי הMTV לפני כמספר שנים, בינתיים הספיקה להתגרש מבעלה הטרי שאיתו הולידה את תינוקה, ועכשיו בית המשפט בארה"ב שוקל אם לקחת ממנה את תינוקה, לאחר שבעלה קווין פדרליין שהתגרש ממנה לאחרונה, טען שבריטני עוד בזמן שהיתה נשואה לו, ערכה אורגיות לסביות פרועות באחוזתם, בריטני כמובן הכחישה זאת מכל וכל, אך בחודש מרץ האחרון צולמה הזמרת במצלמת אבטחה כשהיא מנהלת יחסים אינטימיים עם שתי חשפניות במועדון. בעקבות החשיפה פוטרו שתי החשפניות ע"י בעל המועדון ועכשיו יותר מתמיד גדלו הסיכויים שבית המשפט יחליט לקחת ממנה את תינוקה ולהעבירו לגרושה קווין פדרליין. לפני כן נצפתה וצולמה ספירס בחברתה של השחקנית השערורייתית פריס הילטון בתמונות אינטימיות וחושפניות כשבריטני ללא תחתונים, ורבים מחבריה של הזמרת טענו שהשתיים הן הרבה יותר מ"חברות" ומנהלות רומן לסבי. ואם לא די בכך, הספיקה ספירס לצלם ביחד עם בעלה קלטת לוהטת שהספיקה "להעלם" ולהגיע לאינטרנט, להשתכר ולהתמכר לסמים, לגלח את שיער ראשה, להכות מכונית של צלמים בהתקפת זעם, להיכנס למרכז גמילה ולצאת ממנו לאחר פחות מיממה, ואפילו לנסות להתאבד בתלייה כשהיא צועקת "אני השטן!". אין ספק שמשהו רע מאוד עובר על בריטני ספירס, הכוכבת הגדולה של סוף שנות התשעים.

אני בטוח שהיא עוברת תקופה קשה

במיוחד שכל הצלמים והעיתונאים רודפים אותה........ אני נגד חדירה לפרטיות של אנשים בצורה כזו אפילו שהם סלבז. תודה על הכתבה.

למעלה