מה נסגר איתכם בזמן האחרון????

AndreyS

New member
אם אתה כל כך רוצה...

אז אני אעזור לך... אתה לא הולך בדרך הנכונה... אמיגו זה כבר פאסה תקנה אורנג´ זה עכשיו הכי IN... כולם מתווכחים על פשר הקמפיין החדש.

מה מלחמה?

אולי אתה יודע איך עושים הודעה מהבהבת באורנג´?

m e i r

New member
ארצנו אפשר להבין משהו?

מה זה לעזאזל הודעה מהבהבת? למה את מתכוונת, איך זה נראה?

eranavni

New member
אני יסביר לך

יש לי הודעה במכשיר ששם רשום "הפלאפון שלך עומד להתפוצץ אנה מסור אותו לערבי הקרוב" וכל זה מהבהב בצורה יפה ולארצנו הקטנה אורי כבר ענה לך רק עם לוגו מנגר

geostant

New member
SMS שמהבהב על המסך...

זה רק בטלפונים שתומכים בזה... למיטב ידיעתי בטלפונים שתומכים בזה זה מופיע בתפריט ההודעות... אם זה לא שם זה לא קיים....

spheonx

New member
למיטב ידיעתי

בנוקיה 3210, 3310, ו5110 אפשר לשלוח הודעות מהבהבות , לא ניסיתי על מכשירים אחרים אני יכול להכין לך הודעה מהבהבת אם אתה רוצה

m e i r

New member
SPHEONX

תוכל אולי לספר לכולנו איך עושים זאת, בשיטת "עשה זאת בעצמך"?

כן, בבקשה! הסבר "עשה זאת בעצמך!"

כי זאת הודעה חשובה וקצת אישית... וחוץ מזה, בטח אני ארצה לעשות כמה כאלה... BE HAPPY

flashing sms

יש שתי אופציות לשלוח או דרך LOGOMANAGER או דרך תוכנה ששומרת קובץ TEMPLATE במכשיר שלך ואחר כך אתה יכול לערוך אותו ולשלוח למי שתרצה עד 60 תווים וזה בעצם באג של נוקיה ב6210 7110 6250 וכל אלו תיקנו את זה אני יודע שב 6150 3210 ו 5110 זה מהבהב

קצת פירוט...

ה- logomanager הוא דרך הפלא´? אני מתארת לעצמי שהתוכנה ששומרת את הקובץ היא מהמחשב... BE HAPPY

איזה מכשיר יש לך?

ואם יש לך כבל נתונים אני אחפש לך תוכנה שמתאימה למכשיר סיוט שלא עשיתי ארכיון או מדבקות לדיסקים

יש גםnewsflash

הודעה שמופיעה ישר על המסך בלי שתיכנסי להודעות ותבדקי מה הגיע ישר שומעים ררררינג ררררינג רררינג ררררינג ורואים את ההודעה על המסך אפשר כמובן גם לשלב הודעה ישירה ומהבהבת או הודעה מהבהבת וישירה דרך אגב קיבלתי בדיחה אינפנטילית היום מ JOKES.CO.IL באימייל מה זה צהוב ונובח?

מה?!?!? מאיפה לך?

אין מצב זה לא מופיע בשום תפריט הודעה מהבהבת זה באג של נוקיה לא יותר אפשר לשלוח הודעות מהבהבות ויש מכשירים שרואים אותם כמהבהבות אחרים רואים את ההודעה כמו שהיא עם ריבוע בהתחלה וריבוע בסוף לא תפריט ולא יער

למעלה