מה נותנים לאכול בצבא?

Young MC

New member
אוכלים בעזראלי!

סתם, לא ברוב המקרים האוכל באמת לא שופרא-דה-שופרא, אבל מסתדרים כל עוד יודעים מה לבחור ז"א לא לקחת את האיטריות בטעם אבק ולדעת שגבינה הולכת טוב על לחם ולא על קוסקוס ../images/Emo13.gif מה גם שברוב המקרים תמיד ימצאו על מה להתלונן (קרי: "מה זה?! למה אין פה רוטב אלף האיים?!?")

Roni Black

New member
מה שנכון... ../images/Emo9.gif

בקריה למשל האוכל ממש זוועה... לא מכירה כמעט אנשים שעדיין אוכלים שם אם יש להם ברירה... אבל כן, אפשר תמיד להסתדר. ואתם יודעים מה? בעובדה יש רוטב אלף האיים, כמעט תמיד!

Roni Black

New member
בכל מקרה האוכל בעזריאלי לא משהו!

עדיף באבן גבירול! ../images/Emo6.gif

Roni Black

New member
תלוי מה מגדירים "בקרבת הקריה"...

אני מגדירה גם 12-15 דקות הליכה "בקרבת הקריה"... אבל אולי זו רק אני?

omer87

New member
אפשרי../images/Emo13.gif

זה די מאוזן, יש מקומות טובים ואיכותיים ויש גם הרבה גאנק פוד, לאיזה כיוון שלא נלך.

omer87

New member
שימו לב,

כבר יצא לי לבדוק את העניין לעומק../images/Emo3.gif התפוסה בחד"א של החוגרים בקריה מושפעת באופן ישיר מהקירבה לפיזור טירונויות מחזורי הגיוס.... כל פעם שמגיעים צעירים חדשים לקריה(ולרוב הם מגיעים באותו זמן!) התור מתארך,,, לאט לאט הם מבינים את הפואנטה וכמו כולם קונים או מביאים מהבית... משום מה עדיין יש את היחידות המגובשות האלה שכנראה נהנות ללכת ביחד לחדר האוכל, הזוועה...

Roni Black

New member
אוי, חדר האוכל של החוגרים...

האוכל שם כל כך נורא, שאפילו כשיש לי תורנות שם אני מביאה אוכל מהבית. לא מסוגלת לאכול את זה.

photofreak

New member
מה שרשמו פה ו...

הרבה ביצים! (אני מוכן להתערב שיש לצהל לולים משלהם או משהו! כי אחרת איך יש אספקה כזאת גדולה של ביצים?) בבוקר ובערב חלקן מבושלות יותר מדי והם גם מגישים ליד הביצים הקשות גם חביתה או מקושקשת שאצלי בבסיס היא דווקא טעימה! וזה לא ה`גיוון` היחיד יש גם שמן עם תפוחי אדמה וליד סלט תפוחי אדמה שלפעמים הוא גם עם טונה.

אוהד1987

New member
הכל תלוי לאן תגיע...

אם תגיע לבא"ח צנחנים אין לך מה לדאוג מבחינת האוכל כשאתה בבסיס....בשטח זה מנות קרב בעיקרון, שגם הם סבבה בסך הכל...למי שלא מתפנק יותר מידי...

photofreak

New member
ליד היחידה שלי

יש בסיס של גבעתי ולמרות שהמטבחים צמודים הם אוכלים יותר טעים וטוב אנחנו לא יחידה לוחמת אבל מצד שני גם הם לא יושבים בחזית...

למעלה