מה נסגר איתכם בזמן האחרון????

peretzy

New member
מה נסגר איתכם בזמן האחרון????

אתם מודעים לזה שכ"כ משעמם כאן!!!???? הרייטינג פה כ"כ נמוך שההודעות של השבוע לא רוצות להיעלם... נו יאללה בואו נעשה מלחמה ככה כולם ישובו יאללה נוו דברו תעשו משהו אמיגו טובה!! כולם לעבור עליה!!! יאלללה אמיגו!!היי!!! הם זולים!! יאללה נוו מי עכשיו ילך איתי מכות?? יאללה מי??? אורי?? ירון??? מי???

AndreyS

New member
תגיד מה אתה רוצה?

סוף סוף אפשר לקרוא את ההודעות בלי כל הזבל הזה מסביב!

eranavni

New member
אנדרי צודק

למה אתה סתם מנסה לחלחל מלחמות אם לא טוב לך תלך זה פורום מקצועי ואין כאן מקום למריבות שטותיות המריבות היחידות שכן מתאימות לכאן הם על מידע סלולרי בלבד

geostant

New member
לקנות לך ?

כדורי ACTION בבית מרקחת הקרוב ? או שאתה רוצה לקנות לבד ?

eranavni

New member
אני חושב OFF

שאתה מתכוון ל כדורי SPEED ולא מוכרים את זה בבית מרקחת ( סתם שתדע לידע כללי )

geostant

New member
ערן אתה חייב להגיב על כל דבר ?

במיוחד כשאתה לא מבין את הבדיחה
ובעניין הנוקיה... אתה מקודם אמרת שטלפוני נוקיה תומכים בזה... אז צר לי לעדכן אותך, רוב המכשירים לא תומכים...

eranavni

New member
אמרתי שאני יודע על חלק המהכשירים

למשל 3310 5110 ו 3210 תומכים זהו זה החלק שדיברתי עליו וחוץ מזה בעניין ה SPEED זה היא בדיחה מה אתה כזה רציני פתאום

MaD-d0g

New member
הודעות מהבהבות בנוקיה !

באורנג´, שמים תו מסוים לפני החלק שרוצים שיהבהב, ותו אחר בסופו אני לא זוכר איזה תו, אולי 0 ? ניסיתי את זה בסלקום, והנוקיות שלהם לא תומכות בהודעות מהבהבות (לא שלחתי דרך ISEND)

אתה יכול להיזכר?

זה 0 (אפס) או O אות באנגלית? וזה באורנג´... ולמעשה האורנג´ המסכן והמעצבן שלי תומך בזה! BE HAPPY

MaD-d0g

New member
אני חושב שזה אפס

NULL ! אני יכול לבדוק את זה.. אבל איך תוכלי להכניס את זה להודעה? אי אפשר דרך המכשיר עצמו.. צריך דרך האינטרנט, ואין לי מושג איך באורנג´...

ד"א-

יש פלאפונים שבהודעות מהבהבות מסוימות מקבלים גם את ההודעה על קבלת ההודעה מהבהב+ הנוסח של ההודעה! מניסיון, זה ב- 3210 BE HAPPY

AndreyS

New member
הפעם הוא צודק

כל המכשירים של נוקיה (GSM) - על השאר אני לא יודע תומכים אפילו ה5110 הענתיקה. לא בכולם אפשר באמת לגרום להודעה להבהב. כמו עם Flash Messages אם אתה יודע מה זה.

geostant

New member
במה כולם תומכים ?!?

הודעה מהבהבת ?!? תראה לי 5110 עם SMS מהבהב...

d@r121

New member
אח פרץ, פרץ

זה שאין ריבים זוהי לא יבה להצית אש זה שיש הודעות מלפני יומיים זה מכיוון שהפורום לא מעיף שרשור ביום ומכיוון שיש כל הזמן תגובות שזה טוב רוצה אקשן
לך לאיזה באנג´י מובטח אחלה אקשן ד
ר

למעלה