מה נשתנה???שלם לכולם מעדכנת

n e w h o p e

New member
מה נשתנה???שלם לכולם מעדכנת

אז החלטתי לחזור קצת לעבודה עד שהם ישתחררו מהבי"ח. מה חדש?? אז ככה שני הבונבונים ללא חמצן אתמול לאחר בקשה שלי ועידכון האחיות שהם כבר ילדים גדולים שבוע 34 מגיע להם לנסות לאכול מבקבוק וזה היה כל כך מקסים. הגדול התנהג כאילו זה מה שהוא רצה כל הזמן מה זה היה מבסוט מעיניין הבקבוק, השני לא כל כך הוא הגיב לא כלכך טוב לשילוב המציצה נשימה ובליעה יחד אז אחרי 2 ניסיונות הניחו לו. אבל היום הוא כבר שתה מבקבוק , אוי מתוקים שלי
.

n e w h o p e

New member
ועוד משהוא שאני רוצה לשתף.

לאימהות שביננו, מאז הלידה נהייתי הרבה פחות סבלנית לחמתי ובעלה ולהורים שלי. נגיד שאני מדברת איתם והם שואלים אותי במהלך השיחה את אותה שאלה פעמיים אני פשוט מתחרפנת ויוצאת מדעתי. ועוד דבר שמעצבן אותי מאוד נגיד שכל הזמן חמתי אומרת לי, או מסבירה לי, נגיד שסיפרתי לה שחד הסתדר עם בקבוק והשני לא, אז היא אומרת, נו לא נורא בפעם הבאה מה את רוצה עוד מעת גם הוא.(די כאילו שאני לא יודעת) והיא אומרת את זה על כל דבר שאני אומרת כאילו מנסה לעודד אותי אבל נמאס לי לשמוע את זה. אני ממש חסרת סבלנות בייוד כלפיה כי היא חונקת אותי. זה קרה מאז שהייתי מאושפזת שיא כל יום היתה מבקרת אותי כל יום כל היום נגיד הייתי ישנה פתאום הייתי פוקחת את העינייים ורואה אותה יושבת לידי. מאז אין לי סבלנות אליה. אני לא רוצה להיות כזו אבל הדיבור שלה והניסיונות שלה "לנחם" "יהיה בסדר " וכו פשוט מוציאים אותי מדעתי. מה לעשות

קודם כל כל הכבוד לקטנטנים../images/Emo47.gif

ובקשר לחמותך, נסי להיות סבלנית. היא סבתא שלהם,ובוודאי מודאגת וחוששת. שלא כמוך,היא לא רואה אותם כל יום ומאוד רוצה לדעת מה קורה. אז אם מאוד קשה לך,תני לבעלך להיות איש הקשר והמעדכן בגזרה ההיא. אבל אל תשכחי שהיא אמא שלו,וסבתא שלהם,והמצב הזה הוא לתמיד....

אגב,לאנשים פחות קרובים

את בהחלט יכולה לא להיות סבלנית,כי לפעמים הם דוחפים את האף יותר מדי וזה לא עניינים. (נניח חברים של הסבתא....)

bhs

New member
חמות חמות חמות - הרגת אותי מצחוק

כשכתבת שכל פעם כשפקחת עיניים ראית אותה לידך. מאוד מבינה אותך, האם אפשר לדבר איתה ולהסביר לה את הרגשותייך? אולי לבעלך? הרגשת המחנק לא ניתנת להסתרה ואת תביעי אותה בדרכים פחות נעימות... ספרי לה פחות, ותאמרי לה את שהכל יהיה בסדר והכל יסתדר - אולי היא צריכה את זה בעצמה. פר - כל הכבוד לה שבקרה אותך בבית החולים - מראה עד כמה היא דואגת ואכפת לה גם ממך - אבל אם זה לא כל כך מתאים לך עכשיו אז הסבירי לה וקבעי איתה מתי כן.

ברור

שאת עצבנית...גם אחרי לידה, גם רחוק מהילדים שלך,גם פגיה.. אולי את יכולה לבקש מבעלך שידבר עם אמא שלו שתרפה ממך קצת,לפחות עד שהם יחזרו הביתה...

babi12

New member
לעתים רחוקות קוראת כאן, אבל חייבת

להתייחס דווקא לחלק השני . ענייני חמותי. גם במקרה שלי חמותי הייתה מגיעה אלייי כל יום באישפוז. וכשלא הייתי באישפוז, ממש גרה אצלינו בבית. היא פשוט מאד דאגה , והרגישה יותר טוב עם עצמה כשהייתה קרוב לזירת הארועים. גם אותי כל הזמן נחמה - שיהיה בסדר, וזה שיגע אותי . כל הזמן דיברה על תחושת בטן שלה , ולא הבינה הרבה את הנתנוים הרפואיים וחוות הדעת הרפואיות שקיבלנו, וזה הרתיח אותי . היום, אני יודעת שהיא ניסתה להרגיע את עצמה, בין השאר. אני יודעת שהיו לה כוונות טובות, אבל- לא יכולתי לסבול את זה . כל פעם שהייתה אומרת לי שיהיה בסדר- אני הייתי מתחילה לבכות. בשלב מסוים פשוט ביקשתי מבעלי שיגיד לה שלא להשתמש יותר במונחים האלה , ושאם היא רוצה לעזור , אז שתפסיק להגיד "יהיה בסדר". אני לא יודעת אם היא התאמצה או לא, בכל מקרה , אני חושבת שהמשכתי לשמוע את זה. אבל, הזמן עשה את שלו. היום, שנה ו-9 חודשים אחרי . כשהכל בסדר. היא מציינת "אמרתי לך שהכל יהיה בסדר ? ". ענייני חמות- כבר אמרנו ?

גלית2006

New member
בקשר לשאלתך השנייה...

מנסיוני האישי, שאצלנו היה ויש דווקא יחס הפוך, למרות שאני מאוד מבינה אותך לגבי דאגת יתר, שגם היא יכולה להוציא מהדעת, הייתי מדברת עם הבעל, שידבר עם אמו ויסביר, שהמצב הוא מאוד עדין ואת אחרי תקופה מטורפת ומותשת גם פיזית ובעיקר נפשית - שתניח לך. אתם בטוח אוטוטו תזדקקו לה לעוד זוג ידיים, כשהמתוקים בע"ה יהיו בבית וזו תהיה ההזדמנות שלה והאפשרות להוכיח את דאגתה כלפי הנכדים!!! בהצלחה!

באמת חדשות נהדרות..../images/Emo24.gif

גם אצלנו היו קצת בעיות של השילוב של נשימה ואכילה יחד..מס' ימים והם לומדים לאכול..עוד קצת וה

איזה יופי ../images/Emo95.gif../images/Emo21.gif

בשעה טובה!!! איזה חדשות נפלאות!!!!! שימשיך כך!!!!! בקרוב

למעלה