מה סיגנון המוזיקה שלכם?רוק,ראפ,

LINKIN PARKK

New member
מה סיגנון המוזיקה שלכם?רוק,ראפ,

מזרחי וכו?אני אוהב רוק ומזרחי ואתם?

מישו20

New member
אוונסנס זה לא נו מטאל

אלא מין משהו לא מוגדר היתי מגדיר אותם כפוואר מטאל אבל לא בדיוק, המ מין חיקוי של נייטוויש אם אתה רוצה לשמוע את המקור תשמע נייטוויש

toxic2004

New member
אוווו משאלת לילה

פאוור מטאל אמיתית ואהובה (עליי מאוד)

toxic2004

New member
כל סגנון מוזיקה מתקבל בברכה

חוץ מדיכאון(עופר בכי ודומיו). לא מעריץ גדול של מזרחי וישראלי אבל יש כמה אלבומים ושירים טובים. קרן פלס
היהודים
רוק שולטתתת!!!!111

sarati

New member
הייתי בטוחה

א. שאתה גבר ב. שאתה בת יותר מ 16... מה זה ה"שולטתתת!!!!111" הזה? סתם... בוקר טוב!1

toxic2004

New member
מישהו היה חייב להעיר אה?

אף אחד עוד לא אישש את זה שאני: א. גבר ב. שאני בת יותר מ 16 ... בוקר אור..אמממ צהריים טובים.

sarati

New member
אה, ו...

איזה סרט ראית אתמול? ואיך ההמלצות שלי? צהריים... אממ... כמעט ערב טוב...

toxic2004

New member
אתמול? משחק המושבעים

לא משהו. היו סרטים יותר טובים...
אחריו: מלך קליפורניה. איטי, מחריד, משעמם, ובעיקר לא מתאים לדאגלס אחרי "מה נשים רוצות" המעולה. והיום: הלילה הוא שלנו - מוני מושנוב ברוסית זה ענק!
(מזל שיש קצת זמן לראות את זה
) ההמלצות מעולות, הסרטים חלקם בהורדה חלקם בחיפושים. ויתוש עקץ אותך או מה? אחה"צ טובים.

sarati

New member
זה הכי קרוב

לערב... אצלנו בערב יש מלא יתושים מעצבנים, אני רודפת אחריהם עם נפנף ומשמידה אותם והם רק מתרבים... תגיד, למדת עיצוב גרפי? אם כן איפה?

toxic2004

New member
מצוין, תמשיכי במלאכת הקודש~

וכן למדתי. לא כאן המקום לעשות להם פרסום. שקלתי כמה וכמה מקומות, והמקום הרציני והמומלץ ביותר הוא מנטור ת"א. הרמה גבוהה, המדריכים מנוסים ושנונים(במיוחד ערן
) אה, ואיפה שלמדתי, מלמדים הכרת המחשב לפני הקורס הגרפי
מה שבזבז כ15 שעות מתוך הלימודים על איך נכנסים לצ'ט של וואלה.

sarati

New member
גם אני למדתי

בתל אביב ולא במנטור - אני לא יעשה פרסומת ורק בגלל שהם גרועים!! חשבתי שבגלל שיקר יהיה שווה, אבל לא. שילמתי 15,000 ש"ח ויצאתי בלי כלום... גם בלי תעודה בסוף, בגלל שהם חארות! EPS באזריעלי.. המדריך היה נחמד מאוד אבל ההנהלה... בעעע...

toxic2004

New member
EPS? אוווו../images/Emo178.gif

כמה שהם שיגעו אותי שאלמד אצלם. אחרי הראיון הנחמד הם הציקו בלי סוף עד שעניתי לשיחתם בקול אחר(גם את זה אפשר לעשות) ואמרתי כי אותו אחד שהם מנג'סים לו עזב את הארץ ושלא יצרו קשר יותר. הם נודניקים ברמות מטורפות. כל שיחה שניה הייתי עונה "אה, זו ענת מEPS..." והיא בבהלה: "איך אתה יודע?" "סתם, ניחוש קליל.." מקום ג-ר-ו-ע עדיף סלע בר"ג (http://www.sela.co.il/?CategoryID=763) גם לא מי יודע מה. עוד דבר, בגרפיקה ועיצוב התעודה לא אומרת כלום. לא רק שהיא לא אומרת כמעט ולא מסתכלים עליה בראיונות אישיים. מה שמחליט ובעיקר קובע את עתידך כגרפיקאית הוא תיק העבודות שלך. אם יצרת תיק עבודות מושלם - מקומך בעולם הגרפיקה. אם לא - just keep working...

sarati

New member
גרפיקאית אני לא יהיה

אין לי עצבים לזה.. בעיקרון לקחתי את הקורס המלא שכולל גם מדיה ועיצוב אתרי אינטרנט אבל אחרי שכל כך לא הייתי מרוצה מהגרפיקה נטשתי את ההמשך (זה היה פרויקט לא פשוט שכלל גם איומים על בתי משפט, עד שהנפצתי אישור מרופא שאני ממש חולה ואני לא יוכל ללמוד יותר...שילמתי להם 23,000 ש"ח, הם החזירו לי 8,000) ואין לי תיק עבודות, אני עובדת מהבית מדי פעם על דברים קטנים ובינוניים, מספיק לי... וכן, הם קרציות!! הייתי בראיון במנטור, ואח"כ ב EPS, שאלתי אותם למה כל כך יקר אצלם לעומת מנטור ופה התחילה הטחינת שכל... כמה הם טובים יותר ממנטור ולמה (מה שלא נכון, בדיעבד...) אם לא הייתי משלמת כל כך הרבה על כלום הייתי עושה שוב במנטור או משהו...

למעלה