מה ניש באמת? כולם יצאו להכין את

צליליתה1

Well-known member
זה החג שאוכלים פירות יבשים? יש איזה חג שאוכלים פירות יבשים, אני בטוח. רק לא זוכר איזה בדיוק.
אני אוהב שקדים ובוטנים ואיך קוראים לזה, בונדוק. יכול לאכול כמויות רציניות. לכן לא נוגע בזה בכלל.
שמעתי ששקדים עוזרים לכוח גברא. לא יודע אם זה נכון, אבל בכל אופן אני לא צריך. לא כי יש לי, אני פשוט לא צריך כוח גברא. אין לי שימוש בו.
השנה לא יצא לי לאכול יבשים, אבל הלא יבשים שדגמתי היו לגמרי מימיים. לא יודעת מה יותר גרוע, יבש או מימי

כוח גברא באמת overrated
גם לי אין ואני מצליחה להסתדר מצויין

חג שמח עצים יקרים!

סופהו 1

Well-known member
זה החג שאוכלים פירות יבשים? יש איזה חג שאוכלים פירות יבשים, אני בטוח. רק לא זוכר איזה בדיוק.
אני אוהב שקדים ובוטנים ואיך קוראים לזה, בונדוק. יכול לאכול כמויות רציניות. לכן לא נוגע בזה בכלל.
שמעתי ששקדים עוזרים לכוח גברא. לא יודע אם זה נכון, אבל בכל אופן אני לא צריך. לא כי יש לי, אני פשוט לא צריך כוח גברא. אין לי שימוש בו.
בטובשבט אוכלים פירות ארצנו.
לפי ה"נוהל" פירות יבשים זה בחו"ל, איפה שאין פירות טריים, אבל המפעלים הצליחו לייחצן את עצמם ואת הפירות היבשים (שאת חלקם מייבאים מחו"ל), אז אוכלים גם אותם.

לא יודעת לגבי כוח גברא, אבל יש להם המון יתרונות תזונתיים ואפילו מומלץ לשלב אותם בדיאטה להורדת משקל.

קלייטון.ש

Well-known member
דיאטה להורדת משקל
בלי קשר או עם קשר, "דיאטה להורדת משקל" בדרך כלל לא עובדת. מצליחים להוריד במשקל, תוך סבל אדיר, זה כן. אבל הרוב חוזרים ועולים אחרי שהמבצע להורדת משקל הסתיים, ואפילו עוברים את השיא שהיו בו בהתחלה.
לא מומלץ לפצוח בדיאטה להורדת משקל.
צריך לקבל החלטה ולאמץ תזונה בריאה ושקולה, לפי הצרכים האמיתיים והיומיומיים של הגוף, וזאת לכל החיים. לא עד שנגיע למשקל זה וזה אלא מפה והלאה לתמיד, זו תהיה דרך החיים החדשה.
אם עושים זאת יורדים במשקל, הרבה יותר לאט, אבל מה שחשוב הוא שלגישה הזו יש הרבה יותר סיכוי להצליח לאורך זמן.

סופהו 1

Well-known member
בלי קשר או עם קשר, "דיאטה להורדת משקל" בדרך כלל לא עובדת. מצליחים להוריד במשקל, תוך סבל אדיר, זה כן. אבל הרוב חוזרים ועולים אחרי שהמבצע להורדת משקל הסתיים, ואפילו עוברים את השיא שהיו בו בהתחלה.
לא מומלץ לפצוח בדיאטה להורדת משקל.
צריך לקבל החלטה ולאמץ תזונה בריאה ושקולה, לפי הצרכים האמיתיים והיומיומיים של הגוף, וזאת לכל החיים. לא עד שנגיע למשקל זה וזה אלא מפה והלאה לתמיד, זו תהיה דרך החיים החדשה.
אם עושים זאת יורדים במשקל, הרבה יותר לאט, אבל מה שחשוב הוא שלגישה הזו יש הרבה יותר סיכוי להצליח לאורך זמן.
אין לי כל רצון להתדיין בנושא כן דיאטה לא דיאטה.
הטיפ שקבלתי בזמנו, להוסיף כמות מסויימת של שקדים ביום, כי הם תורמים (בין היתר) לתחושת השובע הוכיח את עצמו בתקופה של ירידה במשקל וכן לאורך השנים בשמירה על הקיים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אין לי כל רצון להתדיין בנושא כן דיאטה לא דיאטה.
הטיפ שקבלתי בזמנו, להוסיף כמות מסויימת של שקדים ביום, כי הם תורמים (בין היתר) לתחושת השובע הוכיח את עצמו בתקופה של ירידה במשקל וכן לאורך השנים בשמירה על הקיים.
לי דווקא כן יש רצון להתדיין בנושא (וגם בכל נושא אחר).

אין לי מושג אם שקדים עוזרים לדיאטה אבל הם טעימים ומבחינתי זה מה שקובע.

סופהו 1

Well-known member
לי דווקא כן יש רצון להתדיין בנושא (וגם בכל נושא אחר).

אין לי מושג אם שקדים עוזרים לדיאטה אבל הם טעימים ומבחינתי זה מה שקובע.

ששששששקדים ששששששלנו..
שקדים טעימים.

מה אתה אומר בעניין דיאטה?
בעד? נגד? למה? מדוע? איך?
עזוב, לא נכנסת לזה

נערך לאחרונה ב:
למעלה