מה מומלץ רוני פרנקל עיצוב ושיער או יעל דרוקמן

yanivzig

New member
מה מומלץ רוני פרנקל עיצוב ושיער או יעל דרוקמן

ויאיר דניאל? ומה עם אבי מלכה?

שני דברים שונים לחלוטין

יעל זו מישהי שתבוא אליך הביתה או לכל מקום שתבחרי, את כלה אחת (+ המלוות שלך או מי שצרצי) רוני פרנקל זה לשבת בסלון כלות לכל דבר, הוא מקבל כמה יחד (+ המלוות שלה) וזו המולה שכזו יש לי חברה שהיתה אצלו עם עוד 6 כלות אבל נהנתה מכל רגע, היא ממש ניסתה להכריח אותי לעשות אצלו. עד כמה שרוני מוכשר ואין ספק שהוא כזה, לי אישית לא התאים המולה ביום הזה אז הלכתי ליעל, עוד לפני הנסיון מאוד התלהבתי מהעבודות שלה היא מאוד מאוד מוכשרת וטובה במה שהיא עושה וזה גם הכי התאים לי. את צריכה לחשוב עם עצמך למה את מתברת, אנשים מוכשרים בתחום הזה תודה לאל יש הרבה

אהאמת שאני ראיתי עבודות שלה כאן

על בנות הפורום שמעלות תמונות אחרי האירוע... אבל מצאתי את האתר שלה, אז את מוזמנת להתרשם, הכי טוב פשוט לרים לה טלפון וללכת לנסיון

tanina1

New member
תסתכלי על איפור הנסיון שהיא עשתה ל"לימיב"../images/Emo23.gif

f o r e s t a

New member
לא מכירה את רוני פרנקל

או מישהי שעשתה אצלו. אבל אני עשיתי אצל יעל ויאיר והייתי מאוד מרוצה! יעל ויאיר הגיעו אלי הביתה, עשו את האיפור והשיער שלי,של אמא שלי ושל שתי אחיותיי וכולנו יצאני סופר מרוצות וקיבלנו המון מחמאות

tutsade

New member
אי אפשר להשוות.

ממה שהבנתי מאמא שלי,שיעל ויאיר מגיעים אלייך,שזה יחס יותר אישי,ולכן את צריכה לשכור חדר במלון או לחלופין בבית. לעומת זאת לרוני פרנקל יש סלון כלות ואת אמורה להגיע אליו. ממה שהבנתי מאמא שלי {היא מעצבת שמלות כלה ומכירה את שניהם} מדובר באנשי מקצוע אמינים ומקצועיים. מקווה שעזרתי.

הספר הקבוע שלי הוא רוני אז אני לא אובייקטיבית

ממליצה מאוד. בחתונה של אחי עשיתי שם גם תסרוקת+איפור וגם אימי ואחותי והיינו יותר ממרוצות, ממליצה בחום מכל הלב, אנחנו רק התחלנו לחפש מקומות, אבל וי אחד בטוח יש לי-שיער ואיפור אצל רוני...

13112006

New member
יעל ויאיר!!!!!!! אין שאלה בכלל!!!!

כשאני התחתנתי, יעל איפרה אותי, חודשיים אח"כ היא ויאיר הפכו את אחותי לכלה מדהימה ואותי לאחות כלה יפה לא פחות, יעל ויאיר הם שני אנשים שביום חשוב ולחוץ יהפכו לך אותו לרגוע ומשעשע! גם נהאיפור וגם התסרוקות יצאו מדהימים ולא זזו מילימטר לאורך כל הערב!!! לא תצטערי!

דמבית

New member
מהתמונות הרבות שראיתי כאן

ואחרי שני ביקורים אצל רוני פרנקל עם חברות שהתחתנו - הייתי ממליצה על יעל ויאיר בלי לחשוב פעמיים

למעלה