מה עובר עליו?

ghost7

New member
מציע, בכל מקרה, לא לפסוח

על הוטרינר. לפחות כדי לודא שלא מדובר בבעיה רפואית. גם בעיה כזאת (עדיף שלא תהיה) אינה מחייבת "תופעות רציפות". כמובן, עדיף (לפחות בעיני) שמדובר בכלב "דעתן", שיש לו גם "מה להגיד" (גם אם עושה זאת בצורה שגורמת להטרדה או דאגה).

קרמבו...

כשהוא נבח שהיית בביביסיטר - לאיזה כייון זה היה? סתם חלון/נקודה על הקיר או משהו כזה, או ממש עלייך? לנזק יש קטע כזה שהוא מתחיל להשתולל ולנבוח עליי, וכבר מזמן גילינו שזה פשוט כשמשעמם לו ונמאס לו להעסיק את עצמו. הוא רוצה משחק/טיול/צ'ופר - מה שיבוא, רק שיתייחסו אליו. יש סיכוי שזה זה?

לא, לא, הוא אף פעם לא נבח עליי

הוא נבח בהתחלה לכיוון האוגרים שלהם, ואז כשהתבקש בנימוס לבלום את פיו כבר, התיישב, והחל לנבוח לעבר נקודה אחרת בחלל, רחוקה מהאוגרים, ולכן לא נראתה לי קשורה לעניין בכלל, לא ממש ברור מה הכעיס אותו באותה נקודה. משהתבקש שוב לסתום את פיו, התיישב בהתרסה לידי, והמשיך לסנן "המפים" כעוסים מתחת לשפם. כאילו לא ממש נביחות, אלא מעין נהמות לא ברורות כאלה, והמצב הזה המשיך שעה... כשמשעמם לו הוא בא ומניח על הברכיים שלי את הראש, או הולך ומביא צעצוע, נעמד לידי ומתחיל לכשכש בזנב. הוא גם בדרך כלל מ-מ-ש לא נובח (אף אחד כבר לא מאמין לי, אחרי המפגש, אבל בחיי שהוא כמעט ולא פתח את הפה עד השבועיים האחרונים). אני אתלה את זה בגיל ההתבגרות

AllRed

New member
מההודעה הראשונה שלך אפשר לומר שהרגשתי

לחוץ בשבילך...כי תיארת סיטורציה מאוד מדאיגה, שכלב "פונה" אל בעליו ללא סיבה או התגרות. גם אני לא הייתי פוסח על ביקור אצל הוט' לבדיקות מקיפות ובדיקות דם ועוקב טוב טוב אחרי ההתנהגות שלו. עם זאת, משהו לא מסתדר לי. התקף הנביחות החל כשהוא היה איתך ואת זו שעובדת איתו על משמעת. ההתקף התגבר מאוד כשהוא הורחק ממך ונמצא באיזור שבו הוא לא ראה סמכות אחרת שתפסיק את ההתנהגות שלו. לכן, אני לא סגור על זה שמדובר במאבקי היררכיה בגלל שההתקף התחיל איתך, אלא אם כן הוא לא רואה גם בך דמות מנהיגה ואז הכל מסתדר. משהו מאוד מציק לי בכל הסיטואציה הזו שתיארת.....אני מקווה זה התנהגותי נטו ולא בריאותי, ואם בריאותי אז משהו בר טיפול.

התקף הנביחות לא התחיל איתי...

הוא נבח כמה פעמים (ממש לא "התקף") כשהוא היה איתי בבייביסיטר, והפסיק כשקיבל פקודה להפסיק, אבל נכנס למעין "אי שקט" כזה, ולכן ביקשתי שייקחו אותו הביתה. האי שקט התבטא בכך שהוא הסתובב חסר מנוח, התיישב, וקפץ חזרה לעמידה דרוכה, ונהם נהמות לא ברורות מתחת לשפם. דווקא החלק הזה לא היה החלק שהטריד אותי, כי בכל זאת, זו הייתה טריטוריה לא שלו, שהוא לא מכיר, עם שני ילדים שנורא נהנו להנחית עליו פקודות "שב" ו"ארצה", יכול להיות שזו פשוט סיטואציה מלחיצה בשבילו? החלק שהטריד אותי היה הנביחות והנהמות על אחותי, אבל אני דווקא מאמינה שאלו כן מאבקי היררכיה, כי מי שהרגיע אותו בסופו של דבר היה אבא שלי, שנתן לו "שב" אחד, ועוד "לא לזוז", וזה סגר את העסק. ומאבא שלי הוא כן תופס דמות סמכות, ללא ספק. אני מאד מקווה שבעזרת שיפור מעמדה של אחותי בעיניו זה ישתפר, ובכל מקרה, אם לא, אקח אותו לבדיקה רפואית לוודא שהוא בסדר. תודה על העצות

AllRed

New member
עכשיו זה ברור יותר.

יכול להיות שהסיטואציה הייתה בשבילו יותר מידיי...

micgev

New member
מותק!!! יהיה בסדר!!

אומנם ראיתי הכל קצת באיחור... אבל אני איתך!! בכל מקרה אני בטוחה שיהיה בסדר, הוא כלב טוב בבסיסו.. (כשאני חושבת על זה, הוא לא היה ככה קצת גם במפגש?) בכל מקרה, תעדכני איך הולך!!

../images/Emo25.gif

הוא היה נבחן קצת (!!
) גם במפגש, אני חושבת ששתי הסיטואציות פשוט היו של סטרס בשבילו. אולי זה שילוב של זה שהוא התחיל אילוף, ופתאום דורשים ממנו דרישות שפעם לא דרשו ממנו, והעובדה שהוא כנראה מתבגר לי (סניף, סניף
), יחד עם סיטואציות שהן עם פוטנציאל מלחיץ... בכל אופן, אני סומכת על המאלף שלו, ויהיה בסדר. ואת- שמעתי שיש לנו יעד חדש לבוא לבקר בו (מישהי הלשינה שיש שם אחלה גינה לטייל עם הכלבים...
!).

micgev

New member
קודם תבקרי ביעד הישן!

עוד מעט הוא יהיה כבר לא רלוונטי...

למעלה