מה עדיף? המלצות..

udinor 2

New member
מה עדיף? המלצות..

בתור אחד שהתחיל עכשיו במסע המפרך בדרך להשגת הרשיון הנכסף. מה עדיף, 28 שעורים של 40 דקות, או לחלופין 14 בנות 80 דקות, תודה.

beatman

Member
נראה לי 14 של 80

כי ב-80 דקות אתה גם לומד הרבה יותר וגם מתרגל יותר זמן ואם תקח שיעורים כאלה כל יום יומיים יהיו תוצאות טובות.

Superdror

New member
זה אינדיוידואלי.

יש כאלו ששיעורים של 80 דקות תורמים להם יותר טוב להתקדמות ויש כאלו ששיעורים של 80 דקות רק גורמים להם להתעייף, לאבד את הריכוז, הסבלנות וכו'. קח שיעור כזה וקח שיעור כזה ותראה מה עדיף לך. אני בזמנו ממש שנאתי שיעורים כפולים.

cryptic Nina

New member
28 של 40../images/Emo185.gif

אם תנהג 80 דקות רצוף אתה תתעייף ולקראת סוף השיעור כבר תצא מפוקוס כי הרי לנהוג כנהג חדש זה נורא מעייף... כי זה לא בא לך בטבעיות כל הפעולות... אני חושבת ש40 דק' זה מספיק...

beatman

Member
אני לקחתי 40 דקות ויצא לי קצת

הרבה שיעורים עד הטסט. נראה לי שב-80 דקות מתרגלים יותר לכביש ותיגש לטסט בסביבות ה-14 שיעורים.

Maya neporiaN

New member
מממממה?!

זה ממשך קצת! לי יש 19 שיעורים משהו כזה של שעה..הכי טוב! הזמן טס ולומדים הרבה יותר טוב!אין לחץ....

vitamin P

New member
28 של ארבעים דקות

וזה יכול לצאת בסופו של דבר גם 40 של 40 או 60 של 40 או יותר תלוי איך תתפקד אנשים לוקחים את המספר 28 יותר מידי וחושבים שזה באמת אומר משהו הדבר היחיד שזה אומר שמהשיעור הזה אתה יכול לצאת לטסט אבל הרוב לא תמיד מוכנים לטסט בשיעור ה 28 ושיעור כפול זה מיותר!!!!

28.....

יותר יעיל יותר שיעורים להפנים ובאותו מחיר

sundaykz

New member
הצעה שלי...

ובאמת זה נראה לי הכי טוב, אם המורה שלך יכול, שיעשה לך 20 שיעורים של שעה כל שיעור. אני עכשיו בשיעור 13 וזה ממש טוב. אתה חייב את ה20 דקות האלה, כי הם נורא משפיעות(לפי דעתי) על הלימוד שלך. ותלוי גם כמה זה יהיה לשיעור.. אבל איך שאתה מרגיש.. דוקא נראה לי ש80 דקות לשיעור זה יותר מדי.. לא יודע..

beatman

Member
צודק וגם מאיה נפוריין

ה-20 דקות האלה גם חוסכות שיעורים וגם משפיעות.

eShark18

New member
לא ממליץ על שיעורים כפולים

80 דקות שיעור - משמע שיעור כפול. וזה דבר שאני לא כ"כ ממליץ עליו. הזמן שבין שיעור לשיעור מאפשר לך לחשוב על הטעויות שלך, להפנים, לבוא לשיעור הבא בניסיון לתקן טעויות מהשיעור הקודם. אפשר לעשות שיעור כפול פעם בכמה שיעורים בודדים, אבל לא מומלץ לעשות את כל שלב הלימוד בצורה כזאת. זאת הדעה שלי בכל אופן.

שיעורים כפולים =>רק מדי פעם..לנסיעו

לנסיעות רחוקות.. מאפשר לתרגל כבישים מהירים ולנסוע לערים אחרות.. במקרה שלי (הרצליה)

למעלה