מה נסגר איתם???

• פותח הנושא row
  • פורסם בתאריך

row

New member
מה נסגר איתם???

כבר אמרו את זה מלא פעמים בפורום אבל הפעם הם באמת הגזימו עדיין לא קיבלתי את המשלוח של החודש מעולם הקומיקס היו מקרים של איחורים בעבר אבל הפעם הם מאחרים בשבועיים כבר וזה לא שאני גר באיזה חור נידח, אני גר באמצע תל אביב. אנשים לפני שבוע התלוננו שהם מאחרים אז אצלי הם מאחרים בשבוע נוסף, וגם שאם אני לא טועה החודש מלאה שנה להזמנה שלי של איזה TP שעדיין לא קיבלתי. תסבירו לי אולי מישהו יודע את הסיבה לאיחור הרציני הזה?

effigy

New member
בהודעה הקולית של שבוע שעבר

הם אמרו שיש להם תקלה... ושיחזרו לעבוד השבוע... אני שלחתי להם מייל לבטל מנוי ונדה... הצעד הבא הוא לבטל את ה"הוראת קבע" ולעבור לCNV

row

New member
נראה לי גם אני עובר

מה עם קומיקום? הם לא גם חברה שאפשר להזמין מהם?

assaf222312

New member
לא ממש נכון

הם זולים רק בעניין של המשלוח.... המחיר של החוברות אצל קומיקום הוא זול נורא!

hulk

New member
מחיר

גם ב קומיקס וירקות מחיר החוברת הוא מאד זול כדאי לך לבדוק ולהשוות גם מחיר של t.p

row

New member
נראה לי שקומיקום עדיף

ראיתי את ערן ואביב והם נראו לי מאוד רציניים ושאפשר לסמוך עליהם, לעומת זאת אני לא יודע כלום על cnv, אז אם ביום ראשון מקסימום שני אני לא אקבל את הקומיקסים שלי אני כמעט בטוח אעבור לקומיקום

effigy

New member
הבחירה היא ברשותך, אני אישית

מזמין מנוי אז מחיר משלוח יותר קובע אצלי... כשאני בא ליריד\דוכן הכסף לא משנה לי

Silver Surfer

New member
לי יש כרגע מנוי דרך מארוול

אבל כשהוא יסתיים אני עובר לcnv, בגלל שנעלמו לי כמה גליונות עוד לפני שהם הגיעו אלי וגם הגיעה אלי חוברת של אולטימייט ספיידרמן שהייתה ממש מקומטת! (אני לא מאשים את מארוול, אני מאשים את הדואר {רשות הדואר/הדואר של גרמניה}). בקשר לאמינות, cnv מאוד אמינים ואני קונה/מזמין אצלהם כבר הרבה זמן ועד עכשיו לא רימו אותי ולא נראה לי שירמו אותי. זהו.

למעלה