מה נשמע?? כמה דברים

idanshaf2

New member
מה נשמע?? כמה דברים

אז ככה... רק רציתי לעדכן אותכם פה על כמה דברים..... קודם כל יש לנו את הסקר החדש על קורס העשרה.. כולם לענות!!! דבר שני אני מזכיר לכם על הצ'אט.. אתם מוזמנים להיכנס מתי שבא לכם לקבוע עם חברים ולדבר בפנאן.. אני משתדל להיות שם כל יום ב9... אבל אני לא מבטיח
דבר שלישי בהתחשב בזה שכל הסניפים עכשיו באטרף הכנות לפורימונים אני רוצה לשמוע ככה מה מתכנן כל סניף לפורימון, אם יש לכם נושא לפורימון.. ואולי ככה כמה רעיונות לתחנות שתתנו אחד לשני.... וזהו.. שיהיה לכולכם שבוע מצוין!!!

הפורימון שלנו הוא בנושא משייטמ"ש../images/Emo70.gif

= מקווים שהשנה יהיה יותר טוב משנה שעברה.
(איזו אנטי-עולם אני היום!
)

חחח... חזק.

אפשר לאמץ גם לאור יהודה P= סתם, שלנו בנושא "מסע בזמן" או משהו כזה... אבל זה עירוני אז זה קצת מעפן.

נוני מאיזה סניף את?

כי אני מעמידר ואנחנו גם עושים על ג'ונגל קבלו את הפלאייר שלנו:

אנחנו מראשון מערב.

שמעתי שאתם עושים על ג'ונגל.
10:00 עד 19:00? ואו...
הפלייאר ממש יפה. מה בתוכנית שלכם?

ראשון

הנושא שלנו הוא המיתולוגיה היוונית.. איזה יפה..=) (תחשבו שהכל יהיה לבן כזה ואנחנו נתחפש לאלים וכאלה..)

anat135

New member
סניף זכרון!!!

פורימון זה הדרבר הכי כייף בעולם אצלנו..! החטניקים עומדים בתחנות ובעצם רוב בהפורימון שלהם.. חוץ מכן פה ושם שלנו הבוגרים.... לקראת הפורימון (מה שהיה שנה שעברה) אני חיים בסניף, בחופש גם ישנים, וכל יום אחרי בית ספר ישר לשם... הנושא.הואא :______ ותחנות יש יותר מידי אי אפשר להגידץץ חחח הפתעה!

anat135

New member
חחח סבבה..

פורימון מונפולללללל חח שאנחנו היינו חטניקים שנה שעברה עשינו פורימון קרקס! וזה היה ממש מגניב!!!

assafein

New member
לנו יהיה יום עמוס ביורת!!!

זה מתחיל בפורימון בבוקר המאוחר
אחר כן אחרי צהריים יש לנו אדלויאדאת (אני אף פעם לא מצליח לכתוב את זה כמו שצריך
) עמים, ובערב יש לנו טקס כניסה לסניף שבשיפוץ מתחילת השנה
.... אני מקווה שישאר לי זמן לפורום, כי אנחנו צריכים לצבוע בסניף, להכניס כסאות שולחנות ארונות(על טיזאכן) ולבנות את הח' הקדושה, לבנות מחסן לדברים של המחנאות, ולהכין טקס אש, להעמיד טקס שיהיה מרשים, לבנות מצגות... בקיצור, הרבה

Amit Y

New member
תאריך לפורימון

באיזה תאריך הפורימון בסניף שלכם?

למעלה