מה מצב אנשים !!! בקשה /שאלה וכו'

firerez

New member
מה מצב אנשים !!! בקשה /שאלה וכו'

אז ככה אני עוד 4 חודש שנתיים בצבא ורוב הקורסים היותר שווים בצבא דורשים יתר שירות של שנה . ככה שיש לי 4 חודש לעשות איזשהו קורס ככה שאם מישהו מכן יודע על איזהשהו קורס שנפתח בזמן הקרוב בבקשה שיגיד לי ואני מתכוון בקורסים מעניינים כמו נגיד מחר נפתח קורס משקי קליעה במתקן אדם עוד שבועיים m24 גם המתקן שבוע הבא קורס בארט אממ הכוונה לקורסים בסגנון הזה אממ קרב מגע לא יודע כול נושא כול רעיון יתקיים בברכה אני רוצה לנצל תצבא טיפה בזמן האחרון שיש לי תודה לכול מי שיעזור לי

firerez

New member
טוב שאתה לא מגזים כן

גם מחזור חדש ל בה"ד 1 נפתח ביום שני אולי אני ילך לשם !?!?

BoR|S

New member
היו איתי בקורס חובשים שלי

שני אנשים, אחד שנתיים בצבא, אחד שנתיים ו-4, קיבלו שניהם צ'ופר, או יותר נכון מטרה מוסווית שיטחנו אותם במילואים. קח בחשבון שאם יתנו לך קורס עכשיו, זה או צ'ופר או טחינה במילואים.

firerez

New member
חחח אחי זה לא ככה

אוקי כבר עשיתי מספיק קורסים בצבא אוקי זה פשוט שככה זה אצלנו זה לא בישביל טחינה וזה לא רק בישביל הצופר. סמוך אליי וקורס חובשים זה יותר מידי ארוך אני לא יטחן את חברים שלי 4 חודש עכשיו אני מדבר קורס של מקסימום חודשים

BoR|S

New member
אממ...

צלפים, נהיגה מבצעית, צניחה, מדא"גים, קמ"ג, קליעה...

firerez

New member
אני יודע שיש תקורסים האלה

ועשיתי גם חלק מהם אני פשוט רוצה לדעת תאריכים של מתי הם נפתחים ואיפה.

BoR|S

New member
למרבה הצער אני יכול לעזור רק

בנוגע לקורס חובשים, שכן כזה נפתח כל שבועיים בערך...

Godot

New member
אחד של הנדסה צפוי להיפתח רק בעוד

קרוב לחודש.

BoR|S

New member
לא בהכרח שהוא יהיה בקורס

שהוא רק הנדסה... נכון שעושים קורסים מיוחדים של גולני-צנחנים / גבעתי-נח"ל / הנדסה, אבל זה לא מחייב.

Godot

New member
לא מחייב, אבל אתה תופתע

כאשר נפתח קורס מסוים עם הקצאות גדולות לחיל כלשהו, אין שום סיבה שהבחור ימצא את עצמו בקורס אחר, בטח ובטח אם הוא בא מגדוד (וזאת כיוון שיחידות מיוחדות יש להן הקצאות משלהן והן עושות איתן מה שרק מתחשק)

BoR|S

New member
אני לא אופתע מזה, אבל סמוך על שליש

שיצליח לקמבן משהו.

Godot

New member
כן, אבל כשיש קורס של הנדסה שנפתח

למה לא לדחוף את הבחור פנימה?

Godot

New member
לא יודע מה השיקול השלישותי

אבל בד"כ זה לא קורה, ממה שראיתי.