מה נסגר איתי?? אה, ו... שלום :)

Bella Lola

Active member
מה נסגר איתי?? אה, ו... שלום :)

אז. אני בחורה הטרוסקסואלית. (עקרונית, בכל מקרה. אני לא רואה את עצמי עושה סקס יותר, אבל זה דיון לזמן אחר.) אבל! בשנים האחרונות, כשעולה בי החשק לצפות בתכנים פורנוגרפיים כאלו או אחרים (וידאו, תמונות, משחקים ברשת), אני תמיד בוחרת במודע תכנים עם נשים בלבד, ולא רק זה, אלא שלפעמים תכנים עם נשים וגברים דווקא מורידים לי את החשק (במיוחד אם זה הארד-קור). אני דווקא מאוד נהנית להסתכל על גברים "במציאות" (ברחוב, בעבודה, על מסך הטלוויזיה וכו'), וגברים בהחלט מדליקים אותי (שאני לא אתחיל אפילו לדבר על הבוס שלי!.. Lord, have mercy!), אבל יש משהו בלראות את האקט עצמו בסרטי פורנו שלא בא לי בטוב. לעומת זאת, כשזה בין שתי נשים
5-10 דק' של צפייה ו, מה שנקרא, I'm good to go חח
בעיקרון, סתם רציתי לפרוק, אבל... זה קורה לעוד מישהי?

אמנם לא אשה, אבל מתיימר לספק הסבר אפשרי:

לדעתי זה אחד משני דברים:
1. התעניינות ראשונית מעורבת בהתנגדות עקב קושי לשנות נקודת מבט או להסכים לסיטואציה חדשה.
2. משהו על משקל "פנטזיה" - משהו שמרתק אותך ומעלה סקרנות, אבל לא משהו שבאמת תרצי שיקרה, כי במציאות זה לא מה שזה בסביבה המבוקרת והנשלטת של הדימיון שלך. זה על משקל הדוגמא הקלאסית של "פנטזיית אונס".

gilflover

New member
אמנם לא אשה, אבל...

מן הידועות היא שבכולנו יש ממד דו-מיני.
לכל אורך ההיסטוריה עד שהדת המונוטאיסטית השתלטה על חיינו ועל תפישותינו ואסרה על חד-מיניות אנשים חוו מין עם שני המינים.
כך בטקסים פגאניים, כך בצבא הרומי והיווני ובטקסי פולחן מצריים קדומים ויוונים קדומים, אצל הסמוראים ביפן, וכד'.
אז את נורמלית. לגמרי.

היצרים והתשוקות שלך לא חיים במגבלות המציאות.
מה שאת מתאווה לו לא נעצר במחסומי "מה יאמרו כולם" אלא נמצא רק אצלך במוח, בבטן התחתונה, בקצות העצבים.
הכל בסדר.
וזה אפילו נהדר וסקסי!

dare devil ית

New member
גם אני לא לסבית

ובסוף התחתנתי עם אישה

דברים מוזרים קורים לנו בחייים...

Sharoman

New member
פורנו מבוסס המון על תחושות ומצבי רוח

כמו כן יכול להיות שחסר לך משהו ספציפי שאת מקבלת בסרטי פורנו של נשים שאת לא מקבלת מסקס או פורנו עם גברים.
יכול להיות שאת נהנת מהרכות, יכול להיות שקל לך יותר לדמיין את עצמך בתור כל אחת מהנשים בסרט, יכול להיות שמוצא חן בעיניך יותר היחס שכל אישה נותנת לשניה בניגוד ליחס שהיא הייתה מקבלת מגבר בסרט דומה.
לא הייתי רץ למסקנות, אלא נהנה מהחוויה כל עוד מזמן לך.
היו כאן נשים נוספות במצב דומה וזה קורה גם לגברים שמידי פעם דוחקים את הגבולות שלהם ומגלים עולמות חדשים ומרגשים יותר בכל מיני קטגוריות.
זה לא יוצא מן הכלל, אבל זה לא קורה בתדירות גבוהה מידי (לדעתי).

למעלה