מה עדיף לבגוד או חילופי זוגות?

אביבי31

New member
מה עדיף לבגוד או חילופי זוגות?

שלוםם לכולם אני בן 26 נשוי כמה שנים. אני יושב לגוון את חיי המין ע״י הכנסת עוד אנשים למיטה שלנו. מבחינת אישתי זה עניין של להדליק אותה עוד היא תסכים. השאלה אם כדאי למערכת הזוגיות שלנו לעשות את זה. או שעדיף שאני יבגוד?
נ.ב אנחנו חרדים

אין ספק

אלה הברירות היחידות העומדות בפניך: חילופי זוגות או בגידה.
להיות או לחדול.

יוסף1948

New member
יש עוד אפשרויות -למה לא להפתח

למשל- אפשר לשלב את האופציות - ולבגד עם זוג

לילה 74

New member
זאת נראית לי אכן

שאלה מחרידה.

אפשר לנסות לאתגר את הרב. (למרות שדי ברור לי שמבין האופציות שציינת הוא ימליץ על בגידה)

אני בעד

רגע, לא הבנתי.

מישהו מוכן להסביר לי?

למה אני מרגיש תחת התקפת דתיים? קודם החרדלית, עכשיו הוא... מה קורה פה?

לילה 74

New member
חיבת לומר

שבניגוד גמור לבחור הזה, החרדלית דווקא עושה רושם בחורה יותר מלעניין. היא שואלת את השאלות הנכונות ורואים שיש לה קשר אוהב וכנה עם בעלה.
תחשוב כמה זה לא מובן מאליו שזוג חרדלי נכנס לחקור עולם שכזה. זוג מיוחד, אמיתי ואמיץ - אני מורידה בפניהם את הכובע.

לגמרי

כמעט רציתי להיות איתם מרוב הערכה...

זה לא רק הם - יש גל של דתיות גם בפורום סקס וסטוצים. אני תוהה אם אין יד מכוונת בדבר (אולי ידו של אלוהים?)

גלית7772

New member
כנס

תראה כתוב בגמרה _הייצר(כלומר המלאך שהשם מינה לפתות בני אדם)מניח לעולם ובאה על ישראל בתוך ישראל מניח לישראל ובאה על שומריי תורה.
כל העיניין הוא לנסות את בני האדם וע"י זה יבואו לדעת אותו יתברך.ואת מי ינסה השם?את אלה שכבר בכיס של אותו מלאך?אלה את אלה שרוצים אותו
יתברך.כלומר הניסיון של "הדתיים" הוא קשה יותר כמו שכתוב _ככל שאדם גדול יותר(בתורה)ייצרו(יצר הרע שבו)גדול יותר.

אשרי מי שעומד בניסיון.

לשואל רציתי לומר ומה עם אסורה על בעלה ועל בועלה שנאמר על אשת איש שנבעלה מרצון.
תיתרחק מזה המצפון לא יעזוב אותך עם אתה אדם מאמין.

זו דעתי.וסליחה למי שלא אהב (לא בציניות)

Kelevra

New member
איזה יופי - אנחנו מסכימים במשהו

כנראה שיצר הרע של דתיים וחרדים מאוד גדול.
לעומתם, אנוכי למשל, טהור כשלג ושה תמים, מצליח לקיים בצורה מושלמת את "לא תחמוד". כלומר את אשת רעי*.

עכשיו לגבי התיאוריה של "אשרי מי שעומד בניסיון".
ברור לך שזה די חרא להיות בכלל בניסיון הזה, שלא לדבר על לעמוד בו, נכון?

אני רוצה לספר לך סיפור נהדר על נטיתו של ההוא לבחון את הצדיקים שלו בזכוכית מגדלת. איש היה בארץ עוץ, תם ישר וירא אלוהים וסר מרע. בחור על הכיף כיפאק. עד כדי כך שהוא היה צדיק ידוע ומקור גאווה לאלוהים. באותה הזדמנות הוא גם חי לא רע בכלל והלך לו מצויין בעסקים והחיים פינקו אותו בשפע רב מכל טוב. יום אחד ישבו אללה וההוא המגניב שאללה תמיד קינא בו וריכלו כהרגלם על החיים ועל הבחור הנחמד ההוא, איוב שמו. "ראית את הנכס שלי?" התפאר אלוהים בתוצרת, "איזו שלדה! איזה מנוע! צדיק על הכיף כיפאק!".
"נכון", הסכים השטן, "ברור שהוא ממש אחלה, תראה איזה חיים טובים עשית לו. בית בהרצליה פיתוח, מרצדס שנת 2012, יאכטה פרטית - אם תדפוק את כל מה שיש לו, תראה איך הוא יקלל את אם-אמא 'שך". בינינו, זו הנחה רציונאלית לגבי רוב האנשים. קח בנאדם שטוב לו ותהרוס את עולמו ובאופן כללי קיבלת אדם מאוד לא מאושר שגם מחפש בהחלט את מי להאשים.
"אתה יודע מה?" החליט אללה, "בוא נבדוק! גש בבקשה ותהרוס לו את הבית, תהרוג לו את הילדים, ותדאג לזה שהוא יישאר בלי שקל על התחת, אוקיי?". כך, במשפט אחד בנוסח קצת שונה, שולח אלוהים החביב את השטן לחרבן מגבוה על עולמו של איוב, כולל לרצוח את כל ילדיו. כשזה לא מספיק, ואיוב מגלה חסינות נפשית או פיגור עמוק מאוד, השטן מקבל גם צ'ק פתוח לתת לו שחין במתנה.

אחרי ייסורים קשים, כשאלוהים מחליט שאיוב עמד במבחן, לא לפני שהוא לועג לו ומתנשא עליו קצת גם באופן אישי, הוא פותח לו את פנקס הצ'קים ומעמיס עליו שפע מחודש יותר ממה שהיה לו.
אה, רגע, נכון, את הילדים הוא צריך לעשות עוד פעם, אבל הוא מקבל בסוף את אותו המספר של ילדים, למה להיות קטנוניים?

מכיוון שיש לי רק ילדה אחת ואני לא מתכוון להחליף אותה בגרסת 2.0 בעתיד, אני מתכוון לשמור עליה טוב טוב מאהבתו של יהוה'לה לצדיקים. אותי הוא לא יתפוס עם המבחנים שלו, זה בסדר. חבל שאיזו אלוהות כנענית צמאת דם תתכנן לרצוח לי את הילדה ולהרוס את עולמי כדי לבחון האם אסטה מדרך הישר. שיבחן אחרים ושיהיה לו לבריאות.
את הרשעים הוא עוזב בשקט, תאמיני לי.

*בתור אנטיפת ומיזנטרופ ממדרגה ראשונה אין לי חברים או רעים.

גלית7772

New member
כן

מה אתה רוצה לומר?
כל אחד ניבחן כפי יכולתו ומעמדו. עובדה איוב אחרי כל מה שעבר עוד יכל לעשות עוד משפחה,אחרים בתחילת הדרך כבר היו קורסים נפשית ועוד..
יודע אדם נפש ..... מה מי שבראה אותנו לא? מה גם שיש שניי דברים שלעולם לא נדע גם אחרי... 1-סוד הבחירה 2 - ואך השם נוהג.
אנחנו בתך בתור ברואים מוגבלים בלהבין את מי שייצר אותנו.מהסיפור אני מבינה דבר אחד שנכון צריך גם לפחד מהשם.אבל זה לא משנה את המציאות
שהוא קיים כי אי אפשר אחרת.ומה לעשות הוא עושה מה שבאה לו והוא רוצה לנסות אותנו ולנהוג אך שנהג בסיפור.מה אנחנו הקטנים נעשה?

למזלנו שהוא נתן לנו את הבחירה ועוד יותר את הרחמים.

הרחמן ירחם עלנו ועל כל ישראל אמן.

Kelevra

New member
כתוב

יודע צדיק נפש בהמתו וחמור אבוס בעליו.
אני תוהה לאיזה מהם את ממשילה את עצמך ביחס לאל שלך.
ובעניין הנשים הנשואות, אם היא טובה לבעלה היא טובה גם בשבילי. אין לי שום בעיית מצפון עם זה, אבל אני מראש לא מאלו שחיים עם קונפליקט בעניין.

גלית7772

New member
הכוונה

כמובן שעם אדם יודע מה הבהמה שלו צריכה בכל רגע אז השם לא כל שכן?

אבל עם בכל זאת אז בייחס לשם אני ממשילה את עצמי לגרגיר של אפר בקושי.
העיניין בללכת עם נשואות הוא הרסני בכל צורה שלא תיסתכל על זה.
אתה באמת מוכן לפגוע בגבר כל שהוא בדבר כזה,שאומרים שגברים חוששים מזה כמו מוות.
גם עם אתה יכול, לגברים זה צריך להיות ברור ,נשואות זה מחוץ לתחום.
מה ששנוא אליך אל וכו...
קצת שכל ישר ובריא קצת מוסר והיתחשבות, למה לפרק מישפחות יש ילדים בתמונה ואם הקורבנות לתאוות יצרים
של ההורים.לאן הגענו שאשה בישביל סיפוק האגו הנשי ותאוות בשר תגרום לילדים שלה לגדול בלי אבא באמת בבית
כמו שצריך.וגם הפוך הגברים התאווים אפילו לשמלה על חבל שמגרה אותם.אשה לעולם לא תיסלך ותישכח גם עם בכאילו
חיה אתך.שכל אחד יעסוק במותר לו כמה ואך שירצה ככה העולם ייראה יותר טוב בכל הבחינות.

כתוב _ אין פרץ ואין צווחה ברחובותנו אומרים מתי אין צווחה כשאין פרץ(מילשון פריצות)ואבן...

Kelevra

New member
למה את חושבת שזה שנוא עלי?

תכירי: זוגיות פתוחה. אין לי שום בעיה שאשתי תשכב עם אחרים.
את רואה את זה כפגיעה באיזשהו גבר.
אני לא רואה את זה בכלל כמשהו ביני לבינו.
אם הוא נפגע ממני אז הוא מטומטם עם דיפלומה כי מי שנמצא איתו במערכת יחסים זה לא אני, זו אשתו.
אלא אם כן הוא מתייחס אליה כאל חלק מרשימת הרכוש שלו, ואז באמת שאין לי נקיפות מצפון על הניאדרטל.

גלית7772

New member
מה לעשות

שרוב רובו של הגברים נפגעים מזה עד עמקי נשמתם עד שיש כאלה שלא חוזרים לעצמם.
וכשה אתה פוגע(והיא כמובן)במישהו בכאלה עוצמות מה זה חשוב התאוריה שלך גם עם הוא מטומטם לשיתתך.
אתה נישאר עם אידואולגיה מאד יפה לטעמך אבל הוא נהרס.אתה במיעוט של המיעוט.

אנחנו מאמינים שהחוקים של המוסר לא רק ההלכה של בורא עולם הם הנכונים.
תראה אני מאמינה שמי שיצר אותי הוא גם יותר חכם ממני ויודע מה טוב בישבילי או לכל אחד אחר
והוא אומר שאשה ששכבה בעודה נשואה עם מישהו אחר אסורה על בעלה לעולמים. לא שואלים אותו בכלל עם הוא סולח.
זה כמובן רק עם יש כמה דברים ביחד כמו עדים ושהיתה חדירה.

כל דבר שעושים ברצון וזב מוסכם בינו לבינה שיעשו מה שבאה להם כל אחד וחייו.
אני דיברתי על בגידות.

Kelevra

New member
לא לעשות כלום

פשוט לא אכפת לי. בזכות אנשים כמוני נישואים של עלובים כאלו מחזיקים
בכלל מעמד.
מישהו צריך לספק את מכסת האורגזמות הנדרשת כדי שאשתו של הקופיף תחזיק מעמד...
אבל לומר את האמת, אני סתם מקניט אותך. יודע שזה ילדותי אבל פשוט לא התאפקתי. זה יצר הרע, בגלל שאני כזה צדיק.

לילה 74

New member
ברור

שזהו שיח חרשים.

אני רק תוהה, אם את כל כך משוכנעת שזה פשע איום ונורא מה שאנחנו עושים תחת הכותרת "זוגיות פתוחה ואחרת" אז מדוע נכנסת לכאן מלכתחילה?

גלית7772

New member
עם אסור

לקרא כאן ופעמיים להביעה דעה שאולי היא טובה משלך אריי מי אומר שהצדק איתכם. אתם מיעוט שטועה אולי?

עם אסור אז שהמנהלים ייחסמו אותי.

לילה 74

New member
חס וחלילה

כאן אין איסורים, נהפוך הוא..

רק נסי לדמיין מה היה קורה אם אני הייתי נכנסת לפורום של חרדים (בהנחה שלא הייתי נתקלת בהדרת נשים כמובן) ומנסה להביע "דעה שאולי היא טובה משלך" איך זה היה מתקבל?

גלית7772

New member
כנראה

את צודקת.אני אגבתי פעם אחת לגבר שהציג את עצמו חרדי.ולכן אגבתי.

לזוג שעושה הכול מרצונו לא הייתי מגיבה כלל.מי אני .למרות שאני חושבת
ברמה האישית שזה טעות זוגיות פתוחה,כי טוב לא יבוא מזה.
ומה גם שזה מסוכן כי תארי לך שזוגך מתאהב ומיתמכר לה, ונשים שמתאהבות
זה בכלל אובססיבי וכבר בעלה לא מעניין אותה.

למה לכנס לשם בכלל..

למעלה