מה נקנה לֶחג? דיסקים חדשים..

• פותח הנושא G24L
  • פורסם בתאריך
אני קראתי שכן...

היה כתוב בYNET שהוא מוציא אלבום חדש בועד 4-5 חודשים ושהוא מתכנן עוד הופעות...

gidi ahronovich

New member
בציר טוב 2002

היי מיצטער על שגיאות הכתיב אני עיוור ויש לי בעיות אם צג הבראיל אילן וירצברג ושימעון גלבץ הוציאו מחדש את בציר טוב האלבום המיטולוגי של שירי יונה וולך וגם יצאו לסיבוב הופעות קצר היתי ב4 הופעות פשוט גדול מדהים וסוחף שווה שווה וווה ויש גם בונוסים שלו היו באלבום המקורי לגבי קלפטר זה לא אוסף הוציאו את שלושת האלבומים הראשונים שלו על דיסק ולגבי ספרים מה אם הספר החדש של קורין אלל

רון65

New member
המלצה

הדיסק של מיקה קרני עושה רושם של שווה-קניה (מהשמיעה הראשונה).

gidi ahronovich

New member
בועז שרעבי דיסק חדש ומשעמם

שמעתי היום אצל השכן שלי בהתחלה בבוליום היסטרי ואכר כך לכחתי לישמועה את הדיסק החדש של בועז שרעבי שיצא בימים אילו ב אנ אמ סי זהוא דיסק הופעה בצוותא הדיסק ממש משעמם האיבודים סטאנדרתים והכול של מר שרעבי נשמע שם צרוד סדוק ומעצבן נו באמת אנ אמ סי לא היה לכם מה להוציא לחג אז הוצאתם דיסק משעמם של שרעבי לא תמיד אתם יודעים הרעיון למכור לנו זבל בחגים עובד בכול מיקרה אני ממליץ בחום על הדיסק של שרעבי אם הסימפונט של רעננה שיצא בראש השנה לפני שנים מיספר ועוד משהוא היום זאת לא בעייה להקליט הופעות בעבר זה היה מאוד קשה אז אני מבקש מחברות התקליטים להפסיק להוציא הופעות חיות בקצב מטורף באיכות של היתחברנו לקונסולה אם מכשיר דאט וכךה זה נישמע אני לא מבין למה להוציא הופעות חיות אם האיבודים לא מעניינים ואם השירה נשמעת סדוק במקום להוציא את ההופעה של שרעבי יכולתם למשל להוציא את ההופעה של תישלם או ו את המופע של גרוניך וכספי שהבנתי שאמור לצאת על דיסק ועוד שאלה קטנה למר שרעבי אתה יכול להיסתכל לנו בעיניים ולהגיד ואלה אני גאה בהופעה החדשה שהוצאתי שמוצאים דיסק הופעה של חוה אלברשטיין למשל אתה שומעה איבודים מדימים שירה מטורפת אני בטוח שגם אם סי היימן או קורין אלל או יהודית רביץ יוציאו דיסקים בהופעה זה ישמעה הרבה יותר מיוחד בומבאסטי ומעניין וזה לא שאני לא אוהב את בוועז שרעבי אני פשוט חושב שהדיסק החדש מגוכך ומיותר לחיי אנ אמ סי ושנה טובה לכם אני מקווה שתמשיכו להציף את השוק בדיסקים לא הכרחים

arivederci

New member
מגוחך. זו המילה.

ברשת גימל עשו קידום היסטרי לדיסק הזה, וכך נאלצתי לשמוע בכל יום כמה רצועות מתוך ההופעה הצווחנית הזו. ממש לא משהו שבועז יכול להתגאות בו. אפילו החגים אינם סיבה מספיק טובה להוציא דיסק גרוע שכזה.

dawn3

New member
אני מאד אוהב את בעז שרעבי, אך...

אני גם מאד מסכים איתך - שירים באיכות גרועה ועם סלסולים במינון גבוה ממה שהמשטרה מרשה (אגב מה העונש הקבוע בחוק על רצח המוני של כה הרבה שירים יפים ובנוכחות כל כך הרבה עדים?)

piloni

New member
כבר המלצתי אבל אמליץ שוב

הדיסק שנקרא "החברים של קישקשתא 2"- דיסק קלאסי כמתנה לחג. מחיר נמוך יחסית (אני חושבת שעלה לי 50 ש"ח) וזו חתיכת נוסטלגיה...

סנדקית

New member
רנה

של אריאל הורוביץ. בנוסף לשיר הנושא של הדיסק, שקשה לי להאמין שמישהו פספס, יש בו בדיסק שירים שבעיני הם יפים ומצחיקים ומפולפלים, בעדינות, וככל שאני שומעת את הדיסק יותר, כך נגלים לי רבדים נוספים שנעימים לי. שנה טובה!

רון65

New member
תסלח לי הסנדקית...

אבל לפי דעתי הדיסק הנ"ל הוא אחד המשעממים שיצא פה בשנים האחרונות. חוץ משיר הנושא (שגם הוא, לא גדול, אלא סתם חביב), הדיסק הוא שעמומון אחד גדול! רק שהסנדקית לא תוציא עליי איזה חוזה...

סנדקית

New member
לא, בנתיים לא אוציא חוזה

אבל בכל זאת אתעקש איתך ששווה להקשיב עוד כמה פעמים. ואם לא אז לא. מכיר את העניין של טעם וריח, נכון? שנה טובה!

רון65

New member
בזה את צודקת.

באמת אין מה להתווכח על טעם... אבל זה אחת המטרות של הפורום, להחליף דעות בענייני מוסיקה, לא??

למעלה